PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jaroslava Mikešová (repríza léto 2011)

Prostreno - ctvrtek 24.6. Jaroslava Mikešová Foto: Prostreno - ctvrtek 24.6. Jaroslava MikešováFoto: Prima

Nezaměstnaná Jarka naposledy pracovala jako řečnice v krematoriu. Má dvě dospělé dcery, které s ní žijí ve společné domácnosti. Kocour Dominik je miláčkem rodiny, která bydlí v předělaném bytě 3 + 1. Jarka by ráda vyhrála peníze, aby si konečně mohla dovolit s dcerami první společnou dovolenou.

Charakter:

Soutěživá, veselá, upřímná, prostá. Na druhých jí nejvíce vadí faleš.

Zájmy:

Hraní na kytaru, čtení, historie, ezoterika, vaření, zahrada.

Vztah k vaření:

Ráda zkouší nové věci. Vaří od patnácti. Kromě amerických kuřecích křidélek speciality moc nemusí. Dává přednost české klasice. Také si vymýšlí vlastní recepty. Do restaurací nechodí, protože jí tam nechutná a jídlo pak musí reklamovat.

Chutě:

Nejraději rajskou a pravý hospodský guláš v chlebu, který také uvaří.

Nesnáší:

Chobotnici, které se štítí. Nemusí dršťkovou polévku a mořské plody. Oškliví se jí mluvení s plnou pusou.

Motto:

Polévka je grunt.

Vaše názory

Janča Janča
Nevim, jak mohla tu 0 19.08.2011 13:42

Nevim, jak mohla tu sympatickou Radku kritizovat za krátké sukně (zas až tak krátký podle mě nebyly), když se pak sama promenáduje v nevkusnym tričku, ze kterýho jí málem vypadávaj prsa. Ta žena fakt nemá soudnost, o čemž svědčí i ten kýčovitej svítící obraz. A kupovanej knedlík? To ho neumí uvařit sama?

Daisy
lidi,něco Vám povím 4 17.07.2011 13:44

Někdo zde napodobil a vystupoval pod mojím nickem,mě osobně se to však pod jinýma nepovede.Zkuste si to.Z toho mi došlo,že jsou v diskuzi mezi adminem nastrčeni provokatéři,jako to bývá např.na diskuzích na Novinkách a ti provokují ostatní,nesmažou je atd.Je to hnus,pořad samotný ztrácí tak na úrovni,ještě tohle.Tak aby jste věděli pro příště.

Daisy
Někdo opět zneužil můj nick. 17.07.2011 15:08

Někdo opět zneužil můj nick. Promiňte, ale já bych nikdy takovou hloupost nenapsala. Ta falešná Daisy 13.44 je opravdu tupá.

Konstánc
mě se to stává furt 18.07.2011 08:46

A taky nebrečím...Je to trapárna.

anonym
To je tady naprosto normální, 18.07.2011 10:45

ale Daisy objevila Ameriku !

vařečková
ne Daisy,ale anonym 18.07.2011 20:55

ta snad je na diskuzích v Aha,Blesku,Novinkách a všude.Ta musí být rozteklá!

FERDINA1
VAŘENÍ S PRSTENY A KUPOVANÝ KNEDLÍK. 0 15.07.2011 22:29

NO FUJ. I TY 4 BODY BYLO MOC. A NAVÍC SE PŘEDVEDLA V POSLEDNÍM DÍLE CO JE ZA TRUBKU. NAPODOBOVAT MEKOT KOZY,TO SE UKÁZALA.

1631998
....... 2 15.07.2011 16:28

Paní Jarka mi je taková nesympatická a potvrdila to i včerejším vařením. Radku sice taky moc nemusím ale Jarka, která měla tričko, které se na vaření absolutně nehodí a k tomu jí ještě lezly skoro celý prsa ven(neuvěřitelně trapné!)si měla kecy typu :že má zase kratší sukni a že je to fakt trapný odpustit!!!Bejt Jarkou tak se propadnu ostudou do země! A to jak s tímhle tak i s bytem. Uznávám že se ta přeplácanost někomu může líbit, ale tohle bylo fakt moc. Nejhorší ten obraz kterej svítí a vydavá zvuky! Kýč neuvěřitelnej! Co se týče vaření, tak taky nic moc. Knedlíky kupovaný,obyčejné meny. Kdyby se to mělo srovnávat s Evou nebo Michalem tak Jarky meny jim nesahá ani po kotníky. I když uznávám že by mělo být hodncoeno víc než na 4 body. Michal je pěknej taktizér, všem málo a sobě výhra.Z této 5tice mi není extra sympatický nikdo. Radka trošku frajerka, Michal taktizér, Renáta hrozně přeslazená a miloučká jak p.r.d.e.l a ještě k tomu má alergii na ovoce, Jarka zvířátko které se pase na pastvině skoro nic nejí a nic pro ní neni extra a Eva-nechápu proč se hlásí do pořradu o vaření když má po operaci žaludku.

Evi
a ještě k tomu dodám, že 17.07.2011 23:23

a ještě k tomu dodám, že "taktizér" se řekne česky TAKTIK a "meny" se píše MENU :o//

Hercules
Paní je velmi nesympatická, 27.07.2011 13:35

Paní je velmi nesympatická, namachrovaná a vaření je katastrofa!Ke všemu má připomínky a nakonec hostům naservíruje kupovaný knedlík, to je vrchol její lenosti, že neuměla uvařit vlastní knedlík, menu nemělo čím překvapit.

reklama