PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jaroslava Volfová

Nyní si přivydělává jako pomocná síla v jídelně. Jaroslava je již dlouho rozvedená, má dceru a syna a je babičkou tří vnoučat. Prý měla docela rušný život a nyní je ráda, že má klid

Důchodkyně Jaroslava je vyučená brašnářka. Pracovala jako školnice v MŠ i pomocná síla v cateringové firmě. Nyní si přivydělává jako pomocná síla v jídelně. Jaroslava je již dlouho rozvedená, má dceru a syna a je babičkou tří vnoučat. Prý měla docela rušný život a nyní je ráda, že má klid. Žije v bytě 2 + 1 na Lhotce s kamarádem. Každý obývá jeden pokoj. Kdyby vyhrála, zrekonstruovala by koupelnu. Do pořadu se přihlásila sama, protože si chce dokázat, že to zvládne. 
Charakter: Výbušná – pokud se setká s nespravedlností nebo hloupostí. Společenská, ale také je ráda sama a umí to. Je pro každou legraci. Zakládá si na své spolehlivosti a schopnosti vidět věci kriticky. 
Zájmy: Baví ji čtení, luštění křížovek a sudoku, počítač. Chodí na procházky a ráda cestuje – oblíbila si ostrov Madeira.
Vztah k vaření: Vaří dlouhá léta a ještě ji to nepřestalo bavit. Největší radost má, když hosté všechno sní.
Chutě: Považuje se za poučeného, ale nevybíravého strávníka.
Nesnáší: Vnitřnosti a mořské plody. Nikdy by nesnědla hmyz, kočku nebo psa.
Motto: Díky za každý dobrý den.
Očekávání: Těší se, že pozná zákulisí pořadu, jeho přípravu. Doufá ve výhru.

Důchodkyně Jaroslava je vyučená brašnářka. Pracovala jako školnice v MŠ i pomocná síla v cateringové firmě. Žije v bytě 2 + 1 na Lhotce s kamarádem. Každý obývá jeden pokoj. Kdyby vyhrála, zrekonstruovala by koupelnu. Do pořadu se přihlásila sama, protože si chce dokázat, že to zvládne. 

Charakter:

Výbušná – pokud se setká s nespravedlností nebo hloupostí. Společenská, ale také je ráda sama a umí to. Je pro každou legraci. Zakládá si na své spolehlivosti a schopnosti vidět věci kriticky. 

Zájmy:

Baví ji čtení, luštění křížovek a sudoku, počítač. Chodí na procházky a ráda cestuje – oblíbila si ostrov Madeira.

Vztah k vaření:

Vaří dlouhá léta a ještě ji to nepřestalo bavit. Největší radost má, když hosté všechno sní.

Chutě:

Považuje se za poučeného, ale nevybíravého strávníka.

Nesnáší:

Vnitřnosti a mořské plody. Nikdy by nesnědla hmyz, kočku nebo psa.

Motto:

Díky za každý dobrý den.

Očekávání:

Těší se, že pozná zákulisí pořadu, jeho přípravu. Doufá ve výhru.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Na délce záleží

 

VIDEO: Jak (ne)otvírat víno

 

VIDEO: Cuketová polévka

 

VIDEO: Taktizování

 

VIDEO: Páteční kritika

 

 

 

Vaše názory

joj
rada nad zlato 0 14.08.2013 11:37

Dnes rano jsem videla prostreno,kde jste rikala,ze mate problemy s klouby a ze kvuli tomu nesmite moc solit.Mila pani, mate pravdu solit se moc nema,ale Vas problem je v tlousce.Verte tomu byla jsem na tom stejne )je pravda,ze jsem nemela takovou nadvahu jako vy),ale sundejte tak u Vas to vidim na 20 kg a uvidite, jak se Vam bude lepe pohybovat.

Elvis
Reklamy na Prostřeno 0 02.06.2012 11:04

Prosím potřebuju vědět jak se jmenoujou skladby co hrajou u nových reklam prostřeno stylem je to takovej Duane Eddy

peliska
šmejdení 1 22.02.2012 21:21

Vaša relácia sa mi páči viac,ako podobná v našej MARKíZE,ale to hodnotenie bývania sa tam nehodí.Aj menej zámožná kuchárka môže variť perfektne a naopak,aj ked máš kuchynu svetovej značky a všetky možné spotrebiče vysokej kvality,nemusíš vôbec vedieť variť.Každý sa zariadi podľa stavu penaženky,alebo nie?

anonym
A mě zase příjemně překvapilo 24.02.2012 15:08

A mě zase příjemně překvapilo Bez servítky, před časem jsem viděla pár dílů. A právě absence šmejdění je jedním z pozitiv slovenského pořadu. Líbí se mi také, když má soutěžící k vaření pomocníka, dá se pak pro hosty připravit nesrovnatelně lepší večer. I komentátor je mi milejší ten slovenský, i když paní Bouškovou a pana Vydru mám jinak moc ráda.

slovena
Bratia ceski, 1 20.02.2012 11:41

cibula,maso,zelenina sa aj v Rumunsku kraja na pracovnej doske a nie na kuchynskej linke,ze Vam nie je hamba,pise sa rok 2012

krotitel
v Rumunsku mají kuchyňské linky? 21.02.2012 18:23

Od kdy?

čarodějnice
Jaroslava byla naprosto přirozená 0 20.02.2012 10:31

na nic si nehrála a nic nepředstírala a na rozdíl od ostatních i u svého jídla našla chyby a okomentovala je. A k té její kritice - vyslovila svůj názor a to je špatné ? To se opravdu musí jen chválit a sebemenší kritika je brána jako osobní útok?

Ra
inovace 3 19.02.2012 20:05

je to pořád stejné. Chtělo by to invaci - zamezit taktizování. Je to o vaření, ne o taktice. Už to někdo psal: nejnižší známku škrtnout a já mám ještě jeden nápad a ten by určitě zajímal lidi. Jednu porci nechat ochutnat nějakému renomovanému šéfkuchaři, který by jídlo ohodnotil a body, které by udělil by byly místo těch nejnižších. Tak bychom měli celkem přehled jak to asi chutnalo a mohli si udělat obrázek i u televize.

KamilaKX
kdy už to konečně 19.02.2012 21:40

pochopíte,že formát pořadu Prima koupila a musí jet tvrdě podle pravidel.Vaše nápady s účastí profesionálů a škrtání známek jsou k ničemu.Je to reality šou a taktizování k ní patří.A mimo jiné,kde je napsáno,že profesionální kuchař se trefí do chutí všech.To se netrefí nikdo.Tak jděte raději spát.

heda
To není o pravidlech, 20.02.2012 11:04

ale o lidech. Tento formát se vysílá i v jiných zemích a tam to probíhá úplně jinak (bohužel vím jen z doslechu), lidé jsou prý přátelštější, přejícnější, tolerantnější, méně kritizují, bydlení už vůbec ne. Myslím, že je to "zásluha" štábu, který u nás vybízí soutěžící ke kritice, k tomu, že jde o soutěž a ne o přátelské posezení, kde chce každý předvést to svoje. Poměrně vysoká výhra tomu také nahrává.

reklama