PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jindřiška Jirková (repríza)

Prostřeno - 3-7.5.2010 - Pátek - Jindřiška Jirková Foto: Prostřeno - 3-7.5.2010 - Pátek - Jindřiška JirkováFoto: All

Nejstarší účastnice východočeského týdne je další svéráz.

 

Maminka, manželka a babička má deratizační firmu na hubení myší a krys a dalších obtížných živočichů. Žije v příjemném podkrovním bytě v domě u lesa, kde bydlí i její dcera a vnuk. Ráda vaří pro rodinu. Jindřiška není zrovna diplomat. Co na srdci, to na jazyku…

Charakter:

Energická, výbušná, přísná, kritická, ráda se směje, určitě je praktická a ví si rady.

Zájmy:

country, zábava s hudbou, vaření, rodina

Vztah k vaření:

Ráda kuchtí pro rodinu i známé. Sází spíš na klasiku, v cizích kuchyních se nevyzná a exotická jídla nevyhledává.

Chutě:

Jindřiška má spíš mužské chutě. Má ráda uzenáče, rybičky, tresčí játra s cibulí, naložený hermelín, utopence apod. Miluje maso a ráda z něj vaří, dost solí a koření.

Nesnáší:

Mdlá jídla bez chuti a věci, které nezná. Špínu v kuchyni. Nemusí těstoviny.

Očekávání:

Od soutěže neočekává výhru a peníze, ale hlavně legraci.

Vaše názory

usnicka
:-) 0 06.09.2010 09:37

Tato pětice, byla nejlepší partou, které jsem doposud zpětně viděla. Na nic se nehrály, byli nejupřímnější. Milan sice všemu dával korunu, ale partě dodal potřebný šmrnc a oni všichn, až snad na Jitku, se chytili! :-)

viola
omluva 1 17.08.2010 08:25

Omlouvám se všem, které jsem urazila svým hloupým chováním, měnila jsem si nicky a myslela si, že jsem zajímavá, už se to nebude opakovat, slibuji.

bla,bla
pro diváci, nebo ty další dvě nebo tři nány, omlouvám se dámy 17.08.2010 09:14

Viola je moje sestra, nikdy by se neomlouvala, nemá totiž za co. A hlavně je tak vytížená, že nemá náladu zrácet čas s někým, kdo má vaší úroveň. A teď vás ještě naštvu, je krásná, štíhlá, vzdělaná a úspěšná spisovatelka. Této diskuse se zúčastnila /pouze krátce/kvůli další inspiraci k jedné povídce. A také vás chtěla vyprovokovat. Což se jí podařilo. Časem se možná o sobě dočtete v její další povídce, ale to by jste musely číst, aby jste zjistily ve které. Samozřejmě, že Viola se nejmenuje, to snad napadlo i vás. Myslím, že inspirace na blbost má teď dost a může z ní do konce života čerpat. Ale vůbec se nedivím, že někdo použije verbální agresi na takový hlouposti,kterých jste schopny vy "dámy".
Všimly jste si, že se s vámi již nikdo nebaví, pouze já /a to naštěstí naposled/. Pro otatní už jste tak neskutečně trapný, že na vás kašlou.
Tak co, milé dámy, je to stejný jazyk, nebo ho měním?
Tak pa a nesežerte se navzájem. A vyjadřujte se pouze k pořadu Prostřeno, tak jak to má být.
Zdá se mi, že jméno Viola použila dáma "diváci". Nebo se mýlím? Jenom by mě docela zajímalo, kam až vás může zavést vztek. Koho pseudonym zase použijete, už se to ale nedovím, jelikož k diskusi této úrovně se nebudu vracet, stejně tak jako moje sestra. Dokonce mi vynadala, že ztrácím tímto způsobem čas.

kuchař_amatér
bla,bla ??? 17.08.2010 09:31

po prostudování komentáře "bla,bla" se domnívám, že musí jít o nějakou vážnější poruchu. Zajděte k lékaři, snad se s tím dá ještě něco dělat ....

diváci
bla,bla 17.08.2010 10:08

Velice se pletete!!!

kukuku
bla,bla 17,08,2010 09,14 17.08.2010 10:28

Celou dobu jsme byli přesvědčeni,že jste bla,bla,"datum" a Viola stejná osoba.A teď jste nás přesvědčila!Děkujem.

kuchař_amatér
děkujeme 17.08.2010 11:15

FKÚ za rozbor. Ale jste vedle, jak ta jedle.

kukuku kuchtík
všem 17.08.2010 21:04

Omlouvám se za mnohé nehorázné výmysly a urážky. Už to nebudu dělat. Posilnila jsem se trochu ......... ,a to pak ani nevím co píšu.
Je mi to fakt líto. Děkuji všem za odpuštění.

okyna
a jeste neco.. 1 13.08.2010 19:44

Lukas byl mezi postarsimi soutezicimi jako jediny mlady , inteligentni se znalostmi zdraveho , kvalitniho vareni .A na tohle by se pri vyberu do skupiny soutezicich melo prihlizet.Talir preplneny knedliky s prekypujici omackou na stul , ten opravdu nepotrebuje pri stolovani ubrus a tudiz ho ani v take domacnosti jako u Andrei a Milana nenajdete.

kolemjdoucí
for okyna 13.08.2010 19:51

souhlasím s Vámi.

reklama