PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jindřiška Vincurová

Vystudovala střední odborné učiliště. Pracuje ve Frenštátu pod Radhoštěm v logistické firmě specializované na náhradní díly a bydlí ve 3 + 1 v Ženklavě.

Je již osmnáct let vdaná a s manželem Leopoldem mají šestnáctiletou dceru Kristýnu. Je spokojená a rodinu má ráda. Jindřiška je rázná a sebevědomá. Miluje motorky, čtyřkolky a vše, co voní benzinem. Je čestnou dárkyní krve a plazmy, má zlatou plaketu za bezplatné odběry. Je soutěživá, chce vyhrát. Kdyby zvítězila, koupila by novou kuchyni.

Charakter:

Je upřímná, přísná, důsledná, veselá, čestná, konfliktní a soutěživá.

Zájmy:

Ráda jezdí autem, kterému říká mazlík, a chodí na procházky s pejskem Bennym. Baví ji také poslech hudby, elektronika, PC a kytičky.

Vztah k vaření:

Vaření je pro ni zábava. Relaxuje při něm a vyžívá se v každém úkonu.

Chutě:

Jí ráda a téměř vše.

Nesnáší:

Nemusí špenát, rybí polévku a fazolové lusky. Nepozřela by červíky a šneky.

Motto:

Miluj a budeš milován.

Očekávání:

Výhra, protože nikdy nic nevyhrála. Těší se na novou zajímavou životní zkušenost.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Hádka

 

VIDEO: Jarda musel všechno okomentovat

 

VIDEO: Čí polévka je nejlepší?

 

VIDEO: Špenát

 

VIDEO: Ženy mají poslouchat muže?

 

Vaše názory

Pepík K.
Skvělý člověk 2 04.12.2012 08:10

Nevím co mají ostatní za problém. Paní Jindřiška je velmi milá, dobrosrdečná, skromná a atraktivní dáma s velkým D. Mimojiné i výborná kuchařka, výhru si zasloužila ona.

Nife
Vy snad člověče nemáte oči 09.03.2013 01:16

Vy snad člověče nemáte oči ani uši........Jindřiška a milá a bla bla bla.......To nemůžete myslet vážně-většího a hloupějšího prasopsa už v Prostřeno neuvidíme...A upřímně ji už vidět nechci nikdy a nikde!!

Pepík K.
Ale mám, byla to ironie a 17.03.2013 07:33

Ale mám, byla to ironie a očekával jsem, že se někdo přidá. Ta paní je zajímavý typ člověka hodný výzkumu. Je velmi pozoruhodné vidět u někoho kombinaci nízkého IQ a vysokého sebevědomí. Takže díváme-li se na vzorek vědecky, stojí rozhodně za povšimnutí.

fifith
myslím, že by prostřeno mělo 1 27.07.2012 10:53

myslím, že by prostřeno mělo vytvořit nějaký speciální díl, ve kterém by soutěžili "ti nejúžasnější":) například by tam mohli dát jindru, s ní annu cajthamlovou nebo evu stifterovou ze stejného dílu, tady si nejsem jistá, která z nich byla horší, dále světlanu michálkovou..stačí najít nějaké další dva hrůzáky a je hotovo. teď už mě nikdo nenapadá, vás jo?

alnilam
Na tu si vzpominam dobre, 03.12.2012 11:53

Na tu si vzpominam dobre, horsi tam snad nebyla. Primitivni psychopatka a buranka. Jaromir byl frajer, mel ji ale vypleskat hubu.

yetiwomen
Ikona 1 13.07.2012 19:57

Jindřiška se stala ikonou, nejen pro mě, ale pro širokou veřejnost.
Na první pohled je to žena s úctyhodným sebevědomým a ultratěžkou pneu na pupku, ale o to nejde.
Dáma co všechno ví, všechno zná, byla tam dvakrát a má klíče ,je prostě úžasná !!! ŠKODA, ŽE JEN SAMA PRO SEBE.
Kdybych by ji měla hodnotit tak jak ona hodnotila ostatní, nezůstala by na ní nit suchá, ale já nejsem vulgární a blbá jako ona...

Anonymous
To máš pravdu. 17.07.2012 14:42

To máš pravdu.

Ilonice palice
Odpor 1 03.06.2012 12:21

Naprosto odporný tvor..
Vůbec nechápu její sebevědomí .. nálepku na autě "sexy" .. to už mi přišlo jako vrchol ... Dobře, dejme tomu, že má konfekční velikost 50 možná víc ... ať má, ale ať se alespoň vkusně oblékne...
Její laciná móda a obepnutá trička s monstrózní pneumatikou svědčí o absolutní absenci zdravého úsudku .. ona si prostě bohužel opravdu myslí, že je sexy a snad i chytrá a nejlepší. Takovýhle lidé ve mě vzbuzují hrůzu. Bože díky za zdravý úsudek :)

Hyndus Sid
Ach Jo Jindřiška 13.07.2012 19:03

Naprostej průser tato obtloustlá primitivní blbka.Její byt je naprostá katastrofa a o chování ani nemluvím takové jako ona střílet!!!Brr chudák Jarda a Lubka že s ní museli být u stolu normálně by se s ní ani nebavili!!Magor co si ji vzal musí bejt pěknej ....!!!

Mak
Pan Leopold Vincura je svatý 1 25.02.2012 11:36

Pan Leopold Vincura je svatý muž...

reklama