PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jiří Adamec

Prostřete si, než začnou Cesty domů!, Jiří Adamec Foto: Prostřete si, než začnou Cesty domů!, Jiří AdamecFoto: All

Jiří Adamec je jedním z nejúspěšnějších českých seriálových režisérů.

V současné době natáčí seriál Cesty domů, který si získává stále více příznivců.

Charakter:

Mám rád svoji práci, děti a svou ženu. Dětí mám pět, ale stojí o mě dvě. Snažím se nebýt nudný, být kamarádský a zodpovědný. Ale celý život si uvědomuji, že jenom snaha nestačí.

Vztah k vaření:

Měl jsem babičku z maminčiny strany, která byla fantastická kuchařka. Její jídlo chutnalo a vonělo nejen ingrediencemi, ale i čistotou, stejně jako ona sama. Vedle ní jsem získal vztah k vaření, při němž nesnáším špinavé nádobí a potraviny spadlé na zem.

Chutě:

Miluji chleba s máslem. Pamatuji chleba, který byl chutnější než steaky všeho druhu. A máslo, které stloukala z mléka od našich dvou krav výše vzpomínaná babička Slámová. A taky brambory, a to nejen proto, že jsem po rodičích kluk z Vysočiny. A z nich bramborák nebo chlupaté knedlíky.

Nesnáší:

Nejsem vybíravý, ale plíčky bych od časů školní jídelny pozřel jen v době ohrožení života.

Vaše názory

Evafol
komentář 0 08.02.2011 23:12

Díky pane Adamec za Vaši účast v pořadu Prostřeno.Vaše vystoupení nemělo chybu- no vždyť jste si to sám zrežíroval,že?Ale,opravdu super výkon,také pohodička s kterou jste vařil.
Ještě jednou díky a přeji mnoho úspěchů jak ve vaření,tak v seriálech. Eva

Eupathis
Děkuji, že jste se mne 0 08.02.2011 18:36

Děkuji, že jste se mne zastala, paní H. (i když je mi líto, že nikdo další). Vy jste diskutérka, která na fórum rozhodně patří. Ne jako někdo, kdo uzná pouze vlastní názor. I když jste nesouhlasila s mým názorem na menu, vyjádřila jste se jako příjemná, milá paní. Netuším, proč tu jsme neustále napadány. Diskutérky, které nikoho neurážejí. Na svých příspěvcích jsem nenašla nic, kde bych někomu říkala, jak by se měl chovat, jak Dara a anonym (což je stejně nejspíše Dara, kvůli stejnému překlepu v mém nicku - Euopathis, netuším, co má za problém, že musí psát za různé nicky, aby ostatní shazovala... Možná má pocit, že když napíše za více lidí, shodí nás o to víc) napsali.

Pokud jde o první odstavec mého příspěvku, bylo to právě proto, že Dara a jí podobní, ať už jsem kdy napsala cokoli, třeba byť jen to, že jídlo vypadalo chutně, byla jsem za to patřičně shazována a kamenována. Proto ta zmínka o zmijích. Dara se jako jedna projevila. Opět. Rozhodně jsem nikoho nechtěla urážet, spíše to byla jenom taková připomínka, že jsem se odvážila na fórum po několika měsících a doufám, že se tu chování některých zlepšilo a nenapadají se tu ti slušní diskutéři. Bohužel mi bylo dokázáno, že to tak není. A pokud se někomu nelíbí mé příspěvky, tak je nečtěte! Neurážejte lidi za vlastní názor!!! Protože to, co tu děláte, je tak maximálně šikana...

A opět odcházím...

A očekávám tunu příspěvků, že jsem to měla udělat už dávno, neměla se vracet, blablabla. Ale už se tu nenchám deptat. Děkuji zejména vám, Daro, Darorádobyanonyme a vám podobní. Jestli je buzerace slučných lidí to, čím žijete, poslužte si, ale ne na můj účet. Pokračujte ve vyhánění lidí, kteří nejsou jako vy nebo ti, kteří jsou nad vás natolik povznesení, že vás ignorují.

A Vám, paní H., sanubabu, lišáku a další lidé, kteří píší příspěvky ve slušnosti, ráda bych též vzpomněla slečnu ze Slovenska, už netuším, jaký měla nick, ale také jí spousta lidí odsuzovala, i když na jejích příspěvcích vůbec nic urážlivého, jak byla obviňována, nebylo, všechno nejlepší do života, hodně lásky a osobních úspěchů. A také hodně PŘÍJEMNÝCH lidí kolem! Nashledanou.

Eupathis
Tak. Opět jsem se po dlouhé 3 05.02.2011 22:13

Tak. Opět jsem se po dlouhé době rozhodla, že tu něco okomentuju, jenom doufám, že ty zlé, závistivé zmije, co všechno ví nejlépe, jsou už pryč a nenapadají lidi, kteří se nesnaží - stejně jako ony - ostatní urážet.

Pan Adamec. Projela jsem si menu soutěžících pro tento týden a zaujalo mě snad nejvíce, jinak je to bída, pokud zvážím fakt, že vařily celebrity (bez bulvárního významu). Jediné, co mi do menu zapadly, byly krevety, jinak mi to přišlo až moc obyčejné. Je rozdíl, když vaří teta odvedle nebo režisér. Přece jen to jsou známé osobnosti, od kterých bych čekala více, že nám ukáží něco nového a ne spatlaninu menu Thajsko - Slovensko - Česko, jednoho nezvyklého jídla a pak zcela obyčejných. I když musím přiznat, že králík vypadal lákavě, a to ho ani nejím:-) I když rýže ke krevetám působila docela rozvařeně. Ale stejně bych docela ráda ochutnala a věřím, že chuť by byla dobrá. Jinak obdivuji, jak se "šéf" oháněl v kuchyni, přeci jen je to člověk, který rozhodně nemusí vařit, a přitom to tak pěkně zvládá:-)

Závinoštrúdl s mákem a jablky.... Zatím jsem neměla, ale zní to chutně. Mám nějaké takové matné vzpomínky, že když moje babička, výborná kuchařka, navíc její muž byl cukrář, dělala něco s mákem, přidávala do něj pomletá vařená jablka nebo hrušky... Mák pak neměl být tak suchý, byl jemnější a šťavňatější...

Jinak nerozumím, proč tu někteří kritizují krevety spadnuté na zem. Myslete si, že jsem prase, ale nebyla uvařené, byly ještě zmrazené, takže je stejně musel propláchnout pod teplou vodou. A nezapomínejte na 3vteřinové pravidlo:-) Pokud by mi spadnulo na zem něco, co by se nedalo umýt, vyhodím to. Ale pokud to umýt jde? Co je zde za problém? Nebudu se chovat jak naprostý snob a nevyhodím to.

Někdo tu také kritizoval to srkání omáčky s krevetou z vařečky, blé. To ráda nemám. Přijde mi to nechutné a nehygienické, nepotřebuji mít jídlo znechucené představou, že pozřu něco z pusy někoho, kdo by mi mohl být nesympatický...

A nekritizování/netaktizování/necokoli... většina vypadala, že by ráda pronesla nějaká nechvalná slova... ale vypadali, že se drží na uzdě... Nemám ráda přetvářku v tomto pořadu, byla jsem ráda, že se tu nepomlouvají na kameru, když se předtím před hostitelem rozplývali... jenom mi to, jak se snažili tohle nedělat, přišlo až moc okaté:-)

anonym
Eupathis 06.02.2011 09:12

Proč tak dlouhý a nicneříkající komentář? Nepíšete sem zajisté poprvé,ale váš nick neznáme. Kdo se pod ním asi skrývá? Váš komentář mi nepřipadá, jako že chcete pouze sdělti svůj názor, ale spíše že chcete celému světu vysvětlit, jak se vlastně věci mají? Protože vy máte patent na rozum, že? Trapné.

anonym
Eupathis 06.02.2011 11:19

Zcela s vámi souhlasím.Snad jen nejsem tak přísná v případě menu pana režiséra.Určitě není vaření jeho největší koníček,práce má jistě až nad hlavu.Udělal,co bylo v jeho silách s ohledem,kolik na to měl času a udělal to skvěle - tedy myslím si já.Zdravím vás. H

anonym
Euopathis se hezky podpořila 06.02.2011 13:52

Euopathis se hezky podpořila komentářem 11.19.

Dara
Také mi to tak připadá. 06.02.2011 13:55

Také mi to tak připadá. Komentář Euopathis je slátanina. A hlavně nudný román. Pětíce tohoto týdne byla velmi příjemná a šikovná.

anonym
Pro Eupathis : 07.02.2011 12:12

my, všichni diskutující jsme neskonale potěšeni, že jste se rozhodla okomentovat pořad. Váš příspěvek opět obrovsky obohatil tuto diskuzi. A hlavně, že nikoho neurážíte (viz první odstavec vašeho příspěvku).

H
mykání - anonym 12.12 07.02.2011 13:36

Čas od času se v diskuzi objeví příspěvek,ve kterém si pisatel osobuje právo mluvit za " všechny".Ovšem,kdo to ti všichni jsou?Určitě to není Eupathis, do které se neustále navážíte.Stojí vám to za to?Jste anonymní,tak se troufáte,zbabělče,vaše veličenstvo.Já tedy do vašeho fanklubu rozhodně nepatřím.

blafy
delfinka alá maskovaná Piero 1 04.02.2011 12:07

to je dobře, že vás to baví, svým idolům odpustíte úplně vše, krevety ze země, pytlíkové vaření, olizování prstů, sběraček, válení se v posteli, taktiku - dávám devět zítra bude taky den, a nezapomeňte na fakt, že to jsou profesionální herci a pracují pro Primu.
Mě se tohle divadlo vůbec nelíbí těším se na normální díly, zdravou kritiku i taktiku, atd
Pokud vás normální lidé iritují, vypněte tv, pc a dejte už všem pokoj, vaše neustálé kecy na jedno brdo jsou už až dost ubohé

reklama