PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jiří Meluzín

Jiří pracuje jako obchodní manažer pro telekomunikačního operátora. Předtím se živil jako oblastní manažer v leasingové společnosti, vedoucí oddělení finančních služeb ve velkém autobazaru nebo v reklamní agentuře.

Žije sám, nemá partnerku ani děti. Věrnou společnost mu dělá fenka Lara. Za své nejbližší považuje matku a sestru, také má několik hodně blízkých přátel. Jeho byt 2+kk v Brně–Bohunicích je trochu nezabydlený, ložnice připomíná vězeňskou celu. Do pořadu se přihlásil na radu kamarádky, a kdyby vyhrál, peníze by investoval právě do zařízení.

Charakter:

Společenský, přátelský a vtipný.

Zájmy:

Pes, procházky, práce na zahradě, cestování a moderní technologie.

Vztah k vaření:

Vaří moc rád a vzhledem k tomu, že žije sám, i často. Nejraději připravuje českou klasiku a neobvyklá jídla.

Chutě:

Jeho nejoblíbenějším jídlem je svíčková na smetaně.

Nesnáší:

Jitrnicový prejt. U stolu mu vadí mlaskání a srkání.

Motto:

Život je třeba žít naplno.

Očekávání:

Rád si vyzkouší vaření před kamerou v časovém limitu a pod tlakem, těší se na nové zajímavé lidi.

 

Vaše názory

pejsekakočička
Tak jsem se dnes dívala na 0 06.05.2013 13:16

Tak jsem se dnes dívala na Jiřího, jak vaří. Chtěla jsem mrknout na diskuzi a tady se rozdavuje nějaká husa z usa. Tak kde to jsme? Proč to, moderátore, nezrušíš? Bordel jako všude a ve všem v tonto státě.

Anonymous5
Podívej janiuso, co si o Tobě 7 02.12.2012 17:17

Podívej janiuso, co si o Tobě myslím, nech na mne! Tvůj projev v angličtině i v češtině bude vždy s chybami. Za ně se omlouvej sama sobě. A mně nemáš co děkovat za můj výtah z překladu vašich příspěvků v AJ. Udělal jsem to kvůli Čechům, kteří zde přispívají.Toto je pořad české TV! Je to česká diskuze a většina diváků vůbec nerozumí, co si tady píší dva nicky "Anonymous" a "janiusa" v AJ! A proč už zase píšeš o Velikonocích, když dnes teprve začal advent?

janiusa
Anonymous5 02.12.2012 20:53

Stou anglictinou jsem nezacala jako prvni a protoze rozumim anglicky a to velice dobre tak jsem anglicky taky odpovedela.
Mas naprostou pravdu toto je ceska diskuze, ale uz sem nekdo psal i v azbuce. Myslet si muzes o me co chces. Ja si napriklad o tobe nemyslim vubec nic spatnyho. U Velikonocich me jen napadlo to ze se zde slavi uplne jinak nez v cechach.
Preju ti hezky tyden =)

Anonymous5
Jenomže, kdybys byla janiuso 02.12.2012 22:13

Jenomže, kdybys byla janiuso inteligentní, tak bys pochopila, že ten Anonymous je pouze další Češka přivdaná do USA, a chtěla si Tě (Ty jsi emigrantka, pro Američany imigrantka) jen vyzkoušet z anglického jazyka ! Píše sem totiž nějakou dobu zcela rozeznatelným stylem. A Ty, místo abys pochopila, že to Češka je a odepsala jí česky, jsi opáčila angličtinou.

janiusa
Anonymous5 02.12.2012 23:37

Ono je to preci uplne jedno jestli jsem ji odpovedela cesky nebo anglicky. To ze si me chtela vyzkouset a ze je to emicrant jako ja jsem pochopila.
Za svoji anglictinu se vubec, ale vubec nestydim. Jsou zde emigranti kteri tu zijou mnoho let, nekteri mnohem dele nez ja a neumi ani kvaknout. To se potom na me nezlob, ale domluva s nima je potom strasna.

Anonymous
Ta Anonymous sem píše p o u 03.12.2012 00:45

Ta Anonymous sem píše p o u z e česky, chápeš ? ale až na Tebe to zkusila anglicky, aby Tě vyzkoušela.

janiusa
Anonymous 03.12.2012 00:59

No vsak ja sem pisu taky cesky i kdyz s chybama. To ze si me chtela vyzkouset jsem pohopila. Proto jsem ji taky odpovedela a to anglicky.

Anonymous
Ne.... 03.12.2012 04:42

Nejsem emigrant....otec Cech. Matka Nemka...do US jsem prijela na studia a zustala jsem zde. Nicmene...v CR jsem nejakou dobu zila a mamCR rada.
When it comes to English....meaning proper English....janiusa has "ways to go" ....I'am simply being honest..jani...your English is not an "English"... Just out of curiosity...how many years have you lived in US?

janiusa
Anonymous 03.12.2012 05:57

If you like please write me an email.
janibrad@gmail.com

janiusa
Slova 17 30.11.2012 23:54

"Mrť, prča".
Tady je hodne hacku, krouzku a carek. Staci se jen podivat okolo sebe. Jednoduchy jak facka. Copy, paste uz snad dokaze kazde dide ve skolce. Jen jsem chtela predejit omylu spatneho pochopeni smyslu slova u moderatora.
Tak tady mate to blbe ť a č jako dukaz

reklama