PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jiří Slečka

Pan Jiří má vysokoškolské vzdělání. Byl voják z povolání 25 let. Poté pracoval jako referent a nyní pracuje 5 let jako řidič MHD, tímto povoláním si splnil klukovský sen. Je podruhé ženatý a se současnou manželkou žije 20 let.

Bydlí společně s 18letým synem, dcera žije v Olomouci. Na vesnici se přestěhovali před dvěma lety, dříve bydleli v Olomouci v bytě. Bydlení v bytě vyměnili za bydlení v chaloupce, kde je v okolí krásná příroda. Z prvního má manželství syna a dceru.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je společenský a mezi přáteli oblíbený.

Zájmy:
Jeho velkým koníčkem je počítač, rád surfuje na internetu. Ve volném čase rád chodí s manželkou bruslit na kolečkových bruslích a jezdí na výlety. Má rád sport – turistiku, občas navštíví i posilovnu. Miluje psy – až upraví okolí chalupy, tak si zase psa pořídí.

Vztah k vaření:

Vztah k vaření má velice kladný, rád zkouší nové recepty.Rád zkouší nové recepty a improvizuje. Většinu receptů přizpůsobuje své chuti a chuti strávníků.

Chutě:

Není vybíravý a jí vše. Nejraději má maso na všechny způsoby. Ideální je pro něj řízek s řízkem.Nejraději má tatarský biftek.

Nesnáší:

Jí vše, moc nemusí rýži, ale také ji sní. Nikdy by nesnědl syrové vnitřnosti nebo živý hmyz.Alergii má na kiwi – jádra ho škrábou v krku a dáví se.U stolu mu vadí prskání a mluvení s plnou pusou.

Motto:

Když je člověk pěkný, může být i tlustý.

Očekávání:

Očekává další životní zkušenost. Pokud vyhraje, tak část peněz dá dětem a za zbytek pojede s manželkou na relaxační dovolenou.

Vaše názory

Lenka RHB
Dobrý den, blahopřeji k 0 09.03.2015 16:42

Dobrý den,
blahopřeji k povedenému večeru :o)
... moc se mi libi Vaše obrazy. Ráda bych měla obývací pokoj ozdobený podobným. Mohu poprosit o více informací?
Předem děkuji, Lenka

LuccyCZ
Gratuluji, výhru jsem Vám moc 0 28.02.2015 17:13

Gratuluji, výhru jsem Vám moc přála! :)

Anděl1
Výhru přeji panu Jiřímu i 0 24.02.2015 14:48

Výhru přeji panu Jiřímu i když jsem Fandila i paní Veronice. Je radost mít doma tak šikovného chlapa. Přeji ať se Vám oběma dobře daří.

maji1
Jsem ráda, že to vyhrál Jiří, 1 22.02.2015 22:22

Jsem ráda, že to vyhrál Jiří, i když jsem fandila i Veronice...ale co to tam předváděl při bodování ten blb Petr...sám vařil bídně a druhé kritizoval. Zase ho to zklamalo..to si vážně myslel, že s tím, co předvedl, vyhraje ?

VKá
výhru panu Jiřímu také moc 23.02.2015 09:35

výhru panu Jiřímu také moc přeju, on a Veronika sympatičtí lidé, jejich vaření i servírování na poměry Prostřeno skvělé. Pan Jiří mi přišel trochu upřímnější a prostředí u něj útulnější, jeho polévka byla opravdu Polévka (v Prostřeno jev nevídaný).

anonym
Ráda bych cestovala 0 21.02.2015 17:53

Ráda bych cestovala autobusem, který by řídil pan Jiří.

osolsobě
tak tady to dvěma škarohlídům 1 21.02.2015 16:12

tak tady to dvěma škarohlídům a falešníkům nevyšlo tak vidíme někdy že se to i povede pan Jíří výborně zaslouženě měl to chutné a stylově k té chalupě

Jitka W.
Shoduji se s Váma :-)! 22.02.2015 15:58

Shoduji se s Váma :-)!

šrot
Pane Jiří moc Vám přeji výhru 0 21.02.2015 13:56

Pane Jiří moc Vám přeji výhru nebo Veronice.Hlavně že nevyhrál ten maskot z uterka.

Anonym:-)
Ano, výhra mu patří, byl 3 21.02.2015 12:11

Ano, výhra mu patří, byl nejlepší. Co se mi nelíbilo? Jeho zmínka, jak sponzoruje bydlení. Jestli se nemýlím, tak jeho partnerka je jeho zákonitá druhá žena, nebo ne? Takže veškeré finance jsou společné. Paní Veronika má krásný dům /nezávidím, mám ho také :-), měla jsem slušné příjmy, postavila dům/, jako kadeřnice si na dům určitě nevydělala, možná dědictví, možná manžel, takže není tady nic záviděníhodné. Hezký den.

reklama