PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jiří Stojka

Prostřeno III - 18.4. 2011 Jiří Stojka Foto: Prostřeno III - 18.4. 2011 Jiří StojkaFoto: Prima

Svobodný a bezdětný Jirka z Chropyně rád vaří, cestuje, sportuje a miluje svou přítelkyni. Vyučil se číšníkem a vydržel u toho čtyři roky.

Nyní pracuje jako strážce soukromých objektů. Bydlí v pronajatém 2 + kk, většinou ale žije u přítelkyně, kterou by za výhru vzal na dovolenou.

Charakter:

Sám o sobě říká, že je veselý, komunikativní, přátelský a soutěživý. Také je rád středem pozornosti.

Zájmy:

Bere ho sport (squash, tenis, šipky, hokej, posilovna). A také diskotéky a cestování.

Vztah k vaření:

Zná základy stolování a vaření je jeho koníček. Začínal v osmi s pudinkem. Rád experimentuje a zkouší nové recepty, které dál vylepšuje. Jeho kuchařskými vzory jsou maminka a Jamie Oliver.

Chutě:

Rád si dá americký fast food, miluje italskou kuchyni.

Nesnáší:

S nadšením si odepře tučné maso a divočinu.

Motto:

Láska prochází žaludkem.

Očekávání:

Noví lidé a recepty, rád si vyslechne názor na vlastní vaření, výhra. Zajímá ho průběh natáčení.

Vaše názory

Jenka
Je mi srdečně jedno, 0 21.04.2011 11:20

jestli je někdo černý, bílý, červený neboi puntíkovaný, ale vadí mi, když je někdo namyšlený a hloupý. A tenhle chlapec je velmi namyšlený a velmi hloupý. Je mi ho líto.

merci0
hodnocení 1 21.04.2011 11:02

Jirka dává asi známky, které ve škole nikdy neměl.

caj
ten jirka je vazne na hlavu 21.04.2011 11:24

ten jirka je vazne na hlavu sam nic nepredvedl a dela hroznyho machra je to jen
namysleny blbec

Jenny007
fakt smutny 0 21.04.2011 10:58

Nesluduji tento pořad pravidelně a po tomto týdnu nejspíše sledovat ho přestanu. Přijde mi, že soutěžící mají nakázáno jak bodobat - po shlédnutí středečního dílu je to jasné - všichni pánové mají stejný počet bodů - aby to bylo napínavé a lidé se dívali až do konce. Jestli nevyhraje tento týden ženská a výhra se bude dělit mezi muže, tak už si tento pořad nikdy nepustím! Nechápu za co by arogantí Jirka měl získat i když třetinu výhry??? Ano, řekl hned na začátku, že chce vyhrát, ale férovej člověk má radost z poctivě vyhrané hry a né jako on, který je zákařný a boduje minimálním počtem. U Michala dělal zbytečně dusno. Každý bydlí dle finanční situace, a hodnotit bydlení mi přijde v soutěži, kde jde předvším o to, jak chutná a vypadá jídlo vedlejší.

sasulinenka
Ostuda 0 21.04.2011 10:53

Pan Stojka dělá ostudu hned několika skupinám lidí. Od Romů až po metrosexuály. Bohužel ať tu napíše kdokoli cokoli tak to pana Stojku nezmění. On bude tím "Bohem" co všechno ví, zná a dělá nejlíp a my obyčejní kuchaři, diskutující a diváci neumíme ocenit jeho smysl pro zábavu a hlavně kuchařské umění. Upřímě toto je pořad o vaření a ne o tom kdo a jak bydlí. Bylo by hezké kdyby všichni vydělávali x tisíc měsíčně a nebo si to nakradli ale realita v dešní době je jiná. A to jestli má někdo starej nábytek je snad jedno a ne že se budu ohánět tím že se tam štítím. Měl by jste se stydět.

kuchynka1
původně jsem si říkala, že 0 21.04.2011 10:47

původně jsem si říkala, že konečně jeden slušnej a za něco stojící rom... ale jeho chování je otřesné, opravdu mě nadzvela jeho stupidita ze židle. Neumí se chovat. Při pohledu na jeho výrazy nad jídlem se mi z něho zvedá žaludek. O debilních komentářích nemluvě... Jestli ta jeho slečna není úplně blbá tak po tomto představení musí vzít kramle. Jirko vzpamatuj se! Jedna věc je najít ve sklenici smítko a vyžádat si čistou, ale jde o to umět se chovat a zachovat dekorum, jde o tom jakým stylem to člověk udělá. Špačka na tebe, holt jsi jen "prosťáček", který si hraje na snoba. Nemáš na to a působíš slušně řečeno "směšně"!

Václav Froněk
ÚDIV 0 21.04.2011 10:33

Vím, že naše ČT vybírá pořady a někdy i účinkující podle svého určitého plánu, ale domnívám se, že alespoň základní pravidla by měla být dána. Nevím, zda tmavec NARCIS s chobotem, který umí počítat jen do 3 maximálně předpokládám 5. by byl vhodný pro váš pořad.Ani se nedivím, když máme takovéto lidi jako otvírače závor- vrátné , /dříve výhradně důchodci/,že tu a tam něco vylítne do vzduchu, když oni se jak sám píše se musí sobě obdivovat.

Eva J.
Je k smíchu 1 21.04.2011 10:31

Musím přispět, protože mi nedá to neudělat. Mladý pan Jiří, který si myslí, že pobral vědomosti světa ( i za ostatní soutěžící - samozřejmě ) je jen arogantní namyšlený tupec, co by měl začít sám u sebe. Začala bych tím, že pokud v medailonku zmíní, že zná základy stolování, nemohlo by dojít k trapné situaci, v průběhu večera u pana Michala, kterou sám pan dokonalý vyvolal. Pokud se totiž někdo chce prezentovat ve světle, že zná základy stolování, asi by měl zahrnout i znalost ( byť alespoň základní ) etikety - tedy slušného chování. Situace, kdy musí sama nejmladší účastnice - dívka, upozorňovat na jeho nevhodné chování je více než trapná. Pokud se mám vyjádřit k jídlu, bylo průměrné. Co ale nelze pominout je to, že Jiří se prezentuje jako znalec gastronomie, rádoby vaří podle Jamieho, což může být super ale proč tedy už začátek své hostiny zabije kupovaným salátem z lahůdek? Mezi námi, vzhledem k tomu, že účastníci v rámci sponzoringu z 90% nakupují v Lidlu, jakou asi mohl již zmíněný salát mít kvalitu? =( Nechci říct, že byl nekvalitní ale že kdyby alespoň zvolil kvallitní lahůdkářství, dalo by se nadále dohadovat. Ale hodnotit to, že vykydal salát na talíř, posadil do něj půlku vejce, načež ještě vylil majonézu a zakroutil pár plátků salámů a sýra. Omluvte mně, ale to s vařením nemá nic společného! A k bodování. Podle jeho bodování by za svůj výkon zasloužil tak body 2, pokud dobře průměruji. Není nic špatného na bodování nízkými čísly, pokud si nějakým způsobem posunul hranici ale 1 bod u p. Michala nebyl podmíněn jeho výkonem ale vzájemnými antipatiemi. Shrnutím je, že p. Michal má odemě velké + a palec nahoru, za to, jak se s nevychovaným floutkem vypořádal a mladý p. Jiří palec dolů, za to, že soudí lidi a navyšší společenské a lidské úrovni. Eva, 19let

Petra l.
Nedá se nic jiného než 21.04.2011 10:46

Nedá se nic jiného než souhlasit s touhle slečnou, jde vidět, že je to jen namachrovaný frajírek, který jde jen po penězích, a jak je již ve třetím díle vidět pořád si na něco jen stěžuje a stěžuje. Nevím co na to říct. Pan MIchal byl sympatický a nemůže za to, že bydlí ve starším domě, který není zrekonstruovaný. A to jak se do něj pustil jen aby muu vrátil jeho kritiku? myslím že to nebylo pěkné. Je dobré kritizovat s mírou ale tohle přehnal!!

elaaaaa
fuuuj 0 21.04.2011 10:27

prostě zákeřnej cikán, co jde po penězích :-(

reklama