PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jiří Zavřel

Svobodný, ale zadaný Jiří vystudoval Vyšší odbornou školu informačních technologií v Pardubicích. Už tři roky se živí jako privátní finanční poradce.

V  minulosti dělal pro webdesignérskou firmu a také v marketingu a PR. Sedm let má přítelkyni. Bydlí spolu v pardubickém 2 + kk a rádi cestují po vlasti a do ciziny. I případná výhra by padla na cestování. Jiří se čtrnáct let vrcholově věnoval atletice.

Charakter:

Prý je veselý, ukecaný a velký optimista. Rád vyráží s kamarády do společnosti.

Zájmy:

Čtvrtek – Jiří Zavřel (30)
Svobodný, ale zadaný Jiří vystudoval Vyšší odbornou školu informačních technologií v Pardubicích. Už tři roky se živí jako privátní finanční poradce, v minulosti dělal pro webdesignérskou firmu a také v marketingu a PR. Sedm let má přítelkyni. Bydlí spolu v pardubickém 2 + kk a rádi cestují po vlasti a do ciziny. I případná výhra by padla na cestování. Jiří se čtrnáct let vrcholově věnoval atletice. 
Charakter: Prý je veselý, ukecaný a velký optimista. Rád vyráží s kamarády do společnosti.
Zájmy: Baví ho starověký Egypt, atletika (byl mistrem republiky ve štafetě na 4x 100 m). Pivo s kamarády, společenské hry.
Vztah k vaření: Vaří rád, je to pro něj především odpočinková zábava.
Chutě: Jí a pije vše. I v cizině. Dokonce by prý snědl pražený hmyz. Ani v Egyptě neměl problém s „faraonovou pomstou“.
Nesnáší: Zatím neví o ničem, co by nesnědl.
Motto: Bez práce nejsou koláče a žijeme jen jednou.
Očekávání: Do pořadu ho přihlásila kolegyně Hana, aby se ujistila, že umí opravdu vařit tak, jak vypráví v práci. Jirka čeká zábavu a výhru.Charakter:Zájmy:

Baví ho starověký Egypt, atletika (byl mistrem republiky ve štafetě na 4x 100 m). Pivo s kamarády, společenské hry.

Vztah k vaření:

Vaří rád, je to pro něj především odpočinková zábava.

Chutě:

Jí a pije vše. I v cizině. Dokonce by prý snědl pražený hmyz. Ani v Egyptě neměl problém s „faraonovou pomstou“.

Nesnáší:

Zatím neví o ničem, co by nesnědl.

Motto:

Bez práce nejsou koláče a žijeme jen jednou.

Očekávání:

Do pořadu ho přihlásila kolegyně Hana, aby se ujistila, že umí opravdu vařit tak, jak vypráví v práci. Jirka čeká zábavu a výhru.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Kydaneček na talíři

 

VIDEO: Přesolená omáčka

 

VIDEO: Robot stávkuje

 

VIDEO: Pyré

 

VIDEO: Zábava

 

Vaše názory

paskuda
Jiří - sympatický férový 0 27.02.2012 21:27

Jiří - sympatický férový chlap. Předkrm skvostný a já jsem taky pro nezvyklé chutě, tj. dýňové pyré. Byl to risk a myslím v očích diváků se vyplatil.

Zana
Sice nevím, jak chutnala 0 24.02.2012 17:26

Sice nevím, jak chutnala dýňová kaše, ale dovedu si představit, jak chutnal předkrm a hned bych si ho dala taky. Obdivuji také přípravu jídel tohoto muže, která byla bezchybná a nemluvě o pořádku, který si udržoval při vaření. Naprosto systematický přístup. Možná by nebylo od věci hodnotit i tuto stránku věci, protože někteří soutěžící mají na pracovní desce neskutečný chaos.

anonym šestý
Jiří,trochu mě překvapila konzistence vaší kaše, 0 24.02.2012 15:25

s ponecháním malého množství vody ve, které se dýně vařila se dá poměrně snadno vymíchat hladký dýňový krém.Ale chybička se vloudí,v soutěži smůla.Jinak váš předkrm byl výborně zvolený a vyrobený.

notrends
kaše z dýně 1 24.02.2012 14:00

včerejší díl jsem neviděla, ale dýňovou kaši vřele doporučuji. Použijte dýni hokaido, vařte odděleně od brambor, rozmixujte, přidejte máslo a samozřejmě předem osolte. Když dáte dvě hromádky různobarevné kaše nebo je "umně" promíchnete, vypadá to výborně a navíc je to fakt dobré. Tuhle dýni dost často používám, chutná trochu nasládle jako batáty.

olingtgpt
Kaše z dýně 25.02.2012 02:10

Kdyby kaši ROZMIXOVAL, určitě by neměla chybu. Jiří ji jen jaksi našlehal.

anonym
Kolikrát si říkám, v čema asi 0 24.02.2012 12:57

Kolikrát si říkám, v čema asi ti lidé bydlí, když tolik opěvují bydlení soutěžících, sice hezké ale tak normální a průměrné na dnešní dobu.

Lucianna
Skvělé 0 24.02.2012 12:33

Jirko máte nádherné bydlení a vidět Vás v kuchyni to byl zážitek.Možná to chtělo zvolit jiný hlavní chod a byl byste vítěz.Škoda,ale nic si z toho nedělejte.Vaše rodina na Vás může být pyšná.

anonym
Mě pan Jiří naprosto 0 24.02.2012 12:06

Mě pan Jiří naprosto okouzlil, do všeho bych se s chutí zakousla a lehkost s jakou se v kuchyni pohyboval... Škoda, že se v českém prostředí považuje chválení za přežitek, snad jen slečna Veronika utrousila pár pozitivních slov s úsměvem. Nepůsobí na mě zrovna přesvědčivě, když někdo s kamennou tváří prohlásí, že to bylo "výborné". Kam se ztratilo nadšení? Házení perel sviním, řekla by moje babička.

pejsek
Škoda, že se u TV dá 0 24.02.2012 10:59

Škoda, že se u TV dá posuzovat jen vzhled jídla. A ten mě nijak neoslnil. Možná rolka mohla být dobrá, hlavní chod nic moc a sladká tečka? No, nevím, možná byla dobrá. Jídlo na pracnost velmi jednuduché, což se v době spěchu cení. Podle mě tak na šest bodů, víc bych nedala, ve srovnání s ostatními.

Jestli smím poradit, do mletého masa nastrouhat syrový brambor a ještě přidat šťávu z citronu. Kuličky jsou pak jemné a opravdu vynikající.

tutanchomon
1* 2 24.02.2012 09:26

Jirko, pro mě jste vítěz, byl jste nejlepší!

reklama