PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jiřina Slaná

Prostřeno III - 12.5. 2011 Jiřina Slaná Foto: Prostřeno III - 12.5. 2011 Jiřina SlanáFoto: Prima

Pečovatelka v domě pro seniory v Novém Hrozenkově miluje svou náročnou práci, protože dává životu smysl. Vdaná matka tří dospělých dětí a hrdá babička čtyř vnoučat by v případě výhry vzala vnoučátka na prázdniny. Do pořadu ji přihlásila dcera, uvaří v bytě 3 + 1.

Charakter:

Prý je normální – občas veselá, občas náladová, někdy vzteklá a protivná. Umí být i zábavná, má dobrou vyřídilku.

Zájmy:

Těší ji vaření, zahrádka, péče o květiny, luštění křížovek a vnoučata.

Vztah k vaření:

Nadšením přebíjí nedostatky. Prý moc vařit neumí, ale o to víc ji to baví.

Chutě:

Má ráda skoro vše.

Nesnáší:

Odmítá dršťkovou polévku a mořské potvory.

Motto:

Nad nikým se nepovyšuj a před nikým se neponižuj!

Očekávání:

Lákají ji noví lidé, nové pokrmy a chutě, dobrá zábava.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEO:

 

Čtvrteční zábava - přehrajte si video ZDE

 

Vaše názory

anonym
Zábava a ptáci 0 16.05.2011 09:36

Mě se Jiřina líbila jen do čtvrtka. Její vulgární zábava a dvojsmyslné narážky u hlavního chodu typu, jo ještě tam máš ptáky, což několikrát nezapomněla zdůraznit, byla fakt hodná holek z E55. Škoda, že nevyhrála Martina, ta byla úplně nejlepší.

sacher10
Paní Jiřino, 3 14.05.2011 09:58

Vaše hláška, "že co je malé,to je milé a co je velké,to vyrostlo na hnoji" byla vůči paní Marii dost přes čáru.Nebo byste se mohla dočkat hlášky, "že co je malé, je možná milé, ale taky dost hloupé.Asi Vám to jen ujelo,ale chce to víc přemýšlet než něco plácnete.Jinak co se týče vaření jste byla celkem dobrá.

mahu
souhlasím se sacherem, taky se mi to hodně nelíbilo 14.05.2011 13:31

Máte pravdu, pokud to nebylo zlé, bylo to v každém případě hodně hodně hloupé, nevhodné a trapné. Paní Jiřina se mi tou hláškou zprotivila.

Slavina
JIrina 14.05.2011 16:55

Byla fain , ale v patek uz bylo videt ze zabavna tedy nebyla. Uz ji slo o vyhru . Neodsuzuji, ale Martina byla stejne jednicka proti vsem.Cistounka, vitalni, proste sikovna holka
Marie to s tema kastrolama prepiskla, vzdyt vedela ze republika ji bude cucet do hrncu.
Nerozumim proc kazdy mluvil o tom moucniku jako o piskotu. Ja ho tedy s tim olejem vyzkousim, ovsem piskot je jina zalezitost.
Jeste by me zajimalo zdali musi byt pivo cerne. Nemam moznost cerneho piva.

liška původní
Slávina 14.05.2011 17:28

To pivo musí být černé, ono to trochu zkaramelizoje a dodá dobrou chuť. Naopak, třeba do plzeňského guláše nebo do vajíčka na řízky, se dává světlé pivo.

Libor
Reakce na komentáře. 2 14.05.2011 09:50

Tento týden byl konečně celkem normální "český" babinec. Za prvé je těžké se všem zavděčit a za druhé, ať si každý zamete před vlastním prahem. Ten co jen tady remcá, tak nemá ani potuch co dobré české vaření vůbec je. Poctivé vaření je totiž dřina, zručnost a poctivost. Co kraj to jiný mrav, co človět to jiná chuť. Nejvíce mi vadí v hodnocení "to nejím, to bydlení se mi nelíbí, a nehodnotí se kvalita a nedoceňuje náročnost přípravy. V hrncích Zeptter umí uvařit každý, ale klasiku už nikdo, tu z remcalů neumí uvařit. A to, že jim to žaludek nebere je někde jinde. Chtěl bych vědět, kdo umí ještě dobře uvařit nebo co a jak se lidé stravují.

mahu
Libore, když píšete, že ten, 14.05.2011 13:40

Libore, když píšete, že ten, kdo tady remcá, nemá potuchu o dobrém českém vaření, vzbuzuje to dojem, že Jiřinino vaření považujete právě za to dobré české vaření. Dovoluji si Vám oponovat. Pro mne v tom nebyla žádná klasika, ani dřina, zručnost, poctivost, kvalita či náročnost přípravy. Tento týden jsem to neviděla ani jednou a celkem to ani neočekávám. Naopak si myslím, že ti, co ve zdejším vaření nacházejí inspiraci a chválí, nemají chuť se "dřít", ani vařit klasickou českou poctivou kuchyni. Jsou to ve většině případů chuťově spatlaná jednoduchá jídla.

Slavina
SOUHLASIM!!!! 14.05.2011 16:57

SOUHLASIM!!!!

anonym
Menu Martiny a Jiřiny bylo zajímavé... 1 13.05.2011 20:11

Tento týden se mi líbilo menu Martiny a Jiřiny. Paní Jiřina je navíc přirozená, sympatická a měla vtipnou originální zábavu. Výhru jsem Jiřince přála a nyní tedy gratuluji.

liška původní
Zábava byla trapná. Jídlo 13.05.2011 21:12

Zábava byla trapná. Jídlo normální, běžné. Snad jen ty závitky vypadaly zajímavě. A lekla jsem se, že té paní je jen 50, zachovalá šedesátka. Hraje si na diblíka. Ale nevadila mi, normální ženská, asi i hodná.

reklama