PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jiřina Soškolová

S Jiřinou z Bystřice pod Hostýnem se život nemazlil. Je svobodnou maminkou čtyřleté dcery Kateřiny, otec se o dítě nezajímá. Vyučila se prodavačkou i cukrářkou a momentálně je nezaměstnaná, ale ví, že na sociálních dávkách nemůže být věčně.

Pokud by vyhrála, tak by peníze investovala do bydlení a koupila by něco dceři a rodině, která jí dost pomohla. Jiřina bydlí v bytě 2 + 1, do soutěže se přihlásila sama, „protože je společenský typ a má ráda nové věci“.

Charakter:

Dobrosrdečná, upřímná, veselá a romantická, nebere se moc vážně a má smysl pro humor.

Zájmy:

Ráda čte a vaří, baví ji ruční práce (křížkové vyšívání) a cestování.

Vztah k vaření:

Je to její koníček.Ráda připravuje českou kuchyni.

Chutě:

Jí skoro vše, není vybíravá. Nejradši má maso s brambory.

Nesnáší:

Sójovémaso, fazolové lusky, chobotnice a sépie, mrkvovou omáčku a mléčnou polévku.U stolu jí vadí mlaskání, chrochtání, blbé řeči a srkání.

Motto:

Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra.

Očekávání:

Těší se na dobrou zábavu a pohodu – samozřejmě by ráda vyhrála.

Vaše názory

buliska
břicho 0 08.06.2014 16:44

Ta musí smrdět v tomto horku, chudina, zpoza toho břicha,musí být pěkně zapařená, tě lituju.

mno
tak 0 04.06.2014 14:55

po shlednuti dilu naprosto chapu proc je tak prostorove vyrazna, fujtajblus

uuuuuu
cheeseburger je dvoupatrovej 1 04.06.2014 13:38

cheeseburger je dvoupatrovej hamburger, zabila :D

ded vseved
no spis tim, ze kdyz ona to 04.06.2014 14:45

no spis tim, ze kdyz ona to ji pravidelne tak se neni ceho bat, to totiz vubec nic neznamena

koblížek smetanový
Jiřina 2 03.06.2014 10:31

… nejde o vzhled, nejde o byt, nejde o vaření … jde o povahu. Je „možné“, že jste opravdu zdravotně indisponovaná, rozhodně to ale není alibi k tomu, proč vypadáte, tak jak vypadáte. Nemoc rozhodně není důvodem vysokého sebevědomí, závisti, nepřejícnosti a nechuti ze sebou něco dělat. Právě proto, že trávíte veškerý svůj čas doma, na sociálních dávkách, máte množství času, zajít do parku a rychlou chůzí (když máte dcerku ve školce) ho několikrát obejít.

koblížek smetanový
pokračování I 03.06.2014 10:32

Co takhle dopoledne několikrát za sebou vyběhnout schody ve Vašem domě? Co lehy-sedy, dřepy, kliky…vše se dá dělat doma, bez investovaných peněz do nějaké tělocvičny. Co si takhle pořádně doma uklidit a neválet se během dne v posteli? Jde jen o to chtít! A Vám se zjevně vůbec nechce! Takže alibismus proč ve svých 31 letech vážíte skoro dva metráky je: „Mám zdravotní problémy“.

koblížek smetanový
pokračování II 03.06.2014 10:32

“. A reakce na něčí pracovní úspěch, finanční zabezpečenost a šikovnost je: „…bydlení se mi nelíbí…“ aneb, raději bych v oknech měla pověšenou deku, na zdech pavučiny a postel rozválenou od celodenního podřimování. Uvědomujete si, že právě díky tomu jak vypadáte, nebudete moci sehnat práci? I když co blázním…Vy do práce nespěcháte a dle všeho nikdy dělat nebudete, protože jste přeci NEMOCNÁ!!!

Jiřky kamarádka
je to jinak 2 01.06.2014 08:22

Já bych Jiřku tak černě neviděla. Je to fajn holka, nemá to v životě lehké. Si vemte, kolik kil musí denně zvednout a tahat. Chtěla bych vás vidět v její situaci.

špageta
ad kila 01.06.2014 08:47

On ji někdo přinutil ztloustnout do morbidních rozměrů? Je to její svobodná vůle co bude a nebude tahat. Být normální, dávno s kily něco dělá. Ale pokud se běžně stravuje tak, jaké bylo její menu, tak se není co divit a kil bude tahat čím dál tím víc. Výmluvy, výmluvy, ale něco dělat to ne. Se nedivím, že nemá práci a má zdravotní problémy, při tom množství vnitřním tuku jsou také běžná věc.

Anonymousisinka
Jeji kamarádka? 02.06.2014 13:09

A tohle napsat? Bych vám dala do zubů, že byste je nestačila počítat na chodníku...

reklama