PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jitka Homolková

Prostřeno VII (1) galerie - Jitka Homolková Foto: Prostřeno VII (1) galerie - Jitka HomolkováFoto: www.iprima.cz

REPRÍZA: Žije pouze se svojí dcerou Eliškou ve strakonickém bytě 2 + 1, syna má v dětském domově, kde je dočasně kvůli poruchám chování.

Jitčin přítel před dvěma lety zemřel. Jitka je velmi šikovná - dělá různé ruční práce jako je pletení dušičkových a adventních věnců, aranžuje živé květy, maluje voskem kraslice a drátkuje. Do pořadu ji přihlásila dcera, protože si myslí, že maminka umí dobře vařit. Za výhru by vzala své děti na dovolenou do Španělska do delfinária, nebo na poznávací zájezd do Paříže.

REPRÍZA:

Charakter:

Společenská, usměvavá, občas pěkný nervák.

Zájmy:

Ruční práce a péče o květiny.

Vztah k vaření:

Vaří a peče moc ráda, jsou to její koníčky. Ráda připravuje svíčkovou, polské krokety, bramboračku, kuře na paprice a žemlovku.

Chutě:

Nejraději má řecký gyros v tortille.

Nesnáší:

Šunkafleky. U stolu jí vadí přílišné mluvení.

Motto:

Nemá žádné motto, chce si ”jen” najít vhodného partnera a vychovat a zabezpečit své děti.

Očekávání:

Těší se na příjemné prostření, hodné lidi, dobrou zábavu a dobré jí

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Moučná omáčka

 

VIDEO: První setkání

 

VIDEO: Připálený guláš

 

VIDEO: Začíná to skřípat

 

VIDEO: Narozeniny
 

VIDEO: Co komu vadí

 

VIDEO: Hledání koření

 

VIDEO: Pomoc s dětmi

 

VIDEO: Předkrm

 

VIDEO: Striptýz

Vaše názory

Anonymous1
Poruchy chování a DD 0 07.11.2014 16:13

Vážně se divím, že alespoň někdo kdo tu v diskuzi tvrdí, že pracuje v DD neví, že zařízení Sedlec-Prčice je koedukované, poskytuje ústavní a ochrannou výchovu. A že poruchy chování mohou být např. pod diagnozou ADHD.

Anonymousfous
A co je vůbec "porucha 1 05.07.2014 10:48

A co je vůbec "porucha chování"?

Anonymousi
Za poruchami chování se 17.07.2014 10:39

Za poruchami chování se nejčastěji skrývají poruchy pozornosti s hyperaktivitou. Neklid, nutkavé chování atd. Ale může do toho spadat i šikana a jiné sociálně-patologické jevy.

Makuř
jitka 0 05.07.2014 09:09

souhlasím s předchozími diskutéry..Jitka je ufňukaná fňukna a schválně ze sebe dělá chudinku, protože chce, aby ji ostatní litovali..A propo - ditě v DD kvůli poruchám chování? v tomto prostředí jsem pracovala, v DD nikoliv za poruchy chování, tam jsou děti z asociálního prostředí, nefungující rodiny, ale za DD se dá krásně schovat i VÚ ( vých. ústav)..Tam bych řekla, že je spíše....

Jen já, jen já ....
Nikdy jsem neslyšela, 0 04.07.2014 19:28

že dítě jde do dět.domova pro nevhodné chování! Možná tak nějaký ústav,ale DD? Tam bude něco jiného než chování, nebo chování matky!

Petraaaa
Vyloženě se mi dělalo blivno 1 04.07.2014 15:06

Vyloženě se mi dělalo blivno když jsem viděla, jak cedí ananas přes ty špinavé nehty. bléééé. A ukazování těch obrázků jsem nepochopila. Nejspíš chce ukázat jak je úžasná matka, ikdyž dítě dala do DD. Nechápu proč má potřebu toto ventilovat. Jak řekla Radka - i mě vadí jak ze sebe dělá chudinku. Ale člověk si může jen domýšlet co za tím vším je. Nedivím se, že jí vadí, protože mě vyloženě se*e s tím svým fňukáním a ublížeností.

:-) :-) :-)
Petraaa: Přesně. 04.07.2014 18:28

Petraaa:

Přesně.

Věra Klaudysová
nechci sahat režii do 0 04.07.2014 08:41

nechci sahat režii do svědomí,ale včerejší hodnocení Jitky bylo hodně nadsazené a podle výrazu soutěžících hrané.Menu mohlo být zajímavé,ale na talíři nevypadalo moc upraveně.jak z předkrmu tak z té osmažené placky padaly kousky ,že při konzumaci, měli soutěžící dost práce.Zábava jak pro klub důchodců.

Anonymono
hlavní chod 1 03.07.2014 18:44

Slečna zatím pořád něco mlela o lehkých jídlech. To mi hlava nebere, co je na dvakrát smaženém jídle lehkého?

reklama