PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jitka Kotyzová

Prostřeno III - 16.5. 2011 Jitka Kotyzová Foto: Prostřeno III - 16.5. 2011 Jitka KotyzováFoto: Prima

Jitčina rodina má život spojený s dráhou. Muž je strojvedoucí, Jitka pracovala u ČD už od maturity. V obýváku rekonstruovaného domku má nádražáckou čepici, nyní je bohužel bez práce.

S rodiči ještě bydlí mladší dcera, která přes týden studuje v Brně. Jitka z Dašic je babičkou vnučky Terezky.

Charakter:

Je veselá i vážná, pečlivá, starostlivá, občas paličatá, upovídaná.

Zájmy:

Baví ji chalupaření, pěstování palem a růží, aranžování květin, jízda na kole, plavání, vaření.

Vztah k vaření:

Když má dost času, vaří ráda. Inspiruje se recepty od známých, z internetu a časopisů. Těší ji, když hostům chutná.

Chutě:

Není vybíravá a sní skoro vše.

Nesnáší:

Nemusí slepici a kachnu, mořské plody a skopové maso.

Motto:

Chtěla jsi to, tak bojuj!

Očekávání:

Podívá se do jiných domácností, ochutná cizí výtvory a možná si odnese zajímavé nápady a výhru.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEO:

 

Východočeský sestřih - přehrajte si video ZDE

 

Vaše názory

anonym
16.02 1 21.05.2011 16:57

Znám mnoho lidí, kteří nesportují a drží určitou dietu k vůli zdraví, ale nejsou obézní. Ty zřejmě nesolíš, omezuješ tuky ale sežereš toho za regiment vojáků, je to také o množství, tak nelamentuj a papej zeleninu. Ale i tu v přiměřeném množství.
Ale jak se říká, potrefená husa se vždy ozve, že?

Eva D
Anonyme v 16,57, dovol, abych 19.04.2012 15:24

Anonyme v 16,57, dovol, abych ti oznámila, že jsi blb.

anonym
PŘÍSPĚVEK 16.02 ROVNÁ SE 1 21.05.2011 16:49

PŘÍSPĚVEK 16.02 ROVNÁ SE HVĚZDNÁ PĚCHOTA.

anonym
S tou hvězdnou pěchotou 21.05.2011 19:04

se opakujete, chtělo by to inovaci, ale to na vás chci už moc, že?!?

Nomen omen
Dejte pokoj 10 21.05.2011 10:24

Dejte lidi pokoj. Někdo je šlank, někdo ne. Ne vždy je to jídlem. A pokud ano, nekritizujme, není to pořad o postavě a vizáži, ale o vaření! Někdy je jídlo jedinou radostí starších lidí a popravdě je to lepší, než kdyby pili. Nechte lidi žít, ať jsou hubení, silní, zrzaví, nebo blond. Ne každý má dispozice pro sport. Neurážejte lidi, pokud sami nechcete být jednou uráženi!

anonym
Nikdo nikoho neuráží, pouze 21.05.2011 11:41

Nikdo nikoho neuráží, pouze konstatuje. Zřejmě vypadáte stejně, tak paní omlouváte. Ale co je moc, to je moc. Velmi obézní člověk a přihlásí se do pořadu o vaření, vaří samé kalorické bomby, dožaduje se ovárku. Tak ta tloušťka , vážená paní, není nemoc, ale nestydatá rozežranost. Já bych takovým lidem nechala uhradit celou nákladnou zdravotní péči, zrovna tak alkoholikům, kuřákům a narkomanům. Protože je v podstatě dotujeme my všichni z našich daní. Vadí mi to. Každý by se měl starat o své zdraví, je to každého povinost. A ne přijít k lékaři, já mám kašlíček, je to třeba bohužel rakovina plic, ale pacient kouřil 40 cigaret denně 40 let. A s obezitou to vyjde nastejno atd., takže myslete trochu.

anonym
To jste mne rozesmála. Někdy 21.05.2011 11:56

To jste mne rozesmála. Někdy je jedinou útěchou starších lidí jídlo. To snad ne. Paní Jitka není stará. Její obezita není způsobena nemocí. Dokonce sportuje, kolo a plavání. Ale stačilo se podívat jak vaří a je vše jasné. Možná ji tato diskuse nakopne k tomu, aby začala hubnout, nejvyšší čas!!!!!! Pokud nechce skončit na vozíčku, ta šílená kila časem páteř neunese. Místo, abyste jí poradila, tak se jí zastáváte. To vypadá na opičí lásku paní maminky. Je to tak?

anonym
Nomen omen 21.05.2011 12:24

To máte zajisté pravdu. Pořad je o vaření a ne o vizáži. Na druhou stranu je paní Jitka ukázkou nebezpečného nadmíru kalorického vaření. Děs a hrůza. Každý alespoň vidí, jak může dopadnout, když se bude stravovat jako ona. Paní bych také doporučila pořad Dr. Cajthamlové. To nemíním jako urážku, pouze jako fakta.

Nomen omen
Závodně plavu, takže mám 21.05.2011 13:11

Závodně plavu, takže mám problémy jen s výškou, váhou rozhodně ne. Ale život mne naučil být tolerantní. Kritiky jsme schopní všichni. Kdyby v pořadu vařil někdo s půltunovou váhou, tak je mi to jedno, nic mi do toho není.

anonym
11:41 21.05.2011 13:52

o té úhradě zdravotní péče moc ráda čtu.Kdo si SÁM zaviní nějaké zdravotní komplikace, ať si celé léčení zaplatí ! Uvědomujete si, že by si téměř jakoukoliv léčbu platil každý?!? Vždyť každá nemoc je reakce na něco nesprávného - zlomíte si nohu? Zaplaťte si léčení sám, úraz jste si zavinil sám - máte koukat, kam šlapete ! Další...

reklama