PO - PÁ v 17:35 na Primě

Jitka Kračmanová

Jitka je pracovala jako učitelka ve školce. Také byla servírkou, diváci Primy si ji možná pamatují jako Georgianu z VyVolených, dnes dělá obchodní zástupkyni v podniku (prádelně) svého exmanžela, s nímž je už šestnáct let rozvedená.

Má devatenáctiletou dceru, která právě odjíždí do Anglie. Jitka je soutěživý typ, ráda sportuje. Má spoustu energie, do pořadu se přihlásila sama, protože ji baví vaření a experimentování v kuchyni. Bydlí střídavě na plzeňském Jižním předměstí v bytě 3 +kk, kde jí dělají společnost tři psi, a v domě v Dolanech, kde má i kočky. Pokud vyhraje, tak peníze půjdou právě na rekonstrukci domu.

Charakter:

Energická, považuje se za „extrovertní optimistku“. Soutěživá, někdy prý až příliš důvěřivá, rychle se umí nadchnout a jít si za tím.

Zájmy:

Zvířata a hudba - od dětství hraje na klavír a kytaru. Miluje procházky s pejsky. Před pár měsíci začala chodit na kickbox, který ji baví.

Vztah k vaření:

Ráda vaří, experimentuje, ale musí mít pro koho. Sama pro sebe nevaří. Všem u ní vždy chutnalo. Nejraději má českou kuchyni a jídla, která obsahují smetanu.

Chutě:

Má ráda českou, italskou a čínskou kuchyni, polévky. Doslova miluje bramborovou kaši s řízkem a okurkovým salátem.

Nesnáší:

Uzený jazyk, ledvinky a nedovařené dršťky. Nikdy by nesnědla zkažené potraviny. U stolu jí vadí srkání a mlaskání.

Motto:

Když se něco chce, všechno jde, a když nejde o život, o nic nejde.

Očekávání:

Doufá, že na večírcích najde nové gastronomické inspirace, že se pobaví a potká jen samé milé, nekonfliktní a asertivní spoluhráče.

Historka z vaření:

Chtěla si zjednodušit krájení cibule a použila robot. U třetí cibule sjelo z přístroje víko a nůž jí odřízl kousek malíčku na pravé ruce. Bříško jí přišili doktoři zpět, ale dodnes ho má necitlivé.

Vaše názory

Anonym
Máte nervy ze železa. 0 15.08.2016 10:33

Máte nervy ze železa. Obdivuji Vás, jak jste ty zákeřné ***ky zvládla. Já bych to neustála.

Anonymka20
Tady se ji hodila praxe ze 0 12.08.2016 10:10

Tady se ji hodila praxe ze školky, sama proti 4 dětem :) A že to zvládla bravurně!

Freššo
Pro nás ste vítěz. Jediná 0 05.03.2016 11:48

Pro nás ste vítěz. Jediná jste navařila. Ta tlustá opice vám nesahá ani po kotníky. Bečka odporná.

dadavl
ta se ale umí otáčet v 0 12.01.2016 01:44

ta se ale umí otáčet v kuchyňi!meníčko luxusní a nervy ze železa!Ta zlá Veronika se málem udusila,jak se chtěla hádat...a nikdo nic neřekl.Být tam já,tak se Jitky zastanu.Nechápu,proč to nikdo z nich neudělal.

Anonym
Jednak jsem obdivoval jak 0 18.12.2015 09:11

Jednak jsem obdivoval jak skvěle jste vařila, ale hlavně, jak jste zvládla atak té vyžrané odbarvené prasnice + úsměšky těch ostatních blbů. V klidu, vyrovnaně, s nadhledem a ještě před kamerou. A hlavně se nenechala vmanévrovat na jejich úroveň a způsob jednání. Palec nahoru.

Matyáš H
To co předvedli ostatní 0 21.10.2015 17:13

To co předvedli ostatní soutěžící proti paní Jitce je fakt smutná ukázka z čeho se zkládá Český národ. To je fakt hrozné !!! Paní Jitka je nejenom morálním výtězem, ale myslím, že měla nejlepší menu. Bohužel se jen sešla s hodně špatnými lidmi !!!!
Jste skvělá Jirko !!

Matyáš

diskutující
v životě jsem neviděla tak 0 07.07.2015 20:42

v životě jsem neviděla tak hloupou ženskou jako je Veronika legenda,vidět ji znovu v televizi,tak okamžitě vypínám

k@tk@
Jitka předvedla famózní 0 12.06.2015 21:25

Jitka předvedla famózní výkon, nicméně výhra padla do správných rukou. A slečny/paní "legendy" je mi upřímně líto...

Táňa2
Paní Jitko, jste úžasná!! Kéž 0 28.05.2015 15:06

Paní Jitko, jste úžasná!! Kéž bych i já takto uměla reagovat, snažím se o to, ale spíš "oponenta" tímto přístupem naštvu ještě více. Bohužel zde byl přesný příklad toho, jak banda hloupějších lidí převálcují jednoho inteligentního človíčka. Viděla jsem smutek ve Vašich očích, nedivím se, asi bych si pak nad lidskou tupostí také poplakala. Vulgarismy v hádkách nemohu ani vystát, ale každý z nás se s tím setkáváme dost často. Přeji Vám hodně štěstí v životě, byla jste skvělá, to Vás musí těšit. :)

XyX Kralovice
Dobry den Jitko, potkal jsem 0 10.05.2015 20:25

Dobry den Jitko, potkal jsem Vas v Plzni u zdrave jidelny. Nesla jste si obed v krabicce. MOC VAM TO SLUSI, netroufal jsem si Vas pozdravit. Mozna priste. Milan

reklama