PO - PÁ v 17:50 na Primě

Jitka Postlová

Jitka z Nemanic studuje na osmiletém gymnáziu v předmaturitním ročníku. Žije v domě kousek od Českých Budějovic s rodiči a bratrem, přítele nemá.

Jitka Postlová (18)
Jitka z Nemanic studuje na osmiletém gymnáziu v předmaturitním ročníku. Žije v domě kousek od Českých Budějovic s rodiči a bratrem, přítele nemá. Po maturitě by chtěla studovat na Filosofické fakultě UK a přestěhovat se do Prahy. Pokud by vyhrála, tak by si peníze uložila a později by je investovala do života v hlavním městě. Vaří teprve přes rok a chtěla by zjistit, zda se vyrovná kuchařům s dlouholetými zkušenostmi.
Charakter: Upřímná, cílevědomá, pečlivá a trochu zmatkař.
Zájmy: Tanec, vaření, pečení, móda, cestování. Hodně času věnuje studiu.
Vztah k vaření: Kladný, i když vaří krátce. Jednou by chtěla napsat bezlepkovou kuchařku. Nejraději peče sladké, tučné a nezdravé dorty. Baví ji zdobení narozeninových dortů.
Chutě: Jí zdravě, miluje zeleninu, špagety a bramboračku od babičky.
Nesnáší: Kopr. U stolování nemá ráda, když někdo jídlo ani pořádně neochutná a hned kritizuje a odsuzuje porci podle vzhledu.
Motto: Všechno špatné je k něčemu dobré.
Očekávání: Velkou motivací je výhra. Těší se, že ochutná jídla svých soupeřů, protože do soutěže jde každý s tím nejlepším, co umí. Ráda pozná nové lidi a užije si příjemně strávené večery v zatím neznámé společnosti.

Po maturitě by chtěla studovat na Filosofické fakultě UK a přestěhovat se do Prahy. Pokud by vyhrála, tak by si peníze uložila a později by je investovala do života v hlavním městě. Vaří teprve přes rok a chtěla by zjistit, zda se vyrovná kuchařům s dlouholetými zkušenostmi.

Charakter:

Upřímná, cílevědomá, pečlivá a trochu zmatkař.

Zájmy:

Tanec, vaření, pečení, móda, cestování. Hodně času věnuje studiu.

Vztah k vaření:

Kladný, i když vaří krátce. Jednou by chtěla napsat bezlepkovou kuchařku. Nejraději peče sladké, tučné a nezdravé dorty. Baví ji zdobení narozeninových dortů.

Chutě:

 Jí zdravě, miluje zeleninu, špagety a bramboračku od babičky.

Nesnáší:

Kopr. U stolování nemá ráda, když někdo jídlo ani pořádně neochutná a hned kritizuje a odsuzuje porci podle vzhledu.

Motto:

Všechno špatné je k něčemu dobré.

Očekávání:

Velkou motivací je výhra. Těší se, že ochutná jídla svých soupeřů, protože do soutěže jde každý s tím nejlepším, co umí. Ráda pozná nové lidi a užije si příjemně strávené večery v zatím neznámé společnosti.

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Labutě

 

VIDEO: Zeleninová polévka

 

VIDEO: Naběračka
 

VIDEO: Kuřecí polévka
 

VIDEO: Kritika polévky

 

VIDEO: Hovězí líčka
 

VIDEO: Co je to za maso

 

Vaše názory

Sára88
pole dance + 0 26.07.2013 13:25

Vypadá ale opravdu trochu jako Lady Gaga. :D Jinak mi vzhledově a svým vystupováním také není sympatická, ale má u mě jedno plus.. dělá pole dance jako já - to jediné ji zachraňuje od mé negativní kritiky. :D Vařit podle mě umí dobře, na svůj věk. To že mi někdo není příjemný ještě neznamená, že neumí dobře uvařit.

LuxyS
Mladá, odvážná, rozhodně není 0 17.05.2013 00:57

Mladá, odvážná, rozhodně není namyšlená a už vůbec nevypadá jako Lady Gaga .. to jsou opravdu hloupý poznámky :) Naopak je moc sympatická a má hezký, atraktivní styl :))

Anna .21.
Na to kolik ji je uvarila 3 08.12.2012 19:40

Na to kolik ji je uvarila dobre , jenom protoze vam nebyla sympaticka ji hned nemusite odsuzovat . tohle mi vadi cloveka neznate a uz sezrala vsechnu moudrost sveta ,ledova jak rampouch a kdo vi co jeste . Za to vy jste vsichn dokonali a vsechno se vam dari . jenom slovickarite ...

Anonymousčice
Nenene, nám ne, to jí se 08.12.2012 21:46

Nenene, nám ne, to jí se všechno daří, ostatní mají vše jednoduché, ona nikdy nepokazila knedlíky, listové těsto si dělá sama (nebo dělala jedenkrát?), a jak umí pěkně nakupovat těstoviny, panečku.

Anonymousxxxx
a ses si jista zes koukala na 10.12.2012 16:50

a ses si jista zes koukala na to samy ? rekl bych ze ne

Breka
Vypadá jako Lady Gaga 14.05.2013 15:43

Vypadá jako Lady Gaga brunetou :D

Renata 26
Tragedie 3 08.12.2012 16:40

Hloupá, namyšlena...a ten výraz tupej :(( Myslí si jak sežrala chytrost světa, ale opak je pravdou děvenko..

Richi@....
To je ale přechytralé 08.12.2012 18:39

To je ale přechytralé stvoření. Nafrněná, nic nejí nebo by to uvařila jinak. Mně tedy příjemná není, tahle Jituš. Ale pózovat motorkářům fakticky umí !!!

teta Lída
Je ještě moc mladá, ona časem 08.12.2012 19:04

Je ještě moc mladá, ona časem ještě zmoudří. Neříkám ,že byla mistr kuchař ,ale na svůj věk se k vaření stavěla šikovně, to jí nikdo neupře.Jednou z ní bude šikovná kuchtička.

Anonymous33,
Hlavně bude vařit ústy, tak 08.12.2012 20:24

Hlavně bude vařit ústy, tak se mi jeví.

reklama