PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kamil Jirkal

Kamil vystudoval hotelovou školu v Českých Budějovicích a dnes pracuje jako číšník. Je rozvedený a má dvě dcery. Žije s přítelkyní, ale dcerám se hodně věnuje.

Do pořadu ho přihlásila současná partnerka – s podporou své rodiny –, protože se domnívá, že by Kamil mohl uspět. Vyhrané peníze by použil na právě probíhající rekonstrukci bytu. I kvůli tomu uvaří v bytě rodičů přítelkyně v Kamenném Újezdu.

Charakter:

Komunikativní, klidný, někdy však i vznětlivý a výbušný. Umí se prát za svou pravdu.

Zájmy:

Přítelkyně a dcery. Sport – aktivně i pasivně doma u televize. Vaření.

Vztah k vaření:

Vaří s nadšením, je to jeho velký koníček.

Chutě:

Ocení dobře připravené maso, ryby, italskou kuchyni.

Nesnáší:

Zrající sýry, kukuřici a fazole. Nesnědl by červy a podobnou havěť. U stolu mu nejvíc vadí mlaskání a podobné zvuky.

Motto:

Jdi s tím, kdo tě má rád.

Očekávání:

Těší se na dobré lidi, jídlo, fajn zábavu a v neposlední řadě na výhru

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Slovenská šošovice

 

VIDEO: Zábava

 

VIDEO: Roláda

 

VIDEO: Zranění

 

VIDEO: Slaný závin

Vaše názory

Rosalie Jirkalová
Chci jen dodat že jsem jeho 0 30.06.2015 19:04

Chci jen dodat že jsem jeho dcera a že i když nejím čočku a dělá se mi z ní zle tak bych si jí velmi ráda dala :)

Masha Black
Vážení.......já jsem tu čočku 0 11.06.2015 17:00

Vážení.......já jsem tu čočku jedla přímo od Kamila a větší delikatesu z luštěnin jsem nejedla..kritizovat umi kazdy aniz by to ochutnal.

Lenka C.
Mily pane Kamile, nevim 1 02.06.2012 13:11

Mily pane Kamile, nevim jestli se tady na prispevky divate ale rada bych se zeptala ke ktere jine rybe se hodi Vas recept na kapra s cockou? Bydlim v Anglii a kapra tady bohuzel nesezenu ale rada bych vyzkousela. Dekuji moc, Lenka

Aronoele
kapr s čočkou 07.06.2012 20:39

Já tedy nejsem pan Kamil (shodou okolností mám taky hotelovku v Budějovicích :)) ale zvolila bych jakoukoli podobnou bělomasou rybku, např. tresku, okouna...myslím že v Anglii máte dost na výběr, že ??? - zvolila bych tučnější rybu třeba štikozubce (hejka), ten se dá určitě dá dobře sehnat u vás... (recepty z něj uvádí ve své kuchařce i Gordon Ramsey) a je to lahodné maso podobné okounovi... Jinak co se týče receptu - červená čočka bude určitě lepší vzhledem ke své chuti... zkuste to :)

udivená
Kamil 4 25.05.2012 22:53

stejný jako Jirka

co na to vaše přítelkyně, že jste nevyhrál kvůli pohledu do hlubokého výstřihu, pardon, do hlubokých očí slečny Pavly? :-)))

anonym
Udivena 26.05.2012 03:39

Koukam ze se nestacis divit. Kdyby se tam nedivali, nebyli by normalni ty kecko! Zavidis zase? Jdi se divit na "Cesty domu", tam se budes divit non stop!

janiusa
Udivena =) 27.05.2012 11:42

Kdyz je to normalni chlap tak se na hezkou holku podiva. Normalni chlap se i podiva na hezkeho muze. To preci neni zadny hrich =)

udivená
Jirka+Kamil 27.05.2012 15:59

nepochopili/y jste mě. Pro mě za mě, ať se kluci dívají kam chtějí, ale kdyby se zakoukali méně, mohli i vyhrát. Nehodnotili jídlo, ale mládí a hlavně hluboké výstřihy Pavly :-)))

anonym další a další
Souhlasím s udivenou, 27.05.2012 17:50

Souhlasím s udivenou, přinejmenším je to netaktní vůči ostatním. obdiv ke kráse je pochopitelný, ale tady ani nic extra k obdivování nebylo.

Anony
Proboha živého, bylinkové 4 25.05.2012 22:25

Proboha živého, bylinkové pesto (to je vůbec co?!), že je jednoduše rozmixovaná petržel s olejem???!! Fujtajbl! Milej pane, vy jako číšník by jste měl určitě aspoň jednou za život potkat bazalkové(!) pesto a naučit se jak se dělá.. Nebo radši nemachrovat, když nevím co to je... To mě teda nadzvedlo, brr.

reklama