PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kamila Hermanová

Akční Kamila studuje na vysoké v Brně a příležitostně se věnuje modelingu. Stala se českou dubnovou playmate pro rok 2011. Je zasnoubená, bezdětná a žije s přítelem v krásném bungalovu 3 + 1.

Zvládá spoustu věcí najednou. Do Prostřeno! se přihlásila, protože je to její nejoblíbenější pořad a vždy si chtěla vyzkoušet vaření před kamerou. V případě výhry by vzala rodiče na dovolenou k moři.

Charakter:

Prý je veselá, upovídaná, společenská a přátelská. Někdy je přísná, ale vždy spravedlivá. Alespoň si to o sobě myslí.  

Zájmy:

Zpívá a hraje na kytaru. Baví ji ruční práce, zejména vyšívání. Má ráda cestování a vše, co s ním souvisí: cizí jazyky, kulturu jiných zemí. Věnuje se také četbě, jumpingu a jízdě na motorce.

Vztah k vaření:

Vřelý! Ráda jí a díky vaření vznikají různé dobroty, které pak může sníst. Nejraději vaří italskou kuchyni.

Chutě:

Miluje koprovku, ryby a všechna italská a řecká jídla.

Nesnáší:

Steaky, králíka, dršťkovou polévku, hermelín a tatarský biftek. U stolu jí nejvíc vadí mlaskání, srkání, říhání, nemístné řeči a mluvení s plnou pusou.

Motto:

Důvěřuj, ale prověřuj!

Očekávání:

Chce poznat nové lidi, získat zkušenosti a ochutnat nová jídla. Touží všem ukázat, že není jen mladá hezká holka, která umí stát před foťákem, ale také kuchařinka, která se zdárně otáčí kolem sporáku. Očekává hlavně spoustu zábavy a příjemně zaplněné bříško.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: AZu po tatarsku

 

VIDEO: Domácí bageta

 

VIDEO: Smažená zmrzlina

 

VIDEO: Uzený losos

 

VIDEO: Astma a žampiony


VIDEO: Lhaní o nudlích


VIDEO: Sprcha


VIDEO: Problém se zeleninou


VIDEO: Tipy na vítěze


VIDEO: Renata

Vaše názory

Verča1982
Teď jsem se podívala na ty 1 20.08.2012 21:57

Teď jsem se podívala na ty její fotky a nevím co máte, vždyť jsou krásné! Některé vyloženě umělecké. Pokud někoho uráží lidské tělo, tak to je jen a jen váš problém.

bazalt
Je to krásná žena a navíc 24.08.2012 15:07

Je to krásná žena a navíc vtipná. Z negativních komentářů mluví závist.

Verča1982
Nečetla jsem ty reakce 1 20.08.2012 21:13

Nečetla jsem ty reakce všechny, ale proč ji odsuzujete za nějaké focení. I kdyby točila porno, je to její věc. Když se na to nechcete dívat, nedívejte se. To nic nevypovídá o tom, jaký je člověk nebo jestli umí vařit. To je pořád takovéto čecháčkovství. Neustálé se povyšování a poukazování na ostatní ve snaze udělat se lepším. Jste snad kvalitnější lidé proto, že jsme takové fotky nenafotili? "TO" je ubohé, ne to její focení.
Myslím, že za takovými řečmi je většinou jen závist :-) blbouni :-)

Luco84
Právě že to vypovídá jaký je 27.07.2015 17:28

Právě že to vypovídá jaký je člověk!
A ne každý má charakter na to vystavovat všem své genitálie.Existují i slušní lidé ne jen děvky.

itelka
slečna 1 30.06.2012 22:06

Jak snadno se dá vydělat, jen nechápu, že slečna jde do soutěže kde se to její focení dá ztotožnit s její osobou a její rodinou, co to přinese její rodině, že by hanbu a ostudu?

kajanky
dobrej job 04.07.2012 10:38

slečna fotila pro prestižní pánské zahraniční časopisy... Za focení do jednoho časopisu si odhadem vydělala na ten krásný nový bungalov, který má postavený...

Majka Jihlava
o Kamile 1 20.06.2012 16:49

Se mi libila--neni nafoukla krasavice a umi varit--coz mlade krasky maloktere--no a jestlije z hnizda Hermanovcu z H.Brodu,tak ma geny po babicce--asi prababicce-tak hodne uspechu v dalsim zivote--

pohled do do skutečnosti
pro: Majka z Jihlavy 30.06.2012 09:29

Říkáte,že..."není nafouklá krasavice a umí vařit,což mladé krásky- málokteré-no, a jestli je z hnízda Hermanovcu z H.Brodu,tak má geny po babičcce,asi prababičce-tak hodně úspěchů v dalším životě". No jo,ale rozhazuje nožky do V pro veškerou veřejnost na netu ( pohled gynekologů při vyšetřování ),a to jí přinese úspěch v životě ( ale jen finanční, ale jen přechodný; ten lidský bohužel neeee ..., ráčila vědět?! Chudák babička

Kournoutek
Já teda nevím, ale ta holka 3 19.06.2012 12:54

Já teda nevím, ale ta holka pokud není namalovaná, tak docela tuctová a nezajímavá. Malé oči, divný nos....... Co dokážou šminky.....

anonymous
...a rozhozené nožky. 22.06.2012 16:31

...a rozhozené nožky.

reklama