PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kamila Špráchalová

Prostřete si, než začnou Cesty domů!, Kamila Špráchalová Foto: Prostřete si, než začnou Cesty domů!, Kamila ŠpráchalováFoto: All

Narodila se v roce 1971. Už jako čtyřletá stála na divadelním jevišti.

Vystudovala Pražskou konzervatoř a posléze dostala angažmá v Divadle ABC, kde strávila 17 sezon. V současné době hraje v Divadle Palace. Můžeme ji vidět například v inscenacích A do pyžam!, Velká zebra aneb Jak že se to jmenujete? Zároveň působí v Divadelní společnosti Julie Jurištové. Věnuje se také dabingu, jejím hlasem mluví například Nicole Kidman nebo Jodie Foster, namluvila i princeznu Fionu ve Shrekovi.

Natočila řadu pohádek – například O třech stříbrných hřebenech, Princezna za tři koruny nebo Nevěsta s velkýma nohama. Zatím největší seriálovou roli dostala v Pojišťovně štěstí. Mezi její další filmové a televizní role patří Růžový květ, Laskavý divák promine, Draculův švagr, Ptačí král, Chlípník a další. Volný čas věnuje rodině, nepohrdne dobrou knihou ani dobrým pivem a nejlépe si odpočine na chalupě. Má dva syny – Kryštofa a Františka Kvida. V seriálu Cesty domů hraje veselou sestřičku Kači.

Vaše názory

Blanka W.
Příjemný pořad, příjemní 0 04.02.2011 12:56

Příjemný pořad, příjemní účinkující, občas nový nápad v receptu - co si přát pro chvíli oddechu víc?
Sice nechápu diskutující, kteří sem dojdou a jen "plivnou zlou slinu", když mají možnost jednoduše na pořad se nekoukat, ale takoví se asi najdou u všech diskusí...
Když je čtu, tak se jen bavím představou, jak by se asi oni chovali na místě těch, které tak "odborně" kritizují :-)

anonym
Tak tady je to stále stejné. 1 03.02.2011 23:48

Tak tady je to stále stejné. Divím se, že vás to, Piero, ještě baví, psát si pochvalné příspěvky sama sobě a psát pod různými nicky. A proč si stěžujete, že někdo zneužívá ten váš? Stačí se přece zaregistrovat. Musíte se asi cítit hodně nedoceněná a osamělá.

Piero
23.48 04.02.2011 11:44

Dobrý den.
Takže, již budu reagovat, jelikož nesnáším traviče studní, jako jste vy. Reaguji na vás poprvé a naposled. Můžete být ráda, že se vámi vůbec zaobírám.
Vy se bojíte použít nick, vážená "dámo". Ale nedivím se, píšete sem neustále dokola samé hlouposti, dokonce až do půlnoci. Připadá mi, že dle sebe soudíte druhé. Vy osamělá paní z Moravy. Nebuďte útočná a snažte se komunikovat na alespoň trochu slušné úrovni, nikoho nenapadejte. To vás přece nic nestojí. Mně jste tzv. "ukradená", ale některých diskutérů se vaše výpady dotýkají. Nechte laskavě na nás,zdali se budeme nebo nebudeme registrovat, vy paní anonymní. Nepoučujte nikoho a někdy se nad sebou a vaším jednáním trochu zamyslete. Proč jste tak nesnášenlivá, co se vám v životě zlého přihodilo? Já jsem přišla, přečetla , odcházím. Musím tvořit jiné hodnoty, než je jalová diskuse s takovým lidmi jako jste vy. Hezký den. A napište, prosím, někdy alespoň jeden pozitivní komentář na adresu soutěžících. Nezdržujte se pouze nesympatickými diskutéry, v tomto případě mnou. Já vás lituji. Opravdu. Jste velmi zakyslá.
Je zajímavé, že se vás v této diskusi ještě nikdy nikdo nezastal. Ale mně ano, mockrát a těší mně to. Nashledanou za týden.
Každopádně potřebuje na zadek, bez ohledu na váš věk, jistě pokročilý. Nyní mi spočítejte gramatické chyby a zase prskejte jed.

Piero
11.44 04.02.2011 11:45

Děkuji. Ale opět budu označeno tou zvláštní paní za autorku vašeho příspěvku. Směji se. Hezký den.

Prdka
Piero 05.02.2011 13:14

Dobrá den,
nemáte pravdu...
každý jí rád něco jiného a také něco jiného vaří...
Nechtěj te mě rozlobit..nebo am na vás skočim!! vy šibalko!

patti.1
Dobrý den, paní 04.02.2011 12:37

Dobrý den, paní Piero,
nechtěla jsem už reagovat, ale nedá mi to. Tu diskusi o Blesku jsem asi vyprovokovala já svým příspěvkem, kde jsem reagovala na článek, jak p.Adamcovi bylo špatně po jídle p.Kamily. Nejsem vyznavačka bulváru, kdybyste četla pozorně, tak mě to spíš naštvalo, proto jsem se p.Kamily chtěla zastat. Mimochodem ten zatracovaný (a přitom milionem lidí čtený Blesk) mi přišel do ruky náhodou, ale nehodlám se za to ospravedlňovat, protože si myslím, že každý si může číst co chce. Nemusíte mě kvůli tomu urážet, že jsem pro Vás mrtvý člověk -Vy, která sama nemáte ráda traviče studní.
Přeju všem pěkný den.

Luis
patti 12.37 04.02.2011 13:58

Patříte ke slušným diskutérům. Nezdá se mi, že by zrovna vám paní Piero napsala takový komentář. Nyní zde není, ale stejně by asi nereagovala na váš komentář, jelikož její nick je často zneužíván. A to by musela vysvětlovat mockrát. Chci se jí zastat, protože patří k těm z mála slušných diskutérů.

anonym
Luisovi 05.02.2011 14:02

Hleďme, vy jste tady od toho,abyste hodnotil diskutující? Bójim se,bójim...

anonym
Pročítám komentáře"paní 07.02.2011 14:04

Pročítám komentáře"paní Piero",ale musím podotknout-to není ona.Takovéto komentáře nejsou její styl.Někomu se tehdá moc líbila a tak se tu za ni vydává.

Marta753
Práve 0 03.02.2011 22:02

som dopozerala včerajšiu večeru u Kamily Špráchalovej a scénka tancovania posediačky ma veľmi pobavila. Myslím že si ju pustím ešte viackrát. Muži sú v nej neodolateľní.

reklama