PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kamila Teplá

Prostřeno II. - 1. cyklus - Teplá Foto: Prostřeno II. - 1. cyklus - TepláFoto: All

Veselá, živá a štíhlá Kamila vypadá na svůj věk úžasně. Je to již čtyřnásobná babička, má dceru a syna. Vlastní pojízdnou prodejnu s potravinami a bydlí v útulném rodinném domku se zahradou v atmosférou nabitém Josefově u Jaroměře.

Pevnost byla před dvěma lety zapsána na Seznam světového dědictví UNESCO. Kamila ráda zahradničí, to však není její jediný zájem. S oblibou hostí společnost u stolu, ale také nezapomíná pečovat o svoji fyzickou kondici.

Charakter:

Známí o ní říkají, že je „ukecaná energická ženská se smyslem pro humor“. Sama se vidí jako hravý typ se sklonem k soutěživosti. Je aktivní.

Zájmy:

Plavání, turistika, jízda na kole, internet, tanec, poznávání všeho nového, cestování a sbírání suvenýrů a obrázků z cest. A samozřejmě vaření.

Vztah k vaření:

Ráda posedí s přáteli u dobrého jídla a pití a pohostí je. Preferuje pečení všelijakých sladkých dobrot.

Chutě:

Pochutná si na správně připravené rybě, gratinovaných pokrmech na všechny způsoby a obyčejných českých jídlech.

Nesnáší:

Červenou řepu a nikdy by nesnědla „larvy, červy a jinou lezoucí pakáž“.

Vaše názory

Jarka Neveselá
To jste se s Jaroslavou 0 21.01.2012 00:04

To jste se s Jaroslavou předvedly, dvě zakyslé zlé babizny. Je směšné, že jste ani jedna z vás ve vaření nic zvláštního, vzhledem k věku, nepředvedly, ale závist z vás jen odkapávala. Dospělé ženské a udělají si ostudu před celým náredem. Přeji vám to!

Kamila Macha
Kamilo Teplá Vaše jméno je 0 03.09.2011 23:10

Kamilo Teplá Vaše jméno je ZÁVIST!!!!!

roxxy
byla jsem úplně jak u 0 31.08.2010 14:40

byla jsem úplně jak u vytržení, když jsem sledovala poslední díl u paní Mileny. Vy jste se tam předvedla jako "typická česká závistivá ženská"- byla to přímo ukázka. A tento charakteristický rys povahy už jsem od Vás odhadovala od začátku týdne. Kostnatá zlá ženská s obřím nlosem a tenkými rty. A další drbna p. Jaroslava.Každý, kdo tento díl viděl, ano, si udělal názor.

eroubova
vaření 0 31.08.2010 11:57

z paní Kamily čišela závist na každém kroku.Ráda kritizovala druhé,ale sama nic moc nepředvedla.

ŠUTR
Závist 0 30.08.2010 22:23

Závist schovaná za upřímnost. Člověk by nevěřil, že se se lidé nedokáží ovládat a dají najevo takto svoje emoce.

nokola
paní Tepla a pani Velebová 1 30.08.2010 08:54

paní Tepla a pani Velebová jsou z jednoho města. Jaroměř-Josefov je sice dvouměstí,ale maloměsto a tak vše o sobě vědí.
když se dozvěděli, že budou učinkovat spolu- proti sobě v jednom pořadě, vůbec nebyly nadšené / moc se nemusejí /
česky by jsem to označila klan Teplých a Velebových.
Pani Kamila má sice pojízdnou prodejnu,ale k tomu má syna, který zajišťuje veškerá jednorázová občerstvení nejen v jaroměři a širokém okolí. Občersvením se samozřejmě rozumí ,klobasy, párky v rohlíku,a všechny mražené smažené věci. především sýr a hambáč, hranolky atd.
Paní Jaroslava se nepochlubila, asi ví proč provozuje občerstvení-jídelnu na Mú v Jaroměři. Smutný na tom je to , že na rozdíl od paní Teplé, který její Míra /syn provozuje občerstvení ví co dělá / a umí si vydělat /ošidit zákazníky/ synové paní velebové, které u sebe zaměstnávala, přivedli její jídelnu do stavu, kdy už tam skoro nikdo ze zaměstnanců Mú Jaroměř nechodí.
Sama pamatuji, že se tam ještě před 4 lety v poledne nedalo sednou a stály se fronty, dnes spíše je vyjímkou, když vůbec v poledne někoho v bufetu má. Pokud kamila má tendenci vše pomlouvat, měla by začít u sebe. Není svatá, ale kdo dneska je. Co se týká paní Veleboví má smůlu, že se jí syn nepovedl. Přesto více fandím paní Jaroslavě je mi svojím věkem blíže,ale škoda, že takhle špatně skončí. No ještě , že maj tu trafiku A víte včem paní Velebová s manželém nemají čisté svědomí? "stalo se to před několika lety, nejmenovaný pán vyhrál ve sportce zajimavou finanční částku, a tato dvojice jí nevyplatila tak jak měla, no a možná proto si ted užívají postaveného domečku v Hustiřanech, ale jak se říká čistému vše čisté...

anonym
to nokola 30.08.2010 09:59

Ještě ten tvůj přiblblý článek pošli alespoň 5x, 2x je málo
Jsi trapná....

anonym
for nokola 30.08.2010 14:42

Vaše závist vám dovoluje se v klidu vyspat?

znechucená divačka
Paní Kamilo, hodnotit u stolu 30.08.2010 15:55

Paní Kamilo,
hodnotit u stolu jste měla pouze jídlo nebo pohostinnost, nikoliv to, do jakého pořadu se má kdo hlásit. Jste zlá, falešná a závistivá ženská bez vychování. Tak, jako Vy, se nechová slušný člověk k žádnému hostiteli, natož k prosté, upřímné Mileně, na jejímž pohoštění jste si evidentně pochutnala. Stydím se za Vás.

markytka
přesně tak ! 31.08.2010 14:17

přesně tak !

reklama