PO - PÁ v 17:50 na Primě

Karel Řejha

Prostřeno IV (8) - východní Čechy - Karel Řejha Foto: Prostřeno IV (8) - východní Čechy - Karel ŘejhaFoto: All

Vousatý Karel z Němčic, které leží blízko Litomyšle, je vyučený tesař a truhlář. Pracuje jako dělník a je takový Ferda Mravenec. Umí a dělá práce všeho druhu. Má velkou rodinu, s manželkou vychovávají pět dětí.

Potomky miluje a rád s nimi chodí na výlety. Dovolené tráví v přírodě v Čechách. Řejhovi žijí skromně a podle toho to ve starším domku 2 + 1 vypadá. Do pořadu Karla přihlásila manželka, protože se domnívá, že umí dobře vařit.

Charakter:

 Je upřímný, hodný, zakřiknutý, nemluvný, ale šikovný.

Zájmy:

Těší ho rodina, příroda a procházky.

Vztah k vaření:

Vaření má rád, uklidňuje ho po celodenní práci. Bere pobyt u plotny jako příjemný odpočinek. Soutěžní recepty jsou Karlovy vlastní.

Chutě:

Jí vše, má rád maso, českou kuchyni.

Nesnáší:

Sladké, protože ho po sladkých jídlech pálí už od dětství žáha.

Motto:

Žádné nemá, jeho život řídí manželka a občas i děti.

Očekávání:

Těší se na zábavu a nové recepty. Výhra by se Karlovi samozřejmě hodila. Kdyby zvítězil, koupil by palivové dřevo na zimu a udělal by zabijačku.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Hadr by to sneslo

 

VIDEO: Předkrm mi nechutnal

 

VIDEO: Nechci tě urazit

 

VIDEO: Vodu nepiju

 

VIDEO: Jiříkovo vidění

 

Vaše názory

Lenkahav
pan Karel 2 08.11.2011 19:34

5/ na prvni pohled je videt, ze pet deti je pet deti
6/ vybrali si zivot s peti detmi bez ohledu na to, ze je nemaji kam dat a za co financovat jejich potreby. Jestli deti jsou nebo nejsou chudaci je tez do jiste miry diskutabilni.
Kazdy z nas je individualista a stejnou vec vidime ze sto odlisnych uhlu.
Nepomlouvejte ho, on vas taky nepomlouva a to, ze ma doma bordel, skutecne neni vase starost.

Vladka N./T.
naprosto souhlasím! však 24.11.2011 18:14

naprosto souhlasím! však jedli venku, kde bylo krásně, sluníčko jim přálo a hl. by se mělo hodnotit jídlo a zábava.

sssssss
Není to sice naše starost - 23.07.2013 10:08

Není to sice naše starost - naštěstí - ale protože nám to předvedl v tv dobrovolně, můžeme to komentovat. Byl to děs. Nevzal bych tam asi do úst, i když kdo ví...Určitě to bylo dobré, králíka miluji v jakékoliv úpravě.

Lenkahav
pan Karel 2 08.11.2011 19:33

Na obhajobu pana Karla:
1/ nikdo nezname pomery, v jakych vyrustal. Jak vypadala rodina, do ktere se narodil a kterou si nevybral. Co vidal denne kolem sebe a prijal za model normalni rodiny... Pokud nejakou mel ...
2/ to same jeho manzelka
3/ Prostreno je soutez z oblasti gastronomie. Ne z oblasti bydleni. Kdyby se varilo ve studiu, tahle diskuze by byla nejspis o kralikovi, palacinkach, domaci pekarne, ...
4/ Karel se snazil, delal co mohl. Jako hostitel byl mily.

L.A.
Pořad je i o bydlení, jinak 29.01.2012 23:17

Pořad je i o bydlení, jinak by se "NEŠMEJDILO", ne?
A hlavně, prostředí stolování ovlivňuje to, jak člověku chutná.
Ať si Karel žije jak chce, ale pořad JE i o bydlení!!! Tak.

Lucinecka.Pusynecka
Byl milý, jediný který si na 26.11.2012 13:55

Byl milý, jediný který si na nic nehrál ....
Strašně se mi líbilo jak uvařil .... !
A zase na jednu stranu je mi ho líto .... ale každý jsme nějaký .... holt na lepší věci nemají ... důležitý že se mají rádi a že jsou doma spokojený ať bydlí kdekoliv a s kýmkoliv !

anonym
Podle některých přispěvatelů 0 01.11.2011 14:15

Podle některých přispěvatelů tady to vypadá, že svět se asi dělí na dvě skupiny. Na ty, co nemají doma pořádek:D a milují své děti(čím větší binec, tím víc milující rodič) a ty s bytem uklizeným, kteří zákonitě třískají potomky jak žito. A nic mezi tím.

anadpo
ať si každý žije jak chce 0 28.10.2011 16:20

ale díky dílu,kde Karel,no teda jeho partnerka na úklid není,a asi to ani neřeší,ale jak jsem viděla ty kamna a kachličky,věřte přátelé,tak vygruntované jak mám teď, je síla,díky Karle...Nelítám denně s hadrem,ale po tomto díle jsem lítala.A jaký Karel je nebo není je mi celkem fuk,když mu nevadí se ukazovat před národem jak žije,tak proč by to mělo vadit mě.Jeho ostuda.

anonym
No...asi bych si zametla 9 27.10.2011 13:52

No...asi bych si zametla nejdřív před svým prahem, než kritizovat a pomlouvat druhý... Pokud jim to takhle vyhovuje, ok...jejich věc... my tam přeci nebydlíme...a tvrdit něco o sociálce? Raději si všímejte spíš lidí, co vypadají na první pohled jako "ti dokonalí" a doma řežou děti hlavna nehlava a nedej bůh ještě třeba zneužívají...ale co, hlavně že mají doma čisto a naklizeno...

ONE
Zametáte? 27.10.2011 20:01

Já mám zameteno, děti se u nás netýrají a nezneužívají, jsme mladá rodina nežijeme v přepychu ale ve svém a v čistotě , máme na inkaso, nemáme dluhy a když se poštěstí máme i na dovču a zaletíme do Burgasu a čím to? Máme mozek a NEMÁME 5 dětí, máme 2 a necháváme si do budoucna možnost třetího drobka až nám dětičky odrostou.

reklama