PO - PÁ v 17:50 na Primě

Karel Wiedermann

Nejstarší účastník je samorost. Léta rozvedený otec dvou dětížije v bytě 3+1 v Blatci se synem, kterého má v péči od jeho deseti. Karel se živí jako ošetřovatel hospodářských zvířat (telat), někdy si přivydělává i jako noční ostraha.

Svůj volný čas věnuje tvorbě soutěžních obrázkových křížovek pro dospělé i luštěnek pro děti. Úterní hostitel je zvyklý se o sebe starat, umí vařit. Do pořadu ho přihlásil jeho dobrý kamarád a Karel si řekl, že je to výzva a chce se s ní poprat. Pokud by vyhrál, peníze by investoval do bydlení.

Charakter:

Klidný, upovídaný, umí ale i vybuchnout, když ho něco naštve.

Zájmy:

Luštění a tvorba křížovek a hádanek. Rád sleduje filmy a hraje počítačové hry. Pokud má chuť a náladu, rád experimentuje v kuchyni a vytváří nové pokrmy.

Vztah k vaření:

Vaří rád, když má čas. Soustředí se na recepty, které nezaberou moc času.

Chutě:

Nejraději má pečené kuře a nudle s opraženou krupicí, smažený sýr a tvarůžky v jakékoli podobě.

Nesnáší:

Mozeček, nemusí rajskou omáčku. U stolu mu vadí hloupé řeči a říhání.

Motto:

Aktivní blbec je horší než třídní nepřítel, takže nikam nespěchám.

Očekávání:

Doufá, že soutěž přežije ve zdraví. Těší se na nové lidi a nové recepty.

Historka z vaření:

Vařit se naučil na vojně na odloučeném stanovišti – buď ostatním jeho jídlo chutnalo,v opačném případě musel za trest pod studenou sprchu.

 

Vaše názory

Věra Klaudysová
při pondělním představováním 0 27.09.2014 10:54

při pondělním představováním dělal solidní dojem,když se pochlubil,že tvoří křížovky,tak jsem myslela,že má i vyšší IQ.Ale postupně jak začal podléhat nevychované Heleně,tak se shodil o kolik pater.Večerem u Moniky,to úplně pokazil,že když u Aleny všechny pomazánky nabíral olizovanou lžičkou tak už mi to mnoho nevadilo.Stal se z něj chudák,podléhající ¨blbé¨blondýně.

ing.Musilová
Karle 3 26.09.2014 18:31

pěkné tričko

Irena Kopřáková
parůžky 26.09.2014 20:10

Kájo, Vám by slušely parůžky, parohy nebo rohy ne, ale malé parůžky, byl z Vás pěkný kozlíček.Irča ve vší úctě.

Anonymous100
Ano... 26.09.2014 20:37

tricko super!

Věra Klaudysová
myslíte kozlíček,to spíše 27.09.2014 10:56

myslíte kozlíček,to spíše nadržený kozel jak poslouchá blondýnu.

eva 54
pro Karla 2 26.09.2014 15:25

Pane Karle,to co jste včera u stolu předvedl byla hrůza,ale asi jste pak alespon litoval té situace.Ale když jdete vystupovat do televize tak ty trika byla fakt nevhodná,byť jste si asi myslel,že budete za vtipného.Vůbec ne.Mějte se hezky.Eva

Soumynona
Proč by nemohl mít na sobě 26.09.2014 17:41

Proč by nemohl mít na sobě takové trika??? Kdyby byl prostřeno pořad na úrovni, s vybraným chování a stolováním soutěžících, řeknu ano, bylo to nevhodné...ale takto??? Oblečený byl až moc dobře....

presto112
tricka 26.09.2014 22:12

Tady nejde o tricka co mel na sobe,ale o to,ze udelal vse podle te blondate trubky.Myslim,ze nema svuj nazor.Takhle se chlap nechova.

anonymka zmatená
ježiši... 3 26.09.2014 12:03

Ano, byl to hodně blbej vtip a nesetkal se u nikoho s úspěchem, ale nedělejte z toho zase hon na čarodějnice. Oni to přehnali s hloupým vtípkem a hostitelka absolutně nezvládla situaci. Urazila se jako malá holka, které vzali panenku. Kdyby večer dokončila, byla by to u mě frajerka, která to s přehledem zvládla!

anonym
Ano, jste zmatená, to je 26.09.2014 13:12

Ano, jste zmatená, to je diagnóza, dělejte se sebou něco. Řešíte něco, c jste nezažila. Kdo ví, jak by jste se zachovala. Dle komentáře usuzuji, že by jste zrovna vy předvedla pěkný hysterický divadýlko. Vtip to nebyl, ani blbý, jenom svinstvo. U mne by se ke stolu už nevrátili, jeli by, že by nestačili počítat schody. A smlouva? Kdepak, v takovém případě by to Monika vyhrála na první čáře. Vím o čem mluvím.

reklama