PO - PÁ v 17:50 na Primě

Karolina a Kristýnka

Kristýnka chodí do čtvrté třídy, navštěvuje sportovní třídu se zaměřením na volejbal. Je prý velice kreativní, ráda něco vyrábí a kreslí. Sama si udělá třeba vlastní knížku k oblíbenému seriálu. Krásně maluje, zpívá a tančí. Ráda se stará o ostatní děti, kterým vymýšlí program, hry a různé bojovky.

Kristýnka ráda vaří a pomáhá mamince v kuchyni. Navštěvuje i kroužek vaření, kde už připravila třeba bramborovou polévku. Karolina je diplomovaná sestra pro intenzivní péči. Pracovala jako sestra na ARO, nyní pracuje pátým rokem v soukromé gynekologické ambulanci. Karolina žije se svým partnerem Víťou, s nímž je 5 let. Z předešlého manželství má Kristýnku a syna Matýska (5,5 roku).

Charakter:

Sama o sobě říká, že je pozitivní, veselá, energická a ráda se usmívá. Je empatická. Nemá ráda nespravedlnost a hloupé a zlé lidi.

Zájmy:

Má ráda sport – aktivně i pasivně. Ráda běhá, cvičí jógu nebo chodí plavat. Hodně času tráví s dětmi. Někdy chodí společně ven nebo si rádi zalezou na gauč pod deku a pustí si společně film.

Vztah k vaření:

Vztah k vaření má kladný, je to její koníček.Ráda připravuje vše, co chutná dětem – tradiční českou kuchyni – bramborová kaše a řízek, karbanátky, sekaná nebo svíčková. Doma mají rádi těstoviny na všechny způsoby. Často společně pečou štrůdl, který se vždy hned po upečení sní.

Chutě:

Karolina jí prakticky vše. S dětmi je to horší, ty pokud by mohly, tak budou jíst jen rajskou omáčku nebo špagety se sýrem. Protože Karolina vaří doma každý den, tak si nejvíc pochutná, když jí připraví jídlo někdo jiny, jako třeba přítel.

Nesnáší:

Jí snad vše.U stolu jí vadí, když se dětí rýpají v jídle a vadí jí srkání.

Motto:

Člověk by se měl chovat tak, jak si myslí, že by se měli chovat ostatní.

Očekávání:

Očekává dobrou zábavu, nové zážitky, poznání nových lidí a snad i přátel. Pokud Karolina s Kristýnkou vyhrají, pojedou na společnou dovolenou a koupily by si něco nového do domečku. Za část peněz by pořídili granule pro opuštěné pejsky do útulku.

Vaše názory

deni3
Ten nejhorší týden v dějinách 1 09.01.2015 13:10

Ten nejhorší týden v dějinách prostřeno ty děti jsou rozmazlený a maminky jsou tak trapný a hnusný že je my z toho šoufl

eva konečná
neni to pravda sice simonka 17.03.2015 16:26

neni to pravda sice simonka je divna ale je to lepši a supr

wrathy
Jeden z Nejlepších týdnů jaké 0 15.12.2014 17:45

Jeden z Nejlepších týdnů jaké jsem zatím viděla teda když nepočítám týden v Austrálii.Takhle dlouho jsem se nezasmála.Škoda,že to není častěji.Výhru by si zasloužili všichni ;-)

Misty74707
Ještě jsem nikdy do diskusí 0 08.12.2014 18:28

Ještě jsem nikdy do diskusí nepsal, ale tady musím říci, že tento týden byl super a mohl by být častěji. Nemám rád takové týdny, kdy se tam hádají, nebo když je tam nějaký "prudič", jako by toho v životě neměli dost! Opravdu povedený týden. Gratuluji a výhru bych přál tentokrát všem.

karamelka čokoládová
Vrchol trapnosti jsou 0 08.12.2014 10:36

Vrchol trapnosti jsou komentáře zdejších anonymních, zamindrákovaných pozorovatelů. Co my jsme za národ?! Byl to týden s dětmi! Kdo je jak vychovaný všem zde přítomným 100% dokonalým, může být naprosto jedno. Pořad se nelíbil? Tak jste ho měli přepnout a neprudit slušné lidi, Vašimi vulgarismy. Jste ubožáčkové bez charakteru.

Klára 245081
Moc děkuji za tento díl. 1 07.12.2014 23:38

Moc děkuji za tento díl. Všechny matky i babička byly super!!! Krásné chování k dětem i samy k sobě. Děti mají šikovné a jako každé dítě krásně bezprostřední, což přidává na atraktivitě tohoto pořadu. Moc jsem se tento týden pobavila a chtěla bych vidět další s dětmi. Mrzí mě, že lidi jsou závistiví a nepochopí odhodlání jít do pořadu a zvládnutí celkově asi náročného týdne. Ač maminkou zatím nejsem, tak ostatním přeji krásný advent, skvělé a pohodové Vánoce a šťastný Nový Rok. :-)

LídaB.
Dětský mikulášský týden, sice 08.12.2014 10:40

Dětský mikulášský týden, sice jako kuchařskou soutěž hodnotit nelze, ale jako 'speciál' proč ne?!? Je fajn, když mají děti zájem o vaření a pomáhají, ale mrzí mě, že vyrůstají v klamné představě jak se co dělá a nazývá. Např. dort Malakov, na domácí majonéze nevím co bylo domácího a domácí listové těsto nebylo vůbec listové...prostě přebírají nevědomosti svých matek.

k@tk@
Tak toto byl naprosto 0 07.12.2014 20:19

Tak toto byl naprosto nejlepší týden, který kdy v Protřeno odvysílali! :)

Veronika Václavíková
čtu tady ty hnusny komentare 1 07.12.2014 16:00

čtu tady ty hnusny komentare a nestacim se divit jak lidi muzou byt nekdy tak neprejici za prve odsuzuji nekoho kvuli vzhledu bych chtela teda videt tu frajerku co to sem psala za druhe tady komentuji chovani deti bych chtela videt jak mate vychovany svoje deticky a za treti tady pisete jak to bylo trapny a ze vas tenhle tyden nebavil nikdo vas nenuti se na to divat ja bych rekla ze se to povedlo koukala jsem kazdej den konecne nake spestreni

anonyma
Zpestření,Veroniko,zpestření! 07.12.2014 18:16

Zpestření,Veroniko,zpestření!!!! A stačí 1x

reklama