PO - PÁ v 17:50 na Primě

Karolína Mikolášová

Karolína pracuje v mateřské škole jako učitelka. Bydlí s přítelem v Roudnici nad Labem v rodinném domě. Děti zatím nemají, ale pořídili si malého pejska. Volný čas tráví s Karolína především s přítelem, se kterým jezdí na výlety a dělají všechno možné, nikdy se nenudí.

Od soutěžeočekává, že se seznámí s někým novým, ochutná něcozajímavého a získá další zkušenost do života. Do pořadu ji přihlásil její přítel a bylo to pro ni překvapení. Svou účast bere jako výzvu, ráda ochutná něco nového a odnese si nové zážitky.

Charakter:

Karolína je komunikativní, spolehlivá, zodpovědná, citlivá, společenská, ale také tvrdohlavá. Má ráda děti.

Zájmy:

Mezi její koníčkypatřízpěv, jízda na koni,jízda na kole, děti, relaxace, výlety po hradech a zámcích, sledování filmů.

Vztah k vaření:

Vztah k vaření má kladný. Od 17 let bydlí sama a musela se naučit postarat sama o sebe. Ráda připravuje českou a italskou kuchyni.

Chutě:

Její nejoblíbenější jídlo jsougnocchi s kuřecím masem, parmezánem a houbami. Má ráda maso, těstoviny a rýži.

Nesnáší:

Nemá ráda koprovou omáčku, tatarák a mořské plody.

Motto:

Co tě nezabije, to tě posílí!

Očekávání:

Těší se na ochutnání nových jídel, seznámení se s novými lidmi a nové zážitky a zkušenosti.

Vaše názory

Lenera 28
Obyčejná, tuctovál namyšlená, 0 17.05.2016 22:34

Obyčejná, tuctovál namyšlená, tupá a závistivá ***. Nic jiného, chlubí se cizím peřím a neustále má s každým problém. Výhru si Petra zasloužila, je to normální baba, která byla celý týden svá a hlavně moc dobře uvařila. Gratuluji Petce :)

dadavl
teda ta Petra je s prominutím 0 11.01.2016 19:47

teda ta Petra je s prominutím pěkná kráva..výhru si nezasloužila.Karolína to ustála perfektně.

Anonym
Peťko gratuluji !!!Jsem ráda 1 20.04.2015 03:09

Peťko gratuluji !!!Jsem ráda že to vyhrála právě ona .Karolína falešná šmudla ,laciná a jednoduchá krááááva .Celý čas pomlouvala na každém viděla chyby taky na Světlanu denně házela špínu a pak když byla zábava tak na Světlanu "SVĚTLANKO" myslela jsem,že špatně slyším.To že říkala ,že Petra jde po výhře není pravda ...PODLE SEBE SOUDÍM TEBE"...sama šla po penězích.Karolína hamižný,nepřejícný člověk....kdybych jí potkala plivnu před ní a zem !!!!

prejt
j 19.10.2015 21:54

j

Davidis
kde nechal Petr oči, vyměnit 0 13.04.2015 12:24

kde nechal Petr oči, vyměnit krásnou Julii za takovou tlustou nesympatickou machnu :-)

Anonym
Přeji Karolíně aby jednoho 0 23.03.2015 16:24

Přeji Karolíně aby jednoho dne dospěla a nebyla z ní do konce života takováto "PIPKA"

anonym
fakt vymaštěná píča.. 0 09.03.2015 20:46

fakt vymaštěná píča..

Aliiiiiii
Nevím kdo by ti záviděl 0 22.02.2015 20:29

Nevím kdo by ti záviděl normálně zařízený barák, který navíc není tvůj, ale tvého přítele, ukazuje to jenom tvou povrchnost, jak se chlubíš nečím co není tvoje. Petra aspoň něco dokázala jako letuška. Tebe bych jako učitelku pro svoje děti opravdu mít nechtěla!

PavlinaVV
Přišlo mi,že spíše chce 1 17.02.2015 13:14

Přišlo mi,že spíše chce ukázat jak žije,než to jak vaří. A šlo to poznat i z jejích přihlouplých narážek o závisti.Spíše než aby řešila někoho jak závidí,by se měla zamyslet sama nad sebou. Vůbec mi nepřišlo, že by Petra záviděla,a to že udělala nějaký obličej při vstupu do garáže,udělala bych to taky.Normální lidi takhle nežijí, tak se přece nebude tvářit, že je běžné mít v garáži kuchyňkou linku apod.Výhra ukázala kdo je lepší, což Karolína nepřekousla.Aspoň vidí, že majetek z ní nedělá hvězdu

kameramanka
a to kdyby jste věděli kolik 17.02.2015 16:52

a to kdyby jste věděli kolik tady napsala příspěvků hanlivých na ůčet petry z jedné IP? přes 200!! bohužel zapoměla že se i z této Ip přihlásila do souteže.

reklama