PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kateřina Brožová

VIP PROSTŘENO V. (31) 6. díl galerie - Kateřina Brožová Foto: VIP PROSTŘENO V. (31) 6. díl galerie - Kateřina BrožováFoto: All

Atraktivní herečka a zpěvačka pochází z umělecké rodiny, narodila se v roce 1968 v Praze ve znamení Vodnáře. V dětství se věnovala baletu, hrála na klavír, jezdila na koni. Po studiích na gymnáziu byla přijata na DAMU, ve třetím ročníku dostala možnost hostovat v Divadle na Vinohradech.

Má za sebou řadu inscenací, největší popularitu si získala seriálem Život na zámku (1995) a Pojišťovna štěstí, kde hrála kontroverzní Dagmar Krausovou. Nyní ji čeká kladná role v seriálu Cesty domů. Také se věnuje dabingu, občas moderování a zpěvu - natočila čtyři sólová alba. Hostovala a hostuje v několika divadlech: Hudební divadlo Karlín, Divadlo Bez zábradlí, Kalich, Goja music hall, Palace, Hybernia, Broadway. Žije v domě nedaleko Prahy s dcerou Kačenkou a dvěma psy. Je rozvedená a o svém soukromí po špatných zkušenostech s bulvárem nerada mluví. Ale nechce zůstat navždy sama. Kateřina moc ráda jí, naštěstí nemusí držet žádné diety.

Charakter:

Hodná, spolehlivá, pracovitá a důsledná.

Koníčky:

Relaxace doma, jezdectví, rybaření, houbaření.

Vztah k vaření:

Přátelský, vaří ráda, když to nemusí být každý den, nemá na to ani čas. Když si čas udělá, tak si vaření užívá, ráda se stará o své nejbližší.

Chutě:

Jí úplně všechno a ráda, je mlsoun, nemusí ale velké porce, ráda však střídá chutě. Miluje sushi.

Nesnáší:

Nepozřela by brouky. Ve společnosti u stolu je ráda, když se dodržují společenská pravidla, doma je benevolentnější.

Motto:

Nedělej druhým to, co nechceš, aby dělali oni tobě… „Ale nežiju jen podle jednoho motta,  nemám potřebu si pravidla připomínat, protože mi nedělá problém se jimi naprosto přirozeně řídit.“

Očekávání:

Dobrá pohoda u dobrého jídla

Ve čtvrtek 2.8. v 18:00 uvaří Ivanka Pavlíková.

 

 

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Ryba ve vodě

 

VIDEO: Ryba na talíři

 

VIDEO: Spálená ruka

 

Vaše názory

Anonymous Milena
Hrubešová 0 09.11.2014 10:19

Ta Hrubešová je pěkně falešná krá..., do očí řekne, že polívka byla dobrá a na kameru že jí nechutnala, že byla příliš obyčejná. S Trávníčkem jsou pěkná dvojka přechytralců a falešníků. Oba chtějí za každou cenu vyhrát a předvádí se. Hrubešová, i když je krá..., tak umí alespoň vařit, ale za Trávníčka vařila jeho přítelkyně. Kačenka s panem Hemalou jsou super, ti si to užívají.

anonymous181
Kateřina je podle mě velmi 1 15.01.2013 15:15

Kateřina je podle mě velmi nesympatická a falešná ženská a tento pořad mi to jen potvrdil. Ale co jí zas musím nechat, tak jako jediná byla spravedlivá při bodování...

213546
Jasně ty i...e ,je skvělá !! 17.06.2013 16:24

Jasně ty i....e ,je skvělá !!

Terezza
pani Brozova byla neuveritelne pohodova a sympatica 0 16.09.2012 20:35

nikdy jsem ji nemela vyslovene rada, proste jsem ji nesledovala, ale zaujala me. Je to velmi citliva zena.

Hrubesova naopak nesympaticka, silene vsechno vedela, ale nevi co vari. Strasne se chlubila, ze se ji povedl mysak, zrejme nevi, ze mousse au chocolat, neni zadna mys ale pena!!!!!!!

A ani na taliri to zadna pena nebyla, spis cokoladova slehacka.

Budu varit podle pani Brozove.

anonymka
Paní Hrubešová mi lezla na 1 23.08.2012 23:55

Paní Hrubešová mi lezla na nervy, jak byla přemoudřelá a všude cpala svojí knihu. Ale musím přiznat, že ačkoliv paní Brožová vystupovala coby příjemná a distingovaná dáma, celé mi to přidalo falešné. No nevím, takový na mě udělala dojem, něco mi tam prostě vadilo. Možná taková umělost, přílišná sladkost...a nakonec to vaření taky žádná hitparáda

Jedle7
Hrubešová z kola ven 05.09.2012 07:44

Máte naprostou pravdu, stále jen kritizovala a vyptávala se na kraviny, aby bylo vidět, jak je ve vaření zběhlá. Sice také nevím, na kterou stranu mám položit ubrousek, ale klidně bych si to s ní v kuchyni rozdala. A co se týká vůbec všech strávníků z řad herců a obyčejných lidí- dle mého je nevychovanost říct u stolu, že něco nejím. Ale já jím úplně vše, tak s tímto problémem se nepotýkám.

Ivanna
Nejúžasněšjšíí ŽOFIE PEŠANOVÁ 0 23.08.2012 21:02

Nejúžasněšjšíí ŽOFIE PEŠANOVÁ ♥:)))

BáraBára
Falešná, přemoudřelá a 2 17.08.2012 23:28

Falešná, přemoudřelá a urýpaná Hrubešová mi všechny díly lezla na nervy. Trávníček byl za chytrého, ale sám asi vařit neumí, když vařila jeho přítelkyně. Pan Hemala se náramně bavil a p. Brožová - i kdyby příjemnou jen hrála - mi nekazila požitek z pořadu.

Anonymous Dana
Závistivá Hrubešová 18.08.2012 11:55

Naprosto souhlasím.Na Hrubešové bylo evidentně znát,jak puká závistí a podle toho se také chovala.Vytýkat někomu jeho snahu a přitom se sama mohla snahou přetrhnout - je bez etické úrovně.
Kateřina Brožová je opravdu dáma s velkým D - určitě jsem na ni změnila názor-samozřejmě ještě k lepšímu.Už jenom jak všeny bodovala,si zaslouží pochvalu.
Na pana Trávníčka jsem také názor změnila - ale tam bohužel k horšímu :o(
Pan Hemala neměl chybu .

Formule
souhlasím 23.08.2012 00:56

Sympatická,milá a upřímná paní Brožová,milý pan Hemala ale to co předváděla Hrubešová,že se nestydí !!!! Pan Trávníček,ten tomu dal též korunu.Někdo si upravil prestiž ale někdo si ji totálně po....
A to se jen tak nezapomene.Jestli má paní Hrubešová charakter,tak výhru,kterou si fakt nezaslouží, věnuje potřebným. Ale ona ho nemá.

reklama