PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kateřina Knopová

Prostřeno IV (3) - Ostrava - 22.9.2011 - Kateřina Knopová Foto: Prostřeno IV (3) - Ostrava - 22.9.2011 - Kateřina KnopováFoto: Prima

Nejstarší účastnice žije s desetiletou dcerou Bárou v Ostravě-Porubě. Kateřina je rozvedená a „vyhlíží už jen devadesátiletého milionáře“. Hodně času věnuje talentované dceři, která účinkuje v Národním divadle a v opeře a také se věnuje folklorním tancům.

Pracovně se Kateřina zabývá obchodní činností. Současně studuje obor Uměnovědy na Filosofické fakultě. Žijí v domě se zahradou, kde také bydlí rodina její sestry.

Charakter:

Je originální, sebevědomá, podnikavá, živelná a má smysl pro humor.

Zájmy:

Ráda zkouší nové věci. Hraje squash, jezdí na kole a na bruslích. Maluje, píše pohádky, a dokonce i slohové práce pro jiné. Ráda běhá a relaxuje v lese na túrách.

Vztah k vaření:

Baví ji připravovat omáčky jakéhokoli druhu a steaky. V kuchyni ráda improvizuje.

Chutě:

Miluje jídla z rýže a nebrání se novým chutím. Ráda si dá knedlík, zelí, maso, svíčkovou.

Nesnáší:

Prý neexistuje jídlo, které by nepozřela.

Motto:

Blízkého člověka pochopíme, když se s ním rozloučíme…

Očekávání:

Těší se na nové zkušenost, legraci, výhru. Člověk má zkusit vše. Ráda by potkala „stejnou krevní skupinu“.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Je to na ...

 

VIDEO: Jím skoro všechno

 

VIDEO: Nepadli jste mi do noty

 

VIDEO: Manžel je někde v budoucnu

 

VIDEO: Cibule je nadávka

 

Vaše názory

hopatrop
Strašná ženská!!! Musí mít se 0 06.07.2013 13:14

Strašná ženská!!! Musí mít se sebou nějaký fakt problém, když se furt snažila všechny popichovat, aby se naváželi do Ivany... Ze začátku mi byla Ivana dost nesympatická a říkala jsem si, že s ní trávit celý týden u večeře bych asi fakt nechtěla...nakonec mi z těch všech "grácií" byla nejsympatičtější...

MYnymum
Nechápu, co měla znamenat ta 0 05.07.2013 12:32

Nechápu, co měla znamenat ta cibule v Ivině bramboráčku??? Že si s někým nerozumím je jedna věc, ale dělat naschvály je věc druhá....Čeho tím asi tak paní Kateřina dosáhla, že Ivana nepoznala, že v něm tam cibule je????? Jestli to byla snaha ponížit Ivanu, tak v mých očích se spíš ztrpnila ona sama svojí úrovní 10-tileté holky....Není to snad její věc, že cibuli jí/nejí a že jí v něčem vadí a v něčem ne...Trocha tolerance by neškodila...

zorena
hrůza 3 01.10.2011 11:28

proboha co jste s tím udělali, vraťte to zpátky, nejdou přehrát videa a stránky vypadají hrozně!!!!!!!!!!

škoda slov
??? 01.10.2011 16:26

Přehraju vše bez problémů, vzhled v pohodě, asi bude chyba na vašem přijímači :-))

Jen u Michaely mi chybí fotky jídel!

fenekpouštní
škoda slov 01.10.2011 19:53

i u této soutěžící chybí fotky. Co se to děje ?

Kkkk
přehrávání videa 04.10.2011 00:28

Taky mi více vyhovoval dřívější způsob, kdy se video napřed natáhlo do paměti. Těď se mi to občas cuká. Prostě se po nás chce abychom nakupovali stále nový a novější hardvare i software :-( , hmmm....

anonym
za co dala 10bodů Michaele? 11 30.09.2011 19:09

Za co? Michaela všechno osolila jak chodník, kapusta vypadala jak plavací blivajz, noky podle všeho tuhé a na dezertu ta želatina fakt chyběla. Opravdu mi to připadá jak typická holčičí partička ze základky. Vyberou si terč, na jehož úkor se baví a vzájemně si lezou do... Spíš než budoucí psycholožka mi diblík Kateřina připadá jak bývalá roztleskávačka z nablblého amerického filmu.

r.helca1
tak tak,tak tak, strašný 30.09.2011 19:22

tak tak,tak tak, strašný dnešní večer...TEN HLAVNÍ CHOD MUSELO BÝT ODPORNÉ ŽRÁ...,TA KAPUSTA,BRRRRR,FUJ.

Adriana2301
anonyme, anonyme 30.09.2011 19:36

Jestli Ty jsi náhodou na té večři nebyl, že tak vše víš jak chutnalo!!!!! Klobouk dolů před Tebou. A postřehl někdo že Iva se svou záští připravila Míšu o výhru?! Měla přeci hodnotit jídlo.....Tak kdo je tedy nejzákeřnější!!!!

liška původní
Souhlasím s Adrianou. Ivana 30.09.2011 20:16

Souhlasím s Adrianou. Ivana dala méně, kvůli antipatii. Mohly vyhrát obě dvě, Šárka i Míša. Mně se Míša líbila, je to mladá holka, plná života. A co si myslí, řekne na rovinu, nepomlouvá. Vaření chce ještě dotáhnout, ale je mladá, to se všechno dostaví.

reklama