PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kateřina Kopřivová

Čtyřnásobná, podruhé vdaná maminka Kateřina je na mateřské dovolené s nejmladším synem, tříletým Vojtou - nejstarší dceři je už devatenáct.

Katka se vyučila, poté pracovala v pohostinství nebo jako finanční poradkyně. Při mateřské se snaží vzdělávat, ale její život se točí hlavně kolem rodiny a jejích potřeb. Kateřina je máma na plný úvazek, manžel pracuje přes týden z domu, a tak je starost o rodinu a domácnost na jejích bedrech. Mají útulný pronajatý domek v Holubově, který se nachází asi pět kilometru od Kletě. Do pořadu ji přihlásil manžel. Kdyby vyhrála, zařídila by dětem pořádné společné prázdniny - Katka miluje léto.

Co se bude tento týden dít v Prostřenu? Rozhodně to nebude procházka růžovou zahradou! Více si přečtěte zde.

Charakter:

Temperamentní, ale vyrovnaná. Upřímná, někdy chladná i odměřená, pracovitá, ctižádostivá.

Zájmy:

Kytky a zahrada. Výlety a sport. Domácí práce: šití, péče o interiér a dekorace. Četba duchovní leteratury, píše knihu. Posezení s přáteli.

Vztah k vaření:

Vřelý - vaří od deseti let. Je to koníček a zábava. Ráda vaří nejen pro rodinu, ale i pro přátele. Nejraději připravuje těstoviny, které mají rádi její děti.

Chutě:

Není vybíravá. Miluje saláty, houby, ryby, tlačenku a dobrou zmrzlinu.

Nesnáší:

Vnitřnosti, mořské plody a kaviár. U stolu jí vadí mlaskání a nevkusný humor.

Motto:

Neočekávám od lidí, že smýšlejí jako já.

Očekávání:

Chce hrát fér hru, poznat něco nového a vyhrát.

Vaše názory

špagetka-Ivánek
Kateřina má komplex. Útočí na 0 31.07.2014 23:38

Kateřina má komplex. Útočí na lidi, které považuje za slabší. Já u toho stolu sedět s nimi, tak ji srovnám.

Anonymous555555
reknu to jednim slovem - 0 07.08.2013 15:33

reknu to jednim slovem - PIIIIIIIIIIP

Pady2
Paní Kateřina se v pořadu 2 29.06.2013 09:06

Paní Kateřina se v pořadu chovala jako studená a zlá ženská, které dělá potěšení ubližovat slabším. Jako host u stolu bych se proti tomu ostře ohradila, protože zvyšování napětí u jídla ponižováním ostatních by mě jako hosta obtěžovalo. Hostitelé se zřejmě báli o body, jinak by takové chování u stolu něměli dovolit. Měli by chránit ostatní hosty.

hvzd
bohužel je to tak,chovala se 29.06.2013 14:30

bohužel je to tak,chovala se tak strašně,že ostatní učastníci u stolu z toho byli uplně paf.nemohli ani polykat ani mluvit,natož ji okřikovat.a sami z toho zoufalství mleli,co ani nechtěli.nojo ,čert to vem.ale konec celé soutěže byl užasný...užasný.tak jak jsme si to přáli,tak to dopadlo.

anonym
Je to poprve co pisi 29.06.2013 20:53

Je to poprve co pisi komentar,ale lidi nezlobte se na me,ale pouze Pani Katerina POCHOPILA O CEM TEN PORAD VUBEC JE!Ona jedina rekla presne to co si mysli jak u stolu,tak mimo nej!A za dalsi,nechapu,proc se do tohohle poradu hlasi , socky,bordelari,vegetariani a lidi co nic nejedi ani neochutnaji!!!

Anonymous1212121
Paní Kateřino,jste 2 25.06.2013 20:01

Paní Kateřino,
jste neskutečná ....! Styďte se! Nevím kde k takové aroganci berete odvahu, ale rozhodně nemáte na to odsuzovat a zesměšňovat ostatní lidi. Je mi z Vás špatně... Než Vás vidět ještě jednou v televizi tak to bych ji radši vyhodila z okna.

Piňakoláda
RE. 26.06.2013 11:50

Toto nemůže být věřící člověk, takto se chovat.Jo, kdyby ta urna byla v místě kde jedla, nedivila bych se, ale je fakt, že její chování přesahuje meze.Hlavně ať udělá něco se sebou, myslím si navíc jako s postavou atd., na Blanku nemá jak zevnějškem tak i s IQ.

anonym
Nechapu,co sem pletete 29.06.2013 20:58

Nechapu,co sem pletete postavu!!!! Asi mate take vysoke IQ !!! Asi jste si nevsimly,ze mela uklizeno !!! a jeste ktomu skvele uvarila !!! Tohle je porad PROSTRENO a ne JSTE TO CO JITE !!!

mystapista
Neviděla jsem začátek,tak 3 25.06.2013 16:40

Neviděla jsem začátek,tak nevím,jaké kávové sušenky měla Kačena na mysli?

slanečekk
Nic si z toho nedělějte, já 25.06.2013 17:09

Nic si z toho nedělějte, já jsem to viděla od začátku a stejně to taky nevím.

reklama