PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kateřina Kubisová

Prostřeno - 8.3.2011 Kateřina Kubisová Foto: Prostřeno - 8.3.2011 Kateřina KubisováFoto: Prima

Maminka dcerky, které bude za půl roku pět let. Momentálně je doma a věnuje se rodině. Otěhotněla hned po škole a od té doby je v domácnosti. Žije s manželem v Havířově ve stometrovém bytě 5 + 1.

Má zdravotní problémy, absolvovala již pět operací kolena. Do pořadu se přihlásila, aby měla změnu a vyzkoušela něco nového. Peníze by investovala do rodiny.

Charakter:

Kateřina je přátelská, soutěživá, někdy však naopak uzavřená a plachá.

Zájmy:

Těší ji dcera, zvířata, sport a hudba.

Vztah k vaření:

Vaří ráda a často, převážně pro rodinu a kamarády.

Chutě:

Miluje maso, těstoviny a sýry.

Nesnáší:

Kupodivu nemá ráda kávu. Dále sladko-slané kombinace, sladké a ryby.

Motto:

Užívej života, dokud můžeš!

Očekávání:

Ráda by se seznámila s novými lidmi a  také s novými recepty a chutěmi. Slibuje si i získání zkušeností.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEO ZDE - Jak Kateřina vařila knedlíky

Vaše názory

L.u.c.ka
zelí bez cibulového základu? 1 01.06.2011 08:18

Paní Katko nebudu řešit, jak vypadáte apod nesmysly, které do vaření nepatří, ale jít do tv, když nemáte páru o základu vaření? Např. dusit zelí bez cibule? Vždyť to nejde! Cibule je základ skoro každého jídla a do zelí dozlatova opražená cibulka prostě patří, udělá chuť celému pokrmu. A ten knedlík? Probůh...nevypracované těsto a ještě to tam šupnout vcelku? Je to odvaha řeknu vám... Ono i k vaření je potřeba trochu toho citu a talentu...

Rudy
:)) 04.01.2012 18:28

tak tyhle kecy opravdu miluju.
Co Ty vis o vareni a co kde ma byt?tisic lidi,tisic chuti a zivot je od toho aby byl rozmanity,a NENI a NIKDY nebude zakonem to ze kdyz najdes v nejake kucharce ze do nejakeho pokrmu prijde to ci ono,tak ze to tam budou davat vsichni!evim proc by mel nekdo davat do jidla neco co treba NEJI!To Te nikdy nenapadlo?Nech lidi zit po svem laskave,a zamet si pred svym prahem...

potřinácté
ÚTERNÍ VÝKON - to pro 0 14.03.2011 13:37

ÚTERNÍ VÝKON - to pro šťouraly:)

Katka Kub
Děkuji paní Báro..určitě 0 14.03.2011 13:31

Děkuji paní Báro..určitě vyzkouším a snad se povedou..a taky ještě jednou děkuji všem za tu ochotu a vstřícnost...

konyaw1
pro paní Kateřinu 1 14.03.2011 12:21

Paní Kateřino zkuste tyto knedlíky:
6 rohlíků nakrájet na kostky
250ml mléka + 2 vejce rozšlehat
60g tuku + 10 dkg cibule osmažit
10dkg dětské krupice
sůl, pepř, karí koření, cibulová nať
Vše smíchat dohromady, dát na igelit a vytvarovat knedlík.
Konce pevně svázat a knedlík vařit z každé strany 15 minut.

Tyto knedlíky jsou dobré ke kachně, dále - knedlo.vepřo zelí apod.
Dobrou chuť Vám přeje Bára

římanka
výborně 14.03.2011 12:30

Výborně Báro už si píšu,určitě knedlíky vyzkouším,já dělám jiné , říkám jim chlupaté,jsou ze syrových brambor a suchých rohlíků,ale vaše zkusím hned o víkendu,takhle si představuju diskusi o vaření a ne nějaké osobní útoky

Gabriela T.
Paní Kateřino, jste velice 1 13.03.2011 16:29

Paní Kateřino,
jste velice milá, dobrosrdečná, férová - máte ryzí charakter. Přeji Vám do života hodně štěstí!

Eleonnora
Dobrosrdečná snad 13.03.2011 19:12

ovšem musí se ještě hodně Kateřina učit. Pokud zařadí do menu domácí houskový knedlík, tak prostě ho musím umět. Svůj první knedlík i když ne zcela s nadšením, jsem dělala ve 13 letech podle receptu maminky. Vše jsem poctivě odvážila a povedl se. Později už to šlo bez vážení. Puding se míchá jinou kuchyňskou pomůckou, aby se neudělaly hrudky. Kateřino Internet je obrovskou "knihovnou" receptů pro běžné domácí vaření. Jsou servery, kde si maminky vzájemně radí. Tady by jste se mohla bez problémů inspirovat a naučit, co se nedaří.

Martina S.
Zdravím Vás Kateřino, ze 0 13.03.2011 16:00

Zdravím Vás Kateřino,

ze začátku týdne jste mě tedy zarazila svým jednáním u paní Evy, vystupovala jste dost suverénně a i to hodnocení bylo z Vaší strany ne zrovna příjemné. Druhý den jste vařila Vy! Abych byla upřímná, mile jste mě překvapila. Byla jste vstřícná, milá, usměvavá a moc mě mrzelo,že Vás taková prkotina,jako nepovedený knedlík,tak rozhodilo. Je Vám slabých 25 let, tak bych si z toho nic nedělala. Naučíte se i ten knedlík vařit,nebojte. Tento týden bylo příjemné sledovat TV Primu,byli jste příjemná parta lidí. Je vidět,že jste z Moravy!!:D Držte se a z těch lidí,co Vám sem negativně píší si nic nedělejte. Bůhví,jak to vypadá u nich doma a co umí oni. Každý jsme nějaký a nikdo nemá právo vás takovým způsobem urážet a soudit. Opatrujte se. Držím Vám pěsti.

Karobka
Káťo ještě bych se chtěla 1 12.03.2011 14:38

Káťo ještě bych se chtěla zeptat, jak to je. Sestavujete si celé meníčko sami nebo Vám štáb dá určité pokyny, jako třeba, že vaše menu by mělo obsahovat rýži apod.? Já se tedy asi nikdy neodvážím do této soutěže jít, protože nejsem ani trochu splachovací a takovéto komentáře nebo nepříjemní spolustolovnící by mě asi dost rozhodili.

reklama