PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kateřina Mikšovská

Kateřina studuje Karlovu univerzitu, obor sociologie a sociální politika. Pracuje jako trenérka a konzultantka ve fitness pro ženy. Pokud by vyhrála, zaplatila by si instruktorský kurz na plavání nebo cvičení s těhotnými. Také hraje v zájezdovém divadle pro děti a vede dětský dramatický kroužek.

Rodina je pro Katku v životě to nejdůležitější. Touží se vdát a založit stejně harmonickou rodinu, jako je ta její. 

Kateřina studuje Karlovu univerzitu, obor sociologie a sociální politika. Pracuje jako trenérka a konzultantka ve fitness pro ženy. Pokud by vyhrála, zaplatila by si instruktorský kurz na plavání nebo cvičení s těhotnými. Také hraje v zájezdovém divadle pro děti a vede dětský dramatický kroužek. Celý život bydlela s rodiči na Černém Mostě a stále mají úžasný vztah. Teď půl roku bydlí s přítelem na pražském Žižkově, kde ještě s jedním párem obývají 3 + 1. Každý pár má vlastní pokoj. Společně užívají obývák a kuchyň. Rodina je pro Katku v životě to nejdůležitější. Touží se vdát a založit stejně harmonickou rodinu, jako je ta její. 
Charakter: Je přátelská, nezkazí žádnou zábavu. Je však i sebevědomá, cílevědomá a pracovitá.
Zájmy: Divadlo, už v dětství chodila do dramatického kroužku. Sport: běhání, plavání, jízda na kole, na bruslích, lyžování, jumping a fitness. Četba a vaření, večery tráví s přáteli v baru nebo na bowlingu. 
Vztah k vaření: Ještě před dvěma lety neuměla vařit vůbec, ale život s partnerem ji motivuje a vaření ji začalo bavit.
Chutě: Miluje maso v jakékoli podobě. Nedá dopustit na steaky, tatarák, sušené šunky a carpaccio. Také má ráda ovoce a zeleninu, zbožňuje ořechy. 
Nesnáší: Odmítá sladké a houby. Nikdy by nesnědla koprovou omáčku a vnitřnosti.
Motto: Život je jako divadelní kus, nezáleží na tom, jak byl dlouhý, ale jak dobře byl zahrán.
Očekávání: Nové chutě a recepty, těší se, že pozná zákulisí pořadu. Výhra.Celý život bydlela s rodiči na Černém Mostě a stále mají úžasný vztah. Teď půl roku bydlí s přítelem na pražském Žižkově, kde ještě s jedním párem obývají 3 + 1. Každý pár má vlastní pokoj. Společně užívají obývák a kuchyň. Rodina je pro Katku v životě to nejdůležitější. Touží se vdát a založit stejně harmonickou rodinu, jako je ta její. 

Charakter:

Je přátelská, nezkazí žádnou zábavu. Je však i sebevědomá, cílevědomá a pracovitá.

Zájmy:

Divadlo, už v dětství chodila do dramatického kroužku. Sport: běhání, plavání, jízda na kole, na bruslích, lyžování, jumping a fitness. Četba a vaření, večery tráví s přáteli v baru nebo na bowlingu. 

Vztah k vaření:

Ještě před dvěma lety neuměla vařit vůbec, ale život s partnerem ji motivuje a vaření ji začalo bavit.

Chutě:

Miluje maso v jakékoli podobě. Nedá dopustit na steaky, tatarák, sušené šunky a carpaccio. Také má ráda ovoce a zeleninu, zbožňuje ořechy. 

Nesnáší:

Odmítá sladké a houby. Nikdy by nesnědla koprovou omáčku a vnitřnosti.

Motto:

Život je jako divadelní kus, nezáleží na tom, jak byl dlouhý, ale jak dobře byl zahrán.

Očekávání:

Nové chutě a recepty, těší se, že pozná zákulisí pořadu. Výhra.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Na délce záleží

 

VIDEO: Jak (ne)otvírat víno

 

VIDEO: Cuketová polévka

 

VIDEO: Taktizování

 

VIDEO: Páteční kritika

 

Vaše názory

Bebebe
Katka 1 18.02.2012 09:08

Pro mě je Katka velmi sympatická, milá a moc pěkná slečna. Jají vaření se mi také líbilo. Prostě šikovná holka :)
Jinak tento týden byl celkově velmi pohodový a pěkně se na něj dívalo.

Alenka 22222
Souhlasim,libila se me cela 19.02.2012 19:08

Souhlasim,libila se me cela parta,ale Kacka byla nejsimpatictejsi ze vsech.Gratuluju k vyhre.

anonym pětsetšedesátý
Kateřino, jste hezká 0 18.02.2012 08:54

Kateřino, jste hezká inteligentní mladá žena, která ještě ke všemu umí vařit. Když si pročítám zdejší komentáře, tak mne napadá jedno. Která z vašich kamarádek nebo odmítnutých nápadníků vám chce ublížit alespoň tím, že vás zde napadá? Ach závist a odmítnutí je strašná věc, to se neodpouští. Buďte v klidu, hlupáků budete mít celý život kolem sebe hodně, jelikož nezapadáte do řady průměrných lidí. Vybočujete, a to se opravdu neodpouští. Přeji vám vše hezké.

jeny
Kateřino, to nejím, to nemám 0 17.02.2012 19:26

Kateřino, to nejím, to nemám ráda, na to se netěším, co teda jíte? Asi jen to,co uvaříte, pokud se někdo přihlásí do takové soutěže, dá se očekávat, že jídlo bude různorodé.

taky anonym
Úklid 2 17.02.2012 15:03

nikde se nesetkám s takovým výronem žluče jako v diskuzi k prostřeno. Když už nejde zkritizovat vzhled, tak se pustíme do bytu, že ano? Hlavně na nikom nenechat suchou nit.
Možná máte doma krásně uklizeno, ale manžel už je dávno u menší neurotičky.

anonym
taky anonym 15.03 17.02.2012 15:31

Nyní se s vaším manželem smějeme, je totiž právě u mě a pěkně si to užíváme. On ví, že píšete neustále do diskuse a tak mě chtěl pobavit. Ale už raději končím, musíme stihnout něco velmi příjemného, než se k vám vrátí na večeři.
Mimo jiné, Kateřina se mě i vašemu manželovi velmi líbila, má rád velké poprsí.

zázvor
Já se bavím,soutěžící se tento týden docela 17.02.2012 16:01

snesou,nejdou si tolik po krku jako jindy a tak si diskutérky přebírají manžela.To tu ještě nebylo.Anonyme ,odpověď pro taky anonym se vám povedla.Palec nahoru.A moje rada:manžela taky anonymky po použití vraťte,pokud bude chtít,jinak se nám holka zbzíkne.

Jakubík
Kateřino, jste pěkná baba a 3 16.02.2012 23:03

Kateřino, jste pěkná baba a umíte vařit.

Anagin
. 17.02.2012 19:10

NEJEN PĚKNÁ BABA, ALE TAKY PĚKNÁ ŠPINDÍRA

Jiřka 7777
Kateřinko 17.02.2012 19:34

taková velká holčička a neumí jíst příborem. Co ty lokty na stole, při pití držíte vidličku i nůž v jedné ruce a šermujete s ním nad stolem.

reklama