PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kateřina Pelouchová

Kateřina ještě studuje střední zdravotnickou školu. Je svobodná, bezdětná a bydlí sama v pěkně zařízeném dvoupokojovém bytě.

Momentálně je nezadaná a užívá si svobody. Má ráda pohyb, tanec a aerobik, chodí do posilovny. Pokud má čas, zajde si s přáteli zatančit do klubu. Do pořadu se přihlásila sama, protože si chce vyzkoušet vaření před televizní kamerou a poznat, jak probíhá natáčení a zda je dobrá kuchařka. Chtěla by vyhrát, aby si mohla ještě lépe vybavit byt a odjet někam do zahraničí.

Charakter:

Společenská, přátelská, sebevědomá, extrovertní, někdy prý až moc upřímná, cílevědomá.

Zájmy:

Pohyb, tanec, sport a kamarádi

Vztah k vaření:

Ráda vaří pro lidi, které má ráda. Vaření ji baví, nejraději experimentuje a zkouší nové recepty. Často a ráda připravuje italskou kuchyni – těstoviny na jakýkoliv způsob.

Chutě:

Dává přednost zdravému jídlu, ale nejradši má maminčinu koprovku.

Nesnáší:

Sekanou, salámy a uzeniny. Tučné maso, jitrnice, ovar a tlačenku. U stolu jí vadí, když někdo mlaská.

Motto:

Život žiješ jenom jednou, tak ho žij naplno!

Očekávání:

Nové zkušenosti s vařením a výhra.

Vaše názory

Anonymous
Já jsem si teda myslel, že 4 30.11.2012 20:01

Já jsem si teda myslel, že podstatou tohoto pořadu je ochutnat to, co vaří jiní. Naprosto nechápu, proč se tam tato slečna hlásí, když skoro nic nejí!!! Naopak bych rád věděl, co teda vlastně jí, asi jen hamburgery. Tato slečna opravdu nemá všech pět pohromadě. Je to prostě fiflena.

sylvulina
anonymous 30.11.2012 20:24

Ona přece jí taveňák naplácaný v nějaké majdě a čím více tím lépe. Vždyť neumí ani sedět u stolu a pořádně držet příbor.

udivená
to Anonymous 30.11.2012 20:40

když jsme jako malé děti něco nejedli, naše bábi, která zemřela v 96 letech nám říkávala "Hitlera na vás". Děvenko, může být i hůř a ty ještě ráda budeš okusovat "kůrky od chleba". Nebo máš štěstí a máš bohaté rodiče, jak by tak mladá studující přišla k pěkně zařízenému dvoupokojovému bytu

Anonymous
Závist 04.12.2012 19:05

Každýje nějaký, máte pravdu, ale je opravdu vidět, že závist je všude, to je snad její věc, kde bydlí ne?

nespokojená
trapná 05.12.2012 12:41

Teda Katerino, Katerino! Jsem desne ráda, ze jsi nevyhrála a to zduvodu toho, ze nic Ti nechutná a nic nejís, tak proc tam do toho prostreno lezes, nechápu. Varit fakticky neumís!

Gasrtofet
Milá Kateřino 1 30.11.2012 19:30

Tento týden probíhal sice v poklidném duchu, ale domnívám se, že z toho důvodu, že tři soutěžící nevěděli jaké podlé povahy mezi sebou mají. Tím jsem do včerejška myslela pouze Petru a dnes i Vás. Vaše hodnocení Báry, z důvodu, že něco nejíte, je podraz. Jste pro mě velkým zklamáním.

udivená
zuz.sla. 30.11.2012 19:53

Káča nebo káča neví, že v pořadu se vaří jídla, která jsou oblíbená u hostitelů a ne u soutěžících. Neumím si představit, že by hostitel/ka musel/a vařit vše, co mají rádi soutěžící :-))

zuz.sla.
Bože ta slečna je h...á,prý 2 30.11.2012 18:49

Bože ta slečna je h...á,prý Bára nemá na výhru z důvodů,že to její jídlo nejí......

Wikina
Ty ses teda předvedla, kdyby 30.11.2012 19:09

Ty ses teda předvedla, kdyby blbost létala tak ty se fakt vznášíš jako holubička. Ty nejsi jen hloupá ty jsi předvedla ,že jsi i zlá a asi taky závidiš i kyž se mi to ze začátku nezdálo.Přemýšlej o sobě.

teta Lída
Souhlas,myslela jsem první 30.11.2012 19:53

Souhlas,myslela jsem první den , že jsi skromná holka a,že učený z nebe nespadl,ale ty jsi pak předvedla,že spadl,mudrovalas, jako by si vařila nejmíň 20 let.

reklama