PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kateřina Stehlíková

Nejmladší Východočeška je svobodná, ale už pět let zadaná. S přítelem a ještě s jedním párem bydlí ve studentském bytě v Pardubicích. Chodí spolu na univerzitu a studují chemicko-technologickou fakultou. Kateřina pochází z Vysokého Mýta, kde má rodinu, kterou navštěvuje o víkendech.

Nejvíce času tráví studiem, jednou by chtěla v laboratoři vyvíjet léky a pomáhat lidem.Pokud by vyhrála, část peněz by dala své sestřičce a zbytek by si uložila na nové auto. V pořadu chce dokázat, že i mladí lidé dokážou uvařit dobré jídlo a pobavit své hosty.

Charakter:

Milá, extrovertní,nesnáší lež a přetvářku.

Zájmy:

Pokud má volno, ráda si zajde na procházku, baví se, má ráda tanec.

Vztah k vaření:

Vaří moc ráda, často pro své blízké, zkouší nové kombinace chutí a barev. Oblíbila si italskou kuchyni a sladké dezerty.

Chutě:

Má rajskou omáčku s těstovinami a pizzu.

Nesnáší:

Křen a příliš pálivé koření.U stolu jí vadí lež, faleš a přetvařování.

Motto:

Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.

Očekávání:

Ráda by poznala nové přátele, těší se na nové chutě a nová jídla.

Vaše názory

inženýrka z Prahy
Nechápu jednu věc, možná mi 0 11.05.2015 07:35

Nechápu jednu věc, možná mi to někdo z diskutujících vysvětlí. Salátek, brambůrka, vaflička??? Proč takové zdrobněliny?

anonym
pro Beětka- ...-potrefená 1 02.05.2015 14:42

pro Beětka- ...-potrefená husa nejvíc kejhá-...,možná jedna z výherkyň?Tolik blbečků,hlupáků,ubožáků ve dvou příspěvcích ?Klidně mohly přijet na jednom koni a mrkat celý večer-pokud se domluvily ,jejich taktika,Věrka "svatá" nebyla.Ale to ,že se z nich staly důležité kritičky,bez schopnosti ocenit spravedlivě ,co k ocenění bylo,jako by samy předvedly něco úžasného-z nich ty nesympatické husy udělalo.

porovnání
Tak jsem koukal,že o paníze 09.05.2015 14:08

Tak jsem koukal,že o paníze nešlo Aničče ,jak jste prohlásila,ale vám ,neuvařila jste o moc líp než Anna Věra,ale kdoví co v tom bylo a na víc jste to nestíhala a všichni museli čekat,tak jaký zázrak

anonym
Ať mrkaly nebo ne, výhru si 1 02.05.2015 12:59

Ať mrkaly nebo ne, výhru si zasloužily, jinak platí poznámka,vložená ve 12.50 k Beatě :-)

anonymP
S těmi kecy o hubnutí 02.05.2015 13:13

S těmi kecy o hubnutí dvacetileté holky jděte už někam!Já myslím,že za ten týden, co ty blbosti a mnohdy sprosťárny čte, jí už nechutná a protože má ve Věře odstrašující příklad,tak na rozdíl od ní včas přestane a bude z ní štramanda.
Nashle v pondělí:-) :-) :-)

Beětka
To je samá diskuse, že je 1 01.05.2015 20:05

To je samá diskuse, že je zvláštní, že vyhrála tyto obě děvčata, že přijely jedním autem a mrkly na sebe.To snad měly přijet na koni?Vy hloupě diskutující hlupáci se probuďte, jedou jedním směrem, tak co by nejely jedním autem.Ubožáci a zase ubožáci, kteří hloupě diskutují a závidí.

tak jsem se podívala
Ale nezávídí,co by tak asi 01.05.2015 22:47

Ale nezávídí,co by tak asi záviděli.Možná těm ,co byla Beáta či obě "výherkyně" sympatické a oceňovali jejich vaření v jejich poměrně mladém věku,vadí-že se z nich vylouply postupně velmi moude, kritické,neúsměvné a nudné osoby /mládí "jakoby " kamsi prchlo/bez schopnosti spravedlivě a s nadhledem něco ocenit.Asi tak :-)

Kritička
mám radost, že vyhrála dvě 3 01.05.2015 19:34

mám radost, že vyhrála dvě "prsatá děvčata krev a mlíko", která jsou reklamou na dobré jídlo a ne někdo jako reklama na koncentrační tábor

Ocet
uz to tu omíláte pořád 01.05.2015 23:30

uz to tu omíláte pořád dokola. asi jste také při těle a cítíte se zneuznalá za to,ze vaše velká hrud není tak dostatečně partnerem ceněná, jak byste si přála.

nožičkane
Souhlasím s Kritičkou. Sice 02.05.2015 09:51

Souhlasím s Kritičkou. Sice nejsem při těle ani zneuznaná (ocet má opravdu nick, který mu sedí),ale taky jsem měla obrovskou radost.

reklama