PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kateřina Svobodová

Prostřeno III - 14.4.2011 Kateřina Svobodová  Foto: Prostřeno III - 14.4.2011 Kateřina Svobodová Foto: Prima

Kadeřnice Katka je na mateřské dovolené s osmiměsíčním miminkem. S manželem Jirkou mají ještě pětiletou dceru.

Do soutěže se přihlásila, protože věří, že vyhraje, a chce, aby její jídlo ochutnali i ostatní. S rodinou žije v Chomutově v bytě 4 + 1, který hýří barvami. Případnou výhru by spolkla nová koupelna.

Charakter:

Je soutěživá, sebevědomá, sebestředná, cholerická, upřímná, komunikativní a společenská.

Zájmy:

Ráda se věnuje péči o rodinu a sportu (plavání, volejbal, squash, in-line brusle).

Vztah k vaření:

Není to zběhlá kuchařka, když ji ale vaření chytne, zvládne cokoli.

Chutě:

Nejraději má českou klasiku.

Nesnáší:

Téměř nepozře cibuli, čalamádu, rozvařenou zeleninu, pórek, česnek, křen a špenát.

Motto:

Každý trpí, jak je hloupý.

Očekávání:

Seznámení s dalšími milovníky dobrého jídla a pití, s nimiž ji spojí stejné zájmy.

 

Vaše názory

anonym jiný
Název polévky 1 14.03.2012 16:31

úpně vystihuje intelekt Kateřiny. Polévka knedlíčková s knedlíčky. Dívám se tento týden dopoledne, tyto díly jsem neviděla. Bože, Primo, kde jste tu káču vzali...

anonym
A knedlíčky jsem taky 17.03.2012 19:20

A knedlíčky jsem taky neviděla.

Karol J.
No tak to je fakt ***, hlavně 0 18.08.2011 17:55

No tak to je fakt kráva, hlavně důkaz její inteligence při vědomostním testu stál za to. Nevim, proč se přihlásí, když vůbec nic nejí. Nechápu chlapa, kterej si jí vzal a lituju její děti, kdyby tohle předvedla moje maminka v televizi, fakt bych se propadla hanbou. Je zlá a nepřející, ta reakce, když nevyhrála, mě vážně pobavila.

Alena@
Paní Kateřina lehce záviděla 2 22.06.2011 12:17

Paní Kateřina lehce záviděla výhru Jarušce!!

GAA
lehce?ta byla dost nasraná 26.08.2011 20:46

lehce?ta byla dost nasraná

jiný anonym
Jo to byl ksicht, že 17.03.2012 19:21

Jo to byl ksicht, že nevyhrála, je to vůbec možné? Ta si musela být jistá, ale probůh, s čím chtěla vyhrát?!

Lucie z OVY
Pani Katerino!! Po shlednuti 0 02.05.2011 22:33

Pani Katerino!!

Po shlednuti upoutávek nových dílů v týdnu 2.- 6.5., kde hlavní aktérkou byla "slečna" Eva Stifterová, tak se Vám HLUBOCE OMLOUVÁM za to, že jsem Vaše kuchařské dovednosti nazvala "gastronomickou katastrofou". Beru to zpět.

vařečková
ubohost na entou 0 24.04.2011 09:54

Bylo uzavření diskuze u Jirky z rasistických důvodů.Vařilo tu již několik Romů,ale to co předváděl tenhle bylo opravdu silné kafe.Řekl si o vše sám a jedinou jeho snahou bylo přes mrtvoly se probít k výhře.S jeho vlašákovou svačinkou zcela určitě...ha,ha..Jamie Oliver prý osobní setkání....ha,ha....Prej i byt měl půjčený a dodnes mají na něm dluhy(Facebook),hlavně že se jím pyšnil,blbeček.No důležité je,že to nevyhrál.Stačil ten podvrh při zábavě u Markéty,to bylo taky do nebe volající!

Ev
JIRKA a KATEŘINA 1 23.04.2011 20:55

Upřímně řečeno se mi nelíbilo, co předvedlA Kateřina. Mohla si odpustit neustálé kritizování, pouze o tom to přece není. Evidentně ji šokovalo, že nevyhrála a celou dobu si byla dost jistá..její prohru považuji za úměrný "trest" za to, co předvedla. Vadí mi, když se do pořadu přihlásí člověk, který téměř nic nejí..nechapu a nechapu. ......Ke Karlu IV se raději vyjadřovat nebudu .D Rozhodně nepatřím k lidem, kteří vědí VŠE..toto je ovšem ultra trapas, dobře jí tak.

JIRKA: taky mi nepřipadá fér, že se diskuze uzavřela. Naprosty a totální chudák, který neumí ani vařit, ani mluvit, ani lidi bavit.. prostě to projel na celé čáře. Hlavně je správně, že nám sdělil, že si chce otevřít svou restauraci .DDnevim, kdo tam k němu bude chodit na vlašák.DD Myslím, že práce security je na něj už tak dost složitá, tak by si ji měl vážit. JEDEN Z NEJHORŠÍCH A NEJHLOUPĚJŠÍCH LIDÍ HISTORIE TOHOTO POŘADU...

olingtgpt
Bylo by docela zábavné 29.04.2011 20:58

Bylo by docela zábavné soustředit v jednom týdnu soutěžící typu Jiřík.Byla by to bžunda a možná by se i poprali.Jiříkovi soupeři byli moc vychovaní na to, aby mu dali vědět, zač je toho loket. Primě by se určitě zvedla sledovanost. Fajny napad, ni?

reklama