PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kateřina Trávníčková

Prostřeno II - 3. cyklus Kateřina Trávníčková Foto: Prostřeno II - 3. cyklus Kateřina TrávníčkováFoto: Prima

Nejmladší účastnice jihočeského týdne bydlí v Dobré Vodě u Českých Budějovic. Žije rok a půl ve společné domácnosti v rodinném domku s přítelem, který má z prvního manželství šestiletou dceru.

Vlastní děti zatím nemá. Právě podstupuje trénink na pozici provozní kavárny. Má to svoji logiku, protože se její rodinná historie točí kolem pohostinství. Dědeček byl hoteliér, babička kuchařka a bratr je také kuchař. Vaření má Katka v genech a bere ho jako zábavu. Proto se hodnotí na plný počet bodů. Stejně to vidí i její přítel, který jí dal impuls, aby se přihlásila do soutěže Prostřeno!

Charakter:

Komunikativní, se smyslem pro humor. Výbušná, temperamentní hráčka, někdy až cholerická, ale velmi sympatická.

Zájmy:

Kontakt s přáteli, vaření, filmy, knížky.

Vztah k vaření:

K vaření ji vedla maminka, v celé rodině kolují recepty. Kateřina vaří denně a velice ráda.

Chutě:

Má moc ráda exotickou kuchyni, mořské speciality, ale nepohrdne ani českou kuchyní a hotovkami, když stojí za to.

Nesnáší:

Houby a dršťky

Motto:

Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.

Očekávání:

Stále je co se učit, zážitek extrémních situací a samozřejmě výhra, která by také nebyla špatná.

Vaše názory

Strike
Katka ze sebe dělala hroznou 0 02.11.2010 23:58

Katka ze sebe dělala hroznou frajerku jak je dobrá, ale pobavila mě u Milady :-D prej tohle je olivový olej? extra VIRDŽÍNIJE? To je stát ty blbko :D:D:D Chtěla zamachrovat, přitom ani neumí vyslovit virgine.

Cadillaccc
Kateřino, Kateřino 2 20.09.2010 22:16

Co se vaření týče, nedá se Vám upřít jistý talent..Jinak jste se označila za soucitnou dobračku, ale..ruku na srdce..my tu vaši dobrou dušičku opravdu nezaregistrovali. Jste tu sama za sebe, buďte tedy originálem, nikoli špatnou kopií. Nedávno jste možná zjistila, že následovat otřesné způsoby chování lidí jako je Milada = pád do propasti. Zatím jste si ničím neprošla, moc toho neodpracovala, nastěhovala se do hotového,nevíte co je porod,ani výchova dítěte od plenek, zkrátka nic na co byste mohla být tak hrdá..Tak nechápu potřebu se vyvyšovat nad druhé a komentovat ostatní,jak když máte půl života za sebou..Buďte svá a nehrajte si na nic lepšího.

Jasmi
Tak tohle se vidí poměrně 07.10.2010 21:44

Tak tohle se vidí poměrně často. Nazvala bych to Milada a její hra. Tragikomedie na druhou. Milada trpící chorobnou potřebou si leštit svoje nepřiměřené sebevědomí na cizích chybách (ať až jí smyšlených nebo skutečných) a za ní pokulhávající věrná společnice Kateřina, neboli vocas, který následuje vždy nejsilnějšího v zájmu ušetření své vlastní kůže...

Deli.meli
Výstižné 18.01.2012 15:22

Předešlý příspěvek naprosto vystihuje Katčin charakter. Na začátku se ihned připojila k Miladě alias silnější/zákeřnější přežije. Miladu jen tak něco nerozhodí, protože je ve svém imaginárním světě nejlepší. Katka čekala, že jí asi její vlezdoprdekolvství v pátek oplatí...ale ono nic :)
Výhru si zasloužil Karel - čestný, morální, pohodový chlapec. Paní Pavla a Gabina...hmm..obě plakaly nad ošklivým hodnocením druhých, a obě byly stejné potvory, když hodnotily samy.

Sisinka
Pýcha . . 0 20.09.2010 11:34

Kačenko,Kačenko . . .trochu míň nosit nosánek nahoru,ale jinak jsi se s vařením na svůj věk poprala celkem dobře . . .

Terezita
zpětná reakce na Katku 0 15.09.2010 14:23

Nevím proč zrovna Jihočeši museli udělat takovou ostudu. Pocházím také z Budějovic a bylo mi trapně. Všichni do jednoho kromě Karla byli arogantní a hnusní. Katka je pěkně nafrněná,myslí si že spolkla všechnu moudrost světa, chybí jí totálně jedna důležitá vlastnost a to ohleduplnost to samý musím říct o Miladě...Styďte se holky...

Kateřina Grajcárová
Katka mi přišla nudná,trapná 1 14.09.2010 11:42

Katka mi přišla nudná,trapná a strašně přechytralá.Ve společnosti těchto žen,bych nevydržela ani vteřinu!!!Jedna horší než druhá.Olivový olej EXTRA VIRGINIA.....Tomu sem se musela fakt zasmát chytrá slečna TRAVNÍČKOVÁ radši si kup CLEAN AND CLEAR.Protože kdybych seděla u toho stolu já,tak by mě na to jídlo přešla chut.Toť vše...

Deli.meli
:D 18.01.2012 15:25

Tak tak, vymenit extra viržínuju za klín end klír a bude všem líp :)

Roma
Oprava - pro admina 1 13.09.2010 21:20

viz příspěvek níže

Nikol
Katko Jste zvláštní člověk, 14.09.2010 09:34

Katko

Jste zvláštní člověk, zpočátku celkem sympatická holka, později jste se paktovala s tou největší ježibabou týdne. Celkově jste byli zvláštní skupinka plná omylů a závistivců. Bez takovýh lidí, kteří proběhli tímto týdnem se v životě opravdu obejdu a děkuji Bohu za to, že nikdo podobný v mém okolí neni...
....
souhlasím Miško,

... jen dodám ... slečna ještě nic nedokázala na to jak sebejistě vystupuje.

reklama