PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kateřina Vaculová

Kateřina vystudovala střední hotelovou školu, poté pracovala jako kosmetička a nyní je na mateřské dovolené. Školu musela přerušit, když čekala svého nyní dvouletého syna, k němuž přibyla dnes pětiměsíční Alžbětka.

Mladá rodinka žije v Buchlovicích, v nástavbě u rodičů. Rádi podnikají všelijaké výlety, Kateřina říká, že je se svým životem spokojená. Pokud by vyhrála, dokoupila by nějaké věci do domácnosti, manželovi by pořídila nová kola na auto a odjeli by na společnou dovolenou do Normandie.Katka se do pořadu přihlásila sama, aby zažila něco nového a aby manželovi dokázala, že dobře nevaří jen jeho maminka.

Charakter:

Ctižádostivá, výbušná, upřímná, veselá a někdy prý žárlivá.

Zájmy:

Cvičení,výlety s rodinou, sklenička s přáteli, knížky o historii druhé světové války, pečení sladkých dezertů.

Vztah k vaření:

Kvůli rodině vařit musí, její láskou je ale pečení, které ji baví více než vaření. Ráda připravuje grilovaného lososa s listovým špenátem a peče tvarohové koláčky.

Chutě:

Miluje sladkéa ryby na všechny způsoby.

Nesnáší:

Játrovou a rajskou omáčku. U stolu jí vadí mlaskání a srkání.

Motto:

Život je boj, ale stojí za to.

Očekávání:

Rozptýlení, zábava a výhra!

Vaše názory

Lucindaa
Kateřina 0 26.06.2014 12:19

Pro mě je paní Kateřina jedno z největších zklamání této soutěže, jelikož v pondělí, když jí šlo o bodování, se chovala velmi příjemně a velmi přátelsky a potom tedy ve svém chování neuvěřitelně otočila, hlavně ten pátek u pana Tomáše bylo extrémně vidět, jakou povahu skutečně má, opravdu...zklamání.

megera na entou
zacala si jako prijemna 1 06.06.2014 11:33

zacala si jako prijemna zenstina a skoncila si jako obycejna krava

Tereza Trnková
katastrofa 06.08.2014 17:01

Naprostá katastrofa.Nikdy bych ji nenechala vyhrát.Vaření děs a to chovaní...naprosto neomluvitelné..Ale to všechno je její obrázek:-)

O.O
nebo spis jen nepocital s tim 0 06.06.2014 11:22

nebo spis jen nepocital s tim ze bude az takovy spiny a budete se hrabat i ve taskach ve skrini

i love carp
strasnej nesmysl s tim 0 04.06.2014 12:28

strasnej nesmysl s tim kaprem, to uz je takova zazita lez, ktera se stala pravdou a stale dokola to dokazou nekteri omilat, holt kdyz to neumim uvarit tak by ani prase nebylo dobry

ded vseved
kdyz nevim co to je tak to 0 04.06.2014 12:11

kdyz nevim co to je tak to tak nenazyvam, protoze predkrm nemel s fingerfoods spolecnyho absolutne nic

šmejdík
Tomáš versus Kačena 1 02.06.2014 09:29

Zhrzená husička. Dělala si zálusk, byla odmítnuta a nakonec zjistila, že Tomáš asi nebude "tak úplně svobodný", jak se prezentoval. Tak mu to osladila. Odmítnutí se nepromíjí...

abrakavotever
kačenka se nám ztrapnila ze všech nejvíc 02.06.2014 14:00

pin.da k pohledání :-D

Lenka Všemloková
Katka závist až do morku kostí 1 02.06.2014 09:17

Tomáš uvařil skvěle, měl zajímavé menu, jídlo se mu podařilo připravit a vypadalo skvěle. Na talíř bylo radost se dívat! Měl úžasně zařízený byt a snažil se jak nejvíce mohl...a to se v Prostřenu neodpouští. Neodpouští se dokonalost, připravenost, um a nedej bože "viditelné" finanční úspěchy (pěkný byt, dům, auto, chata...). Pak stačí "jen" takový jeden hloupý človíček se sobeckým a závistivým srdcem a je malér na světě!

Lenka Všemloková
pokračování 02.06.2014 09:21

...a když se potom u takového sobečka závistivého objeví ještě další parta jemu podobných...to je pak teprve přehlídka "sobců, omezenců a neandrtálců"!!! Katko máte pravdu, začíná nový týden a na Vás si za chvilku už nikdo nevzpomene...tedy z pisatelů zde. Ti co Vás potkají na ulici Vás jistě poznají, Vaši známý, kamarádi a rodina na Vaše vystoupení nikdy nezapomenou. Ale pokud to za to stálo, budiž Vám přáno. Všeho do času, boží mlýny melou...

reklama