PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kateřina Vltavská

Kateřina vystudovala zahradnickou školu, ale této profesi se nikdy nevěnovala. Pracovala jako prodavačka, servírka a malířka vánočních ozdob. Je devatenáct let vdaná a s manželem Martinem mají dva syny – desetiletého Jeronýma devítiletého Eliáše, kteří jsou sportovně nadaní a věnují se fotbalu.

Kateřina se snaží trávit co nejvíc času s rodinou, i když má hodně časově náročnou práci – je obchodní zástupkyní potravinářské firmy. Rodina žije v domku v Opavě-Malých Hošticích společně s manželovými rodiči. Dalším členem rodiny je pes Atila a ještěr Limo (agama australská). Katka se do pořadu přihlásila sama, protože si chce zkusit uvařit nejen pro rodinu a kamarády, ale prubnout si to i před kamerou. Je rozhodnutá vyhrát a za získané peníze uspořádat party pro přátele a odjet na krásnou dovolenou.

Charakter:

Veselá, upřímná, komunikativní a nekonfliktní.

Zájmy:

Pohyb a sport: trekking, jízda na kole ad. Jako jedna z mála žen ráda žehlí a ve volném čase skládá verše pro své přátele.

Vztah k vaření:

Baví ji to a nejšťastnější je,když hostům jídlo chutná. Ráda připravuje klasiku jako svíčkovou a kachnu, ale nebrání se ani experimentům v kuchyni.

Chutě:

Není vybíravá,nejvíce si pochutná na dršťkové polévce a dušené mrkvi s hráškem.

Nesnáší:

Mořské plody. U stolu jí vadí mlaskání, akdyž někdo jezdí příborem po talíři.

Motto:

Co na srdci, to na jazyku. Co tě nezabije, to tě posílí.

Očekávání:

Velká zkušenost do života a výhra.

Historka z vaření:

Na začátku manželství připravila knedlo-vepřo-zelo, pekáč dala odmočit a přidala do vody jar. Když se manžel vrátil domů, Kateřina už spala, a tak si touto „šťávičkou‘‘ polil maso a knedlíky. Ráno ho zajímalo, proč byla šťáva tak slabá, že si ji musel hodně osolit a dokořenit.

Vaše názory

Matyáš H
Jen se nebojte, všechno se jí 0 24.10.2015 01:27

Jen se nebojte, všechno se jí vrátí i s úroky !! Co děláš dobrého v dobrém se ti vrátí, co děláš zlého, vrátí se ti dvojnásob !!!!

Lenkacka
Vždy se mi "líbí", když je v 0 09.06.2015 15:37

Vždy se mi "líbí", když je v týdnu nějaká podvodná krysa, jako tato bachyně a jakmile ji někdo do komentáře napíše negativní názor, hned se aktérka sama nebo ji blízcí ohánějí závistí. Co je tady proboha k závidění? Všechny ty pomluvy a výsměch až se ji děti budou s brekem vracet ze školy? Já osobně nechápu sobeckost lidí,co jdou do tv ukázat svou hyení povahu a nemyslí na to, jaký dopad to bude mít na jeji rodinu.

Beětka
Jednoznačně řečeno Svině!!! 0 28.05.2015 16:58

Jednoznačně řečeno Svině!!!

Anonym
Myslim, že se hodnotí jak 0 26.05.2015 12:16

Myslim, že se hodnotí jak jídlo vypadá a chutná. Takže tady nebudu říkat kdo měl nebo neměl vyhrát. Jen ony ví jak jim opravdu chutnalo. Ale paní Kateřina by se měla stydět za to jak se chovala. Jednoduše řečeno jako zákeřná svině. Však to všichni viděli a mám pocit že paní bude lézt kanála ma, protože jí bude pomlouvat i klika u dveří. A Malé Hoštice jsou malá vesnička takže i ironií mnoho štěstí.

Lapka
Opravdu to byl exot tohoto 0 26.05.2015 11:04

Opravdu to byl exot tohoto týdne, podívejte se na její foto, co ji srší z očí.Jen samá faleš a nenávist, přirozený úsměv je úplně jiný, tohle je jen přetvářka.

anonym
Závist je průvodkyní slávy a 0 25.05.2015 20:50

Závist je průvodkyní slávy a lidé rádi utrhají na cti těm, které vidí příliš vynikat nad průměr.

Venca K.
Někdo se tady rozčiluje, že 0 25.05.2015 20:34

Někdo se tady rozčiluje, že K.V. osobně zná.
To se máte, jako dárek k narozeninám stačí koupit kilo soli za 4 Kč

Sůl nad zlato
V tomto případě by měla TV 1 25.05.2015 19:13

V tomto případě by měla TV vyplatit výhru v naturáliích tedy sůl nad zlato....

Venca K.
Celý věrtel, celý kopec 25.05.2015 20:24

Celý věrtel, celý kopec soli... :-)

Vlasta1111
Ono je to o tom vyhrát ale 0 25.05.2015 15:12

Ono je to o tom vyhrát ale také o tom vyhrát čestným způsobem. Udělat ze sebe podrazáka pro pár korun je hluboce pod úroveň z těch peněz nemůžete mít žádnou radost , protože byly získány podrazem. Na vašem místě bych chodil kanálama, je to ubohé.

reklama