PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kateřina Vysloužilová

06 Patek_Kateřina Vysloužilová Foto: 06 Patek_Kateřina VysloužilováFoto: All

Pracovnice olomouckého magistrátu bydlí přímo v centru Hané.

 

Žije v bytě 3 + 1 s dvacetiletou dcerou. Po práci se snaží odreagovat pohybem a ráda vaří, nejlépe něco lehčího. Má jednoho na ženu neobvyklého koníčka, ráda si vystřelí z pistole.

Charakter:  

Veselá, optimistická, klidná.

Zájmy:

Sportovní střelba, vaření, kurz břišních tanců, rekreačně bowling, divadlo, kino.

Vztah k vaření:

Ráda vaří minutky, připravuje zeleninové a ovocné saláty, peče moučníky.

Chutě:

Tatarský biftek, maso na všechny způsoby – nejlépe steakového rázu.Také má ráda zeleninové saláty, řeckou a italskou kuchyni.

Nesnáší:

Kateřina není vybíravá, ale červíky na jakýkoli způsob či mouchu v polévce opravdu nemusí.

Motto:

Problémy si dělá každý sám.

Vaše názory

smecenak
nový týden - stará parta 1 07.06.2010 12:29

Ptám se jako "majana" z 8:58, kde je nová parta? O Kateřině už je tady toho napsáno dost a výsledek soutěže známe už celý víkend.

majana
Už je to první vlaštovka. To 07.06.2010 12:58

Už je to první vlaštovka. To snad dělá na Primě nějaký učeň.A asi zadarmo.

Bledule
Kateřina 07.06.2010 14:15

Vy a pan Oldřich jste byli skvělí,další osazenstvo, bez komentáře.Špatně namíchaná parta lidí,což je v posledních dílech normální.Dřív jsem si nenechala ujít žádný díl a i když sleduji od začátku Ulici,Prostřeno vždycky vyhrálo.Poslední dobou si to pouštím až druhý den a nesleduji to pravidelně.Nějak už není o co stát.Drzost a sobeckost lidí do pořadu nepatří,ale to tu bohužel vítězí.Kdo a jak uvaří už je na dalším místě a tak se pořád stává pro mnoho dalších lidí nezajímavým.Vy a pan Oldřich jste uvařili dobře a hlavně jste se po celou dobu chovali tak,jak je to asi běžné ve vašem životě.Ostatní výkony byly jen trapnou napodobeninou a pokusem o herectví.

majana
tento týden 1 07.06.2010 08:58

Nevím na čí diskuzi to dát, ale kdy už tu bude tento týden??

Anonymous16
Paní Kateřina 07.06.2010 11:06

Jediná co si zasloužila vyhrát se svým menu a s chválou co tam byla... Hodnocení ostatních bylo podprůměrné a trapné, až na pana Oldřicha. Nechápu lidi co lezou do takové soutěže a nejsou připraveni na všelijaké lahůdky jak ze zvěřiny, z mořských plodů nebo ze syrového masa.

hoky pírs
paní kateřina 07.06.2010 11:44

souhlasím bez výhrad.

Divák xxx
pro: Anonymous16 07.06.2010 11:06 07.06.2010 12:05

Je docela běžné, že každý nejí lahůdky ze syrového masa, mořské plody, zvěřinu, vnitřnosti, houby apod. Domnívám se, že s tím musí i hostitel počítat a sestavit menu tak, aby i při zařazení těchto svých lahůdek své hosty opravdu pohostil. Své stravovací zvyklosti přeci nemohu nikomu nutit. U paní Kateřiny mi scházel nějaký zeleninový salát k hlavnímu chodu, vypadalo to, jakoby dostali stejnou zeleň, kterou nedojedli u předkrmu. Zřejmě to bylo součástí spiknutí proti panu Oldřichovi.U poslední soutěžící, která už ví, jací hosté přijdou, bych očekávala větší vstřícnost, samozřejmě se zachováním nahlášeného menu. Docela jsem chápala pana Oldřicha, když se divil, že není žádná příloha. Paní Kateřina u mne nezabodovala, bohužel.

Kerim
hodnocení 0 07.06.2010 08:55

Pan Oldřich si nezasloužil od ostatních účastnic nevhodné chování a nízké ohodnocení.Toto skutečně dokáží jenom hloupé ženy.Kdyby mně běhaly slepice po bytě,kadil bych s nimi na dvoře a vyzýval ostatní k toleranci toho všeho bordelu,tak bych se určitě nechoval jako ta dredová paní.

Libulinka
Video 0 07.06.2010 08:15

tu sice je, ale nejde spustit, jako by bylo prázdné. To musí dělat nějaký začátečníci, jinak to neni možné.

Vaše divačka - nedivačka
video - nevideo 1 07.06.2010 01:22

V tomto případě nejsem divačka, nejsem posluchačka, ale jsem čtenářka tady těch proseb a dožadování se videa. Můžete nám všem zde uvést kdy to video dáte?

reklama