PO - PÁ v 17:50 na Primě

Klára Nyersová

Klára pracuje jako servírka v třeboňské restauraci. Pochází z vesničky na jihu Čech a má už pětiletého syna.

Protože se se současným  přítelem nepohodli, žije momentálně s kamarádkou a jejími dětmi (sestrou otce svého syna) ve společném bytě 3 + 1, kde bude i prostírat. Přihlásila se sama, protože se jí Prostřeno! líbí. Kdyby vyhrála, investovala by do zařízení bytu, případně by si našla vlastní bydlení.

Charakter:

Je spolehlivá, vážná, prý upřímná a spolehlivá, hodná a obětavá.

Zájmy:

Těší ji syn, hraní na hřišti, kamarádky a jejich děti, vaření.

Vztah k vaření:

Má kuchtění ráda, je to jeden z jejích koníčků. Nejraději vaří pro syna.

Chutě:

Oblíbila si kuřecí maso a lehká jídla.

Nesnáší:

Ryby a tlusté maso. Hádky u stolu.

Motto:

Užívej každého dne, jako by byl ten poslední.

Očekávání:

Chce si vyzkoušet vaření pro cizí lidi, těší se na nové přátele, zkušenosti a dobrou zábavu. Výhra by ji rozhodně nezarmoutila.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Slovenská šošovice

 

VIDEO: Zábava

 

VIDEO: Roláda

 

VIDEO: Zranění

 

VIDEO: Slaný závin

Vaše názory

Domcaaaa
Takového člověka jako Klára 0 06.06.2012 14:44

Takového člověka jako Klára jsem dlouho neviděla. Na vše reagovala stejně: "No nevím, na mne je to příliš.../já nejím...."
Pana Cota od Kamila vypadala perfektně a pokud je Klára takový buran, že zná jen suchou buchtu, tak ať tam neleze

Lóóra
Klára je opravdu velice 0 02.06.2012 14:56

Klára je opravdu velice zvláštní tvor. Nic se jí nelíbí, nechutná. Nechápu, proč se lidi jako ona hlásí do pořadu o vaření, když nejí ryby, hrášek, houby a vlastně nic. Nemá to pak žádný efekt. Nemluvě o tom, jak působí unile,laxně a je se vším nespokojená a kritizuje všechno.

buble
bodování 0 01.06.2012 11:47

Neříkám, že mi Klára "kdovíjak" sedla, ale na druhou stranu např. u Kamila, kdy jí nic nechutnalo a nic se jí tam nelíbilo, dala "6" a Jirka ač se rozplýval, že to byl druhý nej věčer s Pavla, která byla také nadšená, dali "7". Tohle mi přijde daleko horší ;).

buble
bodování 0 01.06.2012 11:46

Neříkám, že mi Klára "kdovíjak" sedla, ale na druhou stranu např. u Kamila, kdy jí nic nechutnalo a nic se jí tam nelíbilo, dala "6" a Jirka ač se rozplýval, že to byl druhý nej věčer s Pavla, která byla také nadšená, dali "7". Tohle mi přijde daleko horší ;).

anonym
Tak tato zena 0 01.06.2012 07:35

By mela jit ke zpovedi. Patlalka, nic ji nejde pod nos, no trapka

LadyEm
Klára 0 31.05.2012 08:02

Jen na okraj- pořad sleduji, protože je pro mě často dobrou inspirací a takovou studnicí nápadu, co zase dneska vařit :-) Nikdy sem nepíšu, ale teď mi to nedalo. Slečna Klára by měla zpytovat svědomí. Sama se předvedla jako průměrná až podprůměrná kuchařka. Nejí tamto i ono (ale hlásí se do pořadu o vaření)...no, možná proto je bílá jako stěna (doporučuji vyšetřit krevní obraz) :-)...o ostatních se vyjadřuje s despektem a směšně taktizuje,je nespolečenská a působí velmi mdle až nesympaticky. Proto se PTÁM, stojí lidem- jako je Klára, za to chodit do takového pořadu jen pro bláhovou vidinu šustivejch...? S urážkami na její osobu nesouhlasím, to sem píší jen primitivové a ti, co si vytahujou ramena pod vidinou "anonymity"...LM.

lpolik
no a je po všem 0 30.05.2012 10:13

Jak pak se vám to čte slečno Nyersová ?

Thais
To je ale šíleně falešný 1 28.05.2012 14:35

To je ale šíleně falešný stvoření...

bzuk3
šílená!!! 29.05.2012 10:00

šílená kráva!!!!!

Lampión
Takže Gabina12 Anonyma už 2 28.05.2012 03:57

Takže Gabina12 Anonyma už odhalila a Ruzovebryle pořad nereaguje. Anonym zrovna dopornil, lahváče dopité a se smradlavým dechem a mastou pleší znova z nudy pluje do diskuze . Vypiná českou klávesnici a těší se či se zaoceánská chytne.. Gábině a Ruzovymbrylim : holky , nemusíte to řešit, jenom imbecilové neví, které příspěvky jsou vaše a které ne . To se pozná podle těch předešlých .

reklama