PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kristína Babíková

Nejmladší účastnice, příjemná dlouhovlasá brunetka, pochází ze Slovenska. Má mladšího bratra. Vystudovala gymnázium v Žilině a nyní pokračuje v Brně na Masarykově univerzitě, kde se věnuje studiu regionálního rozvoje a správy.

Velký čas jí zabírá škola, přesto chodí na brigádu do kavárny. S kamarádkami obývají podkrovní komfortní mezonet na Králově Poli s dobře vybavenou kuchyní. Původně přihlásila svou spolubydlící, ale ta se výzvy zalekla, takže pomyslnou rukavici zvedla Kristína.

Charakter:

Sama o sobě říká, že je sangvinik s cholerickými i melancholickými náladami. Je společenská, upřímná, šikovná a zábavná.

Zájmy:

Volný čas ráda tráví u dobré knížky nebo filmu. Má ráda společnost, proto s chutí zajde s kamarádkami na sklenku vína.

Vztah k vaření:

I když není příliš zkušená kuchařka, vaří ráda, protože si u toho odpočine. Pokud uvaří, pozve přátele a udělají si příjemný večer.

Chutě:

Má ráda jídla z jednoho hrnce – kuskus nebo rizoto. Nesnáší: Nemá v lásce polévky, zejména rajčatovou. Také nemusí náplně v mase, koprovou omáčku, palačinky, tučné maso a slaninu. Raději má kuřecí, přílohy a zeleninu. Knedlíky také nejí. Nespolkla by hmyz.

Motto:

Usmívej se, zítra bude hůř a pozítří možná ani nebude.

Očekávání:

Těší se, až zažije na vlastní kůži natáčení pořadu, na který se často dívá. Samozřejmě by ráda vyhrála, peníze by jako studentka uvítala s velkým nadšením.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Kdo koho naštval

 

VIDEO: Sladká topinka

 

VIDEO: Divadlo

 

VIDEO: Slepice snáší vajíčka

 

VIDEO: Palačinka se špenátem

 

VIDEO: Martin

 

Vaše názory

bo.ntie
V takovém stresu je jasné, že 0 22.02.2012 14:24

V takovém stresu je jasné, že člověk něco pokazí.Ty jsi to zvládla výborně a jídlo muselo být supr.=) Určitě bych si pochutnala. Užij si výhru a z lidí, kteří ti akorát závidí si nic nedělej=) gratuluju

kukurioko
Nechápu 0 14.02.2012 01:17

Přímí účastníci si libovali, zde je tolik kritiky, jako kdyby to jedli i diskutující. Že poněkud taktizovala, to je fakt, je to také hra o celkem slušnou částku a jestli jí opravdu nechutnalo, potom proč ne. V jiných pořadech si někteří i přídávali, a potom dávali 4 body. U některých diskutérů mi přijdou jejich projevy spíše jako vyjádření osobní frustrace než jako objektivní vyjádření svého názoru. Ať se přihlásí, zúčastní a mohou kritizovat. :-D
PS: To kuřecí musím vyzkoušet.

Romana 25
Blahozelam k vyhre. Cely cas 0 13.02.2012 18:55

Blahozelam k vyhre. Cely cas som ti drzala palce nie preto, ze som Slovenska studujuca v Brne ako ty, ale preto lebo si velka symposka a na piatkovom prostreno som sa dobre pobavila :D Nadavku BOHACA som uz davno nepocula. Uzi si vyhru a nic si nerob z neprajnych a ohovaracskych ludi.
PS: Papriky s plesnovym syrom boli uzasne. Dakujem za recept.

emans
názor 0 13.02.2012 15:54

Kristína vařila celkem dobře,ale chovala se nemožně.

Pascall
Kristýna vařila dobře, na 0 13.02.2012 14:09

Kristýna vařila dobře, na jejím jídle bych si pochutnal. To, zda vyhrála spravědlivě nebo taktizováním, je věcí televize, jaká nastavila pravidla. Vařit se časem naučí, má na to dost času. Tento týden byl vyrovnaný, vařilo se dobře, bez chemie a polotovarů. Výhru by zasloužili všichni.

Endy
Opravdu nemám ráda takové 1 13.02.2012 13:16

Opravdu nemám ráda takové lidi, co jen taktizujou, nejsou spravedliví a hrajou si na bůhví co a tato mladá fiflenka se opravdu předvedla. Celý týden se nimrala v jídle, všem dávala nesmyslně málo bodů, a proto si myslím, že si výhru nezasloužila. Ale snad soupeři po shlédnutí celého dílu zalitují, že se v ní tolik spletli.

Lyna Marková
Já také ne, 14.02.2012 13:29

a jsem ráda, že nejsem sama.

Pupínka
Co to je za ty trapný řeči 5 13.02.2012 10:21

Co to je za ty trapný řeči Krystýny, že jí bylo vysvětleno jak se má bodovat a ona se toho držela?? Trapný a ubohý! Tenhle systém, kdy jeden doslova ... dává celý týden 4-6 bodů a pak "nečekaně vyhraje" se svým průměrným vařením je vážně k na..štvání! A vy si Krystýno nehrajte na nevědomou svatou. Vaše mumlání a nimrání se v jídle bylo všechno, jen ne slušné vůči ostatním. Peníze si užijte, ale nevyhrála jse je férově.

Okej
Souhlas 13.02.2012 11:30

A hlas ma jak chlap. Primo nesnasim tuhle barvu hlasu. A kdyz do toho pridala slovenstinu, tak uplne konec :D

ooo
nic si z toho nedělejte 13.02.2012 12:54

nic si z toho nedělejte Kristíno, člověk který nedokáže opsat správně jméno?

reklama