PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kristýna Bušová

Prostřeno - 4.10.2010 Kristýna Bušová Foto: Prostřeno - 4.10.2010 Kristýna BušováFoto: Prima

Nejmladší a jediná účastnice vystudovala zahradnickou školu a dnes pracuje jako operátorka call centra. Láska k přírodě jí zůstala, a proto bydlí v zeleni v okolí Brna na Kociánce. Miluje koně, které má na dosah.

Podobné hodnoty vyznává i její přítel Jakub. Kuchyně a jídelna v bytě jsou propojené, takže soupeře nečeká žádný velký komfort. Kristýna jezdí ráda za prarodiči do středních Čech, odkud si z ekofarmy přiváží kozí sýry a drůbež. Jeden exemplář kachničky skončí na pekáči pro hosty pořadu Prostřeno! Přítel považuje Kristýnu za luxusní kuchařku. I proto se přihlásila do soutěže. Chce zjistit, jestli je Jakubův názor na její vaření objektivní.

Charakter:

Otevřená, důvěřivá, komunikativní, veselá. Má ráda nové lidi i výzvy, občas cholerická.

Zájmy:

Koně, dětské tábory, a hlavně vaření.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, nejraději peče bramboráky. Oblíbila si bioprodukty, ale přehnaně dietní kuchyni nevyznává.

Chutě:

Kristýna miluje smažený květák a omáčky. Mezi její oblíbené patří svíčková a rajská. Má ráda čerstvou zeleninu, ovoce, sýry (s výjimkou nivy) a další mléčné výrobky.

Nesnáší:

Segedínský guláš! A nemusí kapra a mořské potvory. Při velkém hladu by snědla asi všechno, pochybuje jen o červech a broucích.

Motto:

S úsměvem jde všechno líp.

Očekávání:

Prověření vlastních kuchařských schopností a možnost potkat upřímné, vstřícné lidi se smyslem pro humor.

Vaše názory

alexa22222
Tak jsem teď koukala na tohle 0 23.02.2015 21:22

Tak jsem teď koukala na tohle prostřeno. Nezlobte se na mě, ti, co kritizují, ale mě příjde že je to uplně normální holka.... kdo z vás co tu psali byli v prostřeno? nevít jak to chodí, soutěžící jí jídlo i hostitelství vesměs chválili. A že si tu někdo vylívá vztek a tvrdí , že je Kristýna taková, nebo maková, a plive na ni špínu, to mi příjde uplně mimo mísu. Kristýna byla podle mě v pohodě.

MAGnituDA
... 3 21.03.2011 10:40

Slečnu Kristýnu znám. Tváří se jako Milius a přitom za zády intrikuje, komu jen může. Škoda slov takovému pokrytci. Naštěstí je tak pitomá, že se se svou účastí v soutěži nikterak netají. I ti, kdo ji osobně neznají, tak mají to štěstí se pokochat.

anonym
já slečnu Kristýnu taky 11.04.2011 09:00

já slečnu Kristýnu taky znám,a docela dlouho.Intriky na nikoho nezkouší,je docela upřímná...takže tento komentář napsal někdo,kdo ji asi moc dobře nezná...

hovnsa
no jo každým týden kritizuješ 08.01.2012 21:33

no jo každým týden kritizuješ a píšeš ty svoje urážky, že je to poprvé a nikoho horšího jsi ne´viděla, musí v tobě být spousty vzteku a zoufalství, když píšeš do více jak rok starých diskuzí .... :-(

savanah
:) 14.08.2012 15:17

A už vás TAKY vykradla?

Adéla Brno
taktika? 0 01.02.2011 17:38

Milá Kristýnko, takhle seběvědomého a sprostého člověka jsem dlouho neviděla. Je zvláštní co jsou lidi schopní předvést i před kamerou.
Přišla jsi mi netaktní a sprostá. Hezký den ti růže mezi trním :)

*
zásmažka 0 12.11.2010 21:48

Tak to mě pobavilo.Prej jíška mouka s vodou je vymyšlená v Brně.Já mám pocit že se tomu řiká americká jíška a s Brnem to asi nemá nic společnýho.To je fakt blbka.

Zuchi
Já jen nechápu proč se do 0 12.11.2010 15:22

Já jen nechápu proč se do tohohle pořadu o vaření hlásí lidi kteří jsou na to naprosto nepřipraveni a nemají v něm co nabídnout.

lalini
Krystýna byla normální holka 3 23.10.2010 10:11

Krystýna byla normální holka a vařit na ubytovně, to bylo hustý, nevím o co tady jde, asi o urážky jednoho nervově labilního jedince, vždy jeho urážky musí být na prvním místě a vy to Krystýno nečtěte a už vůbec neodepisujte, jsou to odporné úchylárny od lidí, kteří Vám nesahají ani po kotníky

anonym
lalini 27.10.2010 12:32

a tohle mi věřte - Jsem moc ráda, že Kristýně nesahám ani po kotníky a že se s ní nemůžu srovnávat, uráželo by mě to. A navíc u ní to není ani o odvaze, ale spíš o nebývalém sebevědomí hraničícím s hloupostí. Pokud něco neznám, tak to nekritizuji a v tom je problém Kristýny. Vyjadřovala se k věcem, které neznala a o kterých nic nevěděla s vehemencí světového odborníka a z tohoto důvodu jsou reakce na ni takové jaké jsou.

reklama