PO - PÁ v 17:35 na Primě

Kristýna Ulrichová

Kristýna vystudovala ČZU v Praze. Po škole pracovala jako provozní restaurace, nyní je na mateřské dovolené a na částečný úvazek pracuje v jedné účetní firmě. S manželem Jakubem mají osmnáctiměsíčního syna Kryštofa.

Rodina, které Kristýna věnuje maximum času, je momentálně i jejím největším koníčkem. Do pořadu se přihlásila sama, protože se ráda seznamuje s novými lidmi a má soutěživého ducha. Pokud by vyhrála, svoji rodinu by vzala na dovolenou. Bydlí ve 3+kk v Lounech.

Charakter:
Sama o sobě tvrdí, že je upřímná, spolehlivá, zodpovědná i náladová.

Zájmy:
Má ráda společenské hry a dobrou zábavu.

Vztah k vaření:
Vaří téměř denně, ráda připravuje nová jídla, italskou kuchyni a poznává neznámé chutě.

Chutě:
Má ráda slávky na bílém víně a rajskou omáčku od maminky.

Nesnáší:
Houby, čočku, plesnivé sýry a vše, co se na talíři ještě hýbe. U stolu jí vadí srkání a neslušné chování.

Motto:
Co tě nezabije, to tě posílí.

Očekávání:
Těší se na to, že se dobře pobaví a nají.

Vaše názory

pandadej@seznam.cz
Jak tu tak čtu ty komentáře, 4 31.08.2016 11:44

Jak tu tak čtu ty komentáře, tak mě až zaráží, co za lidi si tu vůbec dovoluje psát takový věci. Rejpete do její povahy, jídla a podobně, jak kdybyste jí snad znali. Já Kristýnku sice osobně neznam, ale jeví se mi jako moc hodná holka. Zřejmě z vás proti ní mluví jakási závist, jinak si to neumím vysvětlit. Co by taky ne - je krásná, vstřícná, empatická, má nádhernýho syna, pořádnýho chlapa, pěknej byt, a prostě pořádná ženská, co se o sebe a svoji rodinu dokáže postarat. Někteří byste se měli stydět za to, jak si tu na ní otevíráte hubu. Vlastně nestydíte.. jste takoví frajeři, že se raději uvedete pod nickem "Anonym". Jak málo stačí k tomu, abyste všichni najednou měli ramena :)

pandadej@seznam.cz
Na prostřeno se moc nedívám, 31.08.2016 11:45

Na prostřeno se moc nedívám, ale když jsem zjistila, že vaří někdo, kdo je také z Loun, zvědavost mi nedala a musela jsem si to také zapnout. Zvědavost neustoupila ani tehdy, když jsem se po zhlédnutí prvního dílu dočetla, jak se prý Kristýnka vybarvila. Po zhlédnutí všech dílů (ač jsem se snažila sebevíc) nemohla jsem najít žádné špatné chování. Naopak mě příjemně překvapilo, že naše město prezentovala tak hodňoučká slečna. Což vlastně až takovým překvapením nebylo, protože i se svým mužem vystupovala příjemně už v pořadu Superchlapi.

pandadej
Abych se ale vrátila ke 31.08.2016 11:58

Abych se ale vrátila ke komentářům. Vy všichni co rozebíráte její předkrm, vy všichni se osobně snad znáte s nějakým italem, který vám řekl jak to s ním je? Ne? Aha, takže jí závidíte i její široké obzory ve vaření. A k těm komentářům jak si jí dobíráte jen proto, že se baví se všema, včetně Davida.. Takže bezproblémové nekonfliktní holky, které se snaží s každým vyjít, nebo být na všechny milé jen proto, že to mají v povaze. To už je dneska taky tabu?

pandadej
Vy všichni byste si měli 31.08.2016 12:00

Vy všichni byste si měli zamést před svým prahem, než začnete někoho kritizovat (kdybyste k tomu měli aspoň důvod!), protože tohle jsou strašný kejdy.
To co tu někteří vypouštíte z pusy, to je prostě neskutečný. Zas ne nadarmo se říká, že potrefená husa se vždycky ozve. Takže ani nelze očekávat, že tu bude tolik vstřícných komentářů, jako těch "ublížených". Kristýnce jsem to přála. Těší mě, že to vyhrál někdo, kdo si to opravdu zasloužil :)

Anonym
děkuju za vaše slova,mluvíte 01.09.2016 18:19

děkuju za vaše slova,mluvíte mi z duše

Anonym
Je stejně hloupá jako 0 28.08.2016 19:16

Je stejně hloupá jako Kateřina. Už by si tu hubu měla ucpat vekou a mlčet.

Jarka Heinová
Kristýně se srazily faldy, že 0 28.08.2016 18:46

Kristýně se srazily faldy, že nevyhrála :D

Anonym
co má s těma zmalovanýma 0 28.08.2016 18:43

co má s těma zmalovanýma nehtama, nějaká nová plíseň?

Anonym
Tak to skoro vypadá že 1 28.08.2016 18:20

Tak to skoro vypadá že Kristýna dokázala přesvědčit i produkci.
Co si o tom mám myslet.
Že by protekce.?
Proč se ani produkce nepodiva na internet a nezjistí že Bruschetta se upéct nedá. Dá se jen vyrobit opečením věky chleba nebo něčeho.
Je to jako chtít upéct topinku

Anonym
Veky, chleba, bagety 28.08.2016 18:24

Veky, chleba, bagety

reklama