PO - PÁ v 17:50 na Primě

Květa Kulichová

Paní Květa pracovala v obchodním centru, ale během natáčení o místo přišla. Je dva roky rozvedená, vdaná byla dvanáct let.

Má dva syny v nebezpečném pubertálním věku. Je jim čtrnáct a patnáct. Miluje svého pejska, domácího mazlíčka Terezku. Pokud by vyhrála, pořídila by novou kuchyň. Ta její je už trochu „out“. Žije s kluky a maminkou v bytě 3 + 1 v paneláku v Pardubicích.

Charakter:

Pátek – Květa Kulichová (36)
Paní Květa pracovala v obchodním centru, ale během natáčení o místo přišla. Je dva roky rozvedená, vdaná byla dvanáct let. Má dva syny v nebezpečném pubertálním věku. Je jim čtrnáct a patnáct. Miluje svého pejska, domácího mazlíčka Terezku. Pokud by vyhrála, pořídila by novou kuchyň. Ta její je už trochu „out“. Žije s kluky a maminkou v bytě 3 + 1 v paneláku v Pardubicích.
Charakter: Klidná, přátelská, ráda se baví, nesnáší nudu. 
Zájmy: Baví ji vaření, luštění křížovek, pejsek, rodina, společnost, přátelé.
Vztah k vaření: Vaří s nadšením, nejčastěji pro vlastní rodinu a kamarády. Jako vyučená cukrářka umí nejlépe dezerty. 
Chutě: Miluje maso v jakémkoli množství a podobě. 
Nesnáší: Oříšky a mák, protože na ně má alergii. Nepozře jídlo, které na první pohled vypadá, jako by ho už někdo přežvýkal. Srkání u stolu.
Motto: Kdo nehraje, nevyhraje…
Očekávání: Ráda poznává nové lidi a zajímají ji názory na její jídlo. Dokonce se těší na nějakého rýpala, který pořad oživí. Také na nové recepty, zkušenosti a případnou výhru.Charakter:

Klidná, přátelská, ráda se baví, nesnáší nudu. 

Zájmy:

Baví ji vaření, luštění křížovek, pejsek, rodina, společnost, přátelé.

Vztah k vaření:

Vaří s nadšením, nejčastěji pro vlastní rodinu a kamarády. Jako vyučená cukrářka umí nejlépe dezerty. 

Chutě:

Miluje maso v jakémkoli množství a podobě. 

Nesnáší:

Oříšky a mák, protože na ně má alergii. Nepozře jídlo, které na první pohled vypadá, jako by ho už někdo přežvýkal. Srkání u stolu.

Motto:

Kdo nehraje, nevyhraje…

Očekávání:

Ráda poznává nové lidi a zajímají ji názory na její jídlo. Dokonce se těší na nějakého rýpala, který pořad oživí. Také na nové recepty, zkušenosti a případnou výhru.

PŘEHRAJTE SI SPECIÁLNÍ VIDEA PRO TENTO TÝDEN:

 

VIDEO: Kydaneček na talíři

 

VIDEO: Přesolená omáčka

 

VIDEO: Robot stávkuje

 

VIDEO: Pyré

 

VIDEO: Zábava

 

 

Vaše názory

Anonymous
Zajímalo by mě kde Veronika 0 08.07.2012 23:04

Zajímalo by mě kde Veronika sehnala to tričko co měla na sobě protože miluju Beatles ale žádná trika nemůžu sehnat :( (sice jen tento komentář trochu z ruky ale stejně :D )

paskuda
faleš? 0 27.02.2012 20:44

Zpočátku týdne jsem měla pocit, že je to fajn férová ženská. Ke konci se to otočilo o 180 stupňů. Měla jsem dojem, že trošku závidí. Pět bodů, které dala Jiřímu, mě teda dost zklamaly. Jakoby si nahrávala do noty, aby měla šanci vyhrát. Takový je můj dojem.

veve
Nepřeji nikomu nic zlého, ale 2 27.02.2012 10:56

Nepřeji nikomu nic zlého, ale také jsem si nepřála, aby tahle paní vyhrála s obyčejným kuřetem, které posypala polévkovým kořením a s polevou z pytlíku, kterou ani neuměla pořádně rozpustit. Spravedlnosti bylo z mého pohledu učiněno zadost. Kuře s bramborem v jednom pekáči bylo první jídlo, které jsem ukázala své dceři, když se učila vařit-žádná práce, příprava 10 minut. A tak mě podivil povzdech paní nakonec, že víc by už opravdu nezvládla. To pak nemůže s výhrou počítat!

Cool__
veve: souhlas, jen mě 27.02.2012 11:01

veve: souhlas, jen mě překvapilo, že Květa byla s tímto meníčkem druhá. Holt, pokud tam nejde gurmet, ale někdo, pro koho je kuře vrcholem gastronomie..

takyeva
to veve 27.02.2012 16:50

když jsem byla nemocná a po operaci ležela jako Lazar, vaříval můj syn (tehdy 14 let), taková jídla z jednoho hrnce. Maso a brambory, maso a zelí a brambory, maso a rýže. Internet je toho plný. A paní s tím chce dobýt svět. Nebo aspoň republiku.

Markéta
Lépe bych to nenapsala, a tak 1 26.02.2012 16:21

Lépe bych to nenapsala, a tak jsem si dovolila pořídít kopii:

anonym šestý:anonym se přetransformoval na 26.02.2012 11:19 Emmu,t.č.na lyžích,schizofrenní osobu lapající zloděje v marketech,lovící utíkající manžele a střílející nemilosrdně potrefené husy.Váš způsob vyjadřování vás prozradí vždycky.Prostě Milka ,co zoufale buší celé dny kopýtkem do kláves

anonym
Markéta V- (W) 26.02.2012 18:28

Markéty jsou odjakživa chytrý holky.

Marta574
Egypt. 0 26.02.2012 15:49

Dúfam že sa do Egypta dostanete aj keď ste túto súťaž nevyhrala, a želám Vám aby sa tak stalo už toto leto.

anonym
Paní Květo máte štěstí, 10 26.02.2012 07:53

Paní Květo máte štěstí, štěkny se pomalu přesouvají na stránky soutěžících v příštím týdnu. Ohyzdné nespokojené ochechule budou opět cupovat hezké mladé ženy.

petrapulpan
PŘESNĚ TAK.A TAKY KAŽDÝ 26.02.2012 09:53

PŘESNĚ TAK.A TAKY KAŽDÝ KUCHAŘ NEMUSÍ UMĚT DOBŘE KUCHAŘIT.

reklama