PO - PÁ v 17:50 na Primě

Květuše Hlavcová

Paní Květa absolvovala střední odborné učiliště obchodní a pracuje jako ošetřovatelka dojnic v zemědělském družstvu. Manžel podniká v izolacích. Mají tři děti: nestarší dcera žije v Brně, syn Karel bydlí ve Veselí nad Lužnicí, nejmladší Tereza studuje ve Volyni střední školu.

Právě Terka maminku přihlásila, což bylo pro středeční hostitelku velké překvapení. Pokud by vyhrála, část peněz by padla na oslavu padesátin. Květuše prostře ve staré chalupě s velkou zahradou u Kardašovy Řečice.


Tento týden bude v režii žen! Co vše se stane? Už nyní si o celém týdnu přečtěte zde!

 

Charakter:

Pečlivá, možná trochu puntičkářská, rázná a pracovitá.

Vztah k vaření:

Velmi kladný. Ráda připravuje kynutá těsta, omáčky a zkouší nové recepty.

Chutě:

Miluje sladké, má ráda větrník.

Nesnáší:

Skopové maso a výrobky z kozího mléka. U stolu jí vadí zvířecí společnost.

Motto:

V životě se neřídí žádným mottem.

Očekávání:

Je zvědavá na názory jiných lidí, ráda by se něco přiučila, samozřejmě ji láká výhra.

Vaše názory

kasuistika
pochvala 0 24.10.2013 13:52

Sleduji Prostřeno téměř denně, ale tento týden to bylo opravdu milé, příjemné, na závěr až dojemné... opravdu mne potěšilo i pobavilo. Víc takových týdnů...

babka Peťule
Gratuluji!!! 1 23.10.2013 12:49

Dlouho jsem PROSTŘENO neviděla, naposled když bylo 25 tisíc. Jen náhodou jsem zahlédla část pátečního dílu s jeho koncem, protože kamarádka pořad sleduje. Shodou náhod jsme se v týdnu bavily o tom, že bychom výhru rozdělily mezi všechny soutěžící (případně bychom vynechaly toho, kdo by byl zlý). Jaké milé překvapení pak bylo, že je paní Květa opravdu rozdělila. Tomuhle říkám charakter a skládám jí velikou poklonu :)

Anonymous123456789
soutez je soutez a vitez ma 25.10.2013 14:45

soutez je soutez a vitez ma bejt jen jeden ne, ja na tom teda nevidim nic uzasnyho a ode me ma teda minus, nevidim jedinej duvod pro to co udelala

TanaKo
paní Květa 0 21.10.2013 17:49

Celkově tento týden byl velmi příjemný, paní Květě tleskám a skládám poklonu..... takových kdyby bylo více (pořadů i lidí :-))

Piškotová
Paní Květa je člověk 0 20.10.2013 22:27

Paní Květa je člověk upřímný,nefalešný,přející. Taková dobrá maminka. V zaměstnání se nadře,nic ji určitě nespadlo zadarmo do klína,ví,že holky jsou mladé,nikdy je nepodceňovala a vždy je hezky bodovala. Moc milá paní.Takových kdyby tam bylo víc.

tazatel
Pani Kvetuse, jste bajecny 0 19.10.2013 15:53

Pani Kvetuse, jste bajecny clovek. Bravo.

Soumynona
Já, kdybych se čistě 4 19.10.2013 11:15

Já, kdybych se čistě teoreticky zúčastnila této soutěže,ve které nejde o vaření, ale o intriky, pomlouvání a nechutné prohrabávání skříní,kdy při hodnocení některá chytrolínka prohlásí: bydlení nic moc..a náhodou vyhrála, tak nikomu nedám ani ká. Nechápu paní Květu, možná gesto pro 1% obyvatel, které sledují tuto sračku, ano patřím k nim taky přiznávám, s marnou nadějí, že se naučím něčemu novému.Jenom dvakrát jsem využila recepty co se mi zdály jakože jo jako, ale pokaždé naposled....

anonym
Proč se trápíte tou, dle 19.10.2013 12:30

Proč se trápíte tou, dle tebe, sračkou? Stačí se nedívat a najít si jinou zábavu. Váš negativní komentář svědčí o rozpolcenosti. Je mi vás líto.

Mně se tento týden velmi líbil, nedívám se k vůli receptům, na to mám kuchařky např. od pana Pohlreicha a jiných. Dle receptů v tomto pořadu se opravdu vařit nenaučíte, ale to snad neočekává nikdo, pouze vy! Jak naivní.

Soumynona
Anonyme děkuji za rozbor mé 19.10.2013 12:43

Anonyme děkuji za rozbor mé osobnosti... jistě si myslíte, že jste kvalifikovaný odborník, ale to byste trávil čas někde jinde, takže běžte do jistého otvoru....

Anonymoussdgcccc
Souhlasím s anonymem. A vy , 19.10.2013 18:52

Souhlasím s anonymem. A vy , neurotická sprostá "dámo", jděte do dvou otvorů. Hahaha

reklama