PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kwesi Phillips

Ředitel jazykové školy je Angličan původem z Londýna, přítel účastnice, která vařila v Prostřeno! asi před rokem a půl. Také se živí jako spisovatel, jeho přítelkyně maluje.

Čtvrtek - Phillips Kwesi (37)
Ředitel jazykové školy je Angličan původem z Londýna, přítel účastnice, která vařila v Prostřeno! asi před rokem a půl. Také se živí jako spisovatel, jeho přítelkyně maluje. Do pořadu se přihlásil sám, protože doufá, že bude dobře pohoštěn. Zatím je bezdětný. V Praze se mu líbí, protože je zde větší klid než například v Paříži, kde také bydlel. Lidé mu připadají více otevření, cítí se u nás dobře.
Charakter: V České republice si o něm prý myslí, že je nenormální, ale v Anglii je jeho povaha absolutně běžná. Zřejmě hodný, šikovný, pracovitý a přátelský.
Zájmy: Bikram jóga, umění, literatura a knihy, práce.
Vztah k vaření: Vařit ho učila matka, když byl malé dítě. Dnes si jako cizinec vaří každý den sám. Nejraději velmi jednoduchou kuchyni, která nevyžaduje moc práce, ale výborně chutná. Rád používá suroviny, co dům dal.
Chutě: Má rád různé chutě a cizí kuchyně. Nejradši křupavou aromatickou kachnu styl Hongkong. 
Nesnáší: Vejce a ryby (kromě sushi). Vepřové sádlo na chlebu. U stolu mu vadí, když se jí rukama.
Motto: Citát Oscara Wilda: Jen lidé povrchní nesoudí podle zevnějšku.
Očekávání: Doufá, že bude dobře pohoštěn a skvěle se nají. Výhra, bude bodovat níže než jeho přítelkyně, která prý kdysi kvůli vlastnímu vysokému bodování nevyhrála.
Historka z vaření: Když přijel poprvé do České republiky, tak neznal naše chlebíčky, jen britské sendviče. Myslel si, že ho lidé podvádějí a dávají mu jen půlku porce. Když se mu to stalo poprvé, tak vyhodil chlebíček z okna.

Do pořadu se přihlásil sám, protože doufá, že bude dobře pohoštěn. Zatím je bezdětný. V Praze se mu líbí, protože je zde větší klid než například v Paříži, kde také bydlel. Lidé mu připadají více otevření, cítí se u nás dobře.

Charakter:

V České republice si o něm prý myslí, že je nenormální, ale v Anglii je jeho povaha absolutně běžná. Zřejmě hodný, šikovný, pracovitý a přátelský.

Zájmy:

Bikram jóga, umění, literatura a knihy, práce.

Vztah k vaření:

Vařit ho učila matka, když byl malé dítě. Dnes si jako cizinec vaří každý den sám. Nejraději velmi jednoduchou kuchyni, která nevyžaduje moc práce, ale výborně chutná. Rád používá suroviny, co dům dal.

Chutě:

Má rád různé chutě a cizí kuchyně. Nejradši křupavou aromatickou kachnu styl Hongkong. 

Nesnáší:

Vejce a ryby (kromě sushi). Vepřové sádlo na chlebu. U stolu mu vadí, když se jí rukama.

Motto:

Citát Oscara Wilda: Jen lidé povrchní nesoudí podle zevnějšku.

Očekávání:

Doufá, že bude dobře pohoštěn a skvěle se nají. Výhra, bude bodovat níže než jeho přítelkyně, která prý kdysi kvůli vlastnímu vysokému bodování nevyhrála.

Historka z vaření:

Když přijel poprvé do České republiky, tak neznal naše chlebíčky, jen britské sendviče. Myslel si, že ho lidé podvádějí a dávají mu jen půlku porce. Když se mu to stalo poprvé, tak vyhodil chlebíček z okna.

 

Vaše názory

fwro
fakt sprosťák, všechno 0 17.04.2013 10:08

fakt sprosťák, všechno chválil, vše mu chutnalo, ale bodování tak nízké, až hanba. Co je nám po jeho přítelkyni, mě to připadalo jak šikana na kdysi povinné vojenské službě. Mě šikanovali vojáci o rok starší tak já to oplatím zase těm o rok mladším. Pěknej hnus Kwesi a to jste mi byl ze začátku tak sympatický.

Anonymous se ptá
Tak co, Lucie, už jsi od tohoto odpadu utekla? 1 17.11.2012 16:03

Pokud ne, tak rychle utíkej...

k.k.
text 20.11.2012 18:52

kdo vyhrál stí soutěše?:D prosím odpověte.

Lenka C.
Nechapu nechapu komentare. 1 14.11.2012 14:55

Nechapu nechapu komentare. Vite jak je tezke naucit se cesky? Jak je tezke se naucit vubec nejakej jazyk? A pak se v nem nejak snazit rozumnet ostatnim, kdyz nemluvi spisovnou cestinou? Myslim, ze bavit se umi a nemyslim, ze je to krivak ani spatna povaha. Sam to prece vyvetlil, proc daval min bodu. Protoze podle neho jeho pritelkyne varila dobre ale moc vysoce hodnotila ostatni. Ani Jitka mi neprisla jako pipka. Celej tyden nebyl tak spatnej ale ty komentare tady mi prisly dost prehnany.

Anonymous
Ano,je těžké naučit se 16.11.2012 09:39

Ano,je těžké naučit se česky,ale pokud chce u nás žít,tak je to potřeba!!!!!Pořád říkal,jak je to výborné a pak dá 4 body,to není fér jednání!

udivená
výherci 0 12.11.2012 21:08

tak nám vyhráli ty největší trapáci, Martin a Kwesi

zero11
kwesi 1 12.11.2012 19:30

taky me byl ze zacatku velmi sympaticky, ale pak jak zacal divne bodovat tak jsem od sympatie pomalu ale jiste upoustela.

Ta Lucka si teba vybrala, ale to vis je to anglican

anonym
Angličan? Spíš Brit - a ze 12.11.2012 22:54

Angličan? Spíš Brit - a ze které bývalé kolonie?

udivená
Kwesi 1 11.11.2012 20:52

nechápu jak tenhle podrazák může být na prvním místě v oblíbenosti u diváků :-o

kurioko
Nápodobně 12.11.2012 09:46

Ty 3 body mě dostaly. A tak ho všichni měli za milého anglikána a gentlemana. Omyl. A jeho bašta - to bylo docela strašné.

reklama