PO - PÁ v 17:50 na Primě

Kyriakos Xanthopoulos

Kyriakos studoval na střední technické škole v Řecku, obor elektrotechnik. Studium zakončil maturitou. Poté pracoval jako kurýr, elektrotechnik a barman v hotelu.

Po přestěhování do České republiky pracoval jako úředník v bance s využitím řeckého jazyka a brigádně pracoval v restauraci jako pomocník v kuchyni v jednom hotelu. Žije s přítelkyní, se kterou jsou spolu 6 let. Společně mají dvě fenky čivavy. Přihlásil se sám, aby zažil zábavu, nové zkušenosti a seznámil se s novými lidmi. Pokud by vyhrál, tak by jel na dovolenou na Chalkidiki a udělal by radost rodině nějakým dárkem.

Charakter:

Sám o sobě tvrdí, že je přátelský, klidný, společenský a někdy puntičkář. Je optimista.

Zájmy:

Jeho největším koníčkem je sport – rád běhá, hraje basketbal a v zimě lyžuje a bruslí. S přítelkyní chodí na procházky s pejsky. Rád vaří a cestuje.

Vztah k vaření:

Vaření je jeden z jeho koníčků, takže k němu má dobrý vztah.Nejraději připravuje pokrmy ze zeleniny, rodinné recepty a klasickou řeckou kuchyni.

Chutě:

Má rád ryby, saláty, libové maso, středomořskou kuchyni a lehká jídla.Nejvíc si pochutná na řeckých pokrmech, jako jsou suvlaki, tzatziki, musaka a sýr feta.

Nesnáší:

Nejí tučná jídla, tučné maso a nepije samotné mléko. Nikdy by nesnědl samotné sádlo.

Motto:

Kdo neriskuje, šampaňské nepije.

Očekávání:

Těší se, že pozná nové lidi a prostředí, ve kterém žijí.

Vaše názory

Foxina
Ani nemůžu uvěřit tomu,jak 0 21.08.2015 12:08

Ani nemůžu uvěřit tomu,jak jsme hnusný,závistivý a nepřejícný národ!Je mi hrozně z těch komentářů!Divím se ,že v dnešní době se najde ještě někdo,kdo nezná FETU,vy Paštikáři!Jste Hovada ,co se zmůžou tak na Chorvatsko a české rybníky a to s batohem plných konzerv a ještě budete machrovat,jak jste IN!Pak vás tady rozseká řecké menu.A ted mě nezapomeňte poslat do Řecka.

Petr-Jižní Čechy
Klasický příklad Řecka tenhle 0 23.03.2015 11:57

Klasický příklad Řecka tenhle blb,půjčky,zadluženost.Hlavně nepracovat za žádnou cenu.

sylviaanna
Vaření nic moc, když tady 0 17.03.2015 19:31

Vaření nic moc, když tady žije už pár let tak by alespoň mohl mluvit pořádně česky, to ho přítelkyně ještě nenaučila? Namachrovaný trouba.

Petr-Jižní Čechy
Opravdu pestrý slovník tohoto 0 17.03.2015 12:27

Opravdu pestrý slovník tohoto blba:Musakas,feta,u nás v řecku,nechutná mi,nejím jen zapoměl dodat rád nepracuji

Anonym px
Blaznivy Rek ani cesky psat 0 16.03.2015 23:53

Blaznivy Rek ani cesky psat neumi pak si najme nekoho kdo kdaka trosku anglicky aby si vylil svou zlost.
Namachrovany blbecek co pritahl z chudeho Recka a chce aby mu nekdo udelal recke jidlo.
At jde do haje a ne do Prostreno.
Zda se ze Brno je popularni pro Reky asi ze je to odtamtud blizko do Recka, jak rikal on.
Hlupak

BouBou
O tom tento pořad bohužel je 3 16.03.2015 16:38

O tom tento pořad bohužel je a to obzvlášť tady v Česku. My Češi nejsme dostatečně hrdí na naši zemi a je to škoda. Jediná příležitost kdy se národ spojí je tak možná když vyhráváme v hokeji nebo jiném sportu.

BouBou
Závist, samota, uzavření se 16.03.2015 16:38

Závist, samota, uzavření se do sebe to má za následky alkoholismus, deprese a sebevraždy. V každé druhé rodině jsou rodiče rozvedení a děti trpí. Jsme národ ateistů a tak nevěříme v nic a zůstáváme emočně prázdní. O jiných zemích a životě nevíme nic, přesto kritizujeme vše na co nejsme zvyklí. Je to smutné..

Petr-Jižní Čechy
Co ti brání žít jinde,třeba v 17.03.2015 07:10

Co ti brání žít jinde,třeba v tom úžasném Řecku kde se mají všichni tak rádi až se tam v tom lepším případě fackujou :-D

Foxina
Pěkně a pravdivě napsáno,jsme 31.08.2015 16:56

Pěkně a pravdivě napsáno,jsme tak prohnilý národ,že už je to k zamyšlení.....

BouBou
Je mi zle z těch komentů. Asi 1 16.03.2015 16:37

Je mi zle z těch komentů. Asi to něco vypovídá i o inteligenci komentujících. Je evidentní, že o soutěžících nic nevíte a ani si nedokážete představit to jak probíhá natáčení této show, kdy se nakonec stejně všechno sestříhá tak, jak to Primě vyhovuje, aby to bylo něčím zajímavé a hlavně aby uspokojili diváky, kteří jsou závistiví, do pořadu by nikdy sami nešli a neumí nic jiného než kririzovat druhé.

reklama