PO - PÁ v 17:50 na Primě

Ladislav Chlum

Ladislav vystudoval vysokou školu v oboru silnoproudé elektrotechniky na ČVUT. Pracoval jako technolog výroby, ředitel pobočného strojírensko-elektrotechnického závodu, náměstek výroby, investiční technik a vedoucí aqua centra.

Nyní pracuje jako vedoucí výroby s regulační a automatizační technikou. Ladislav je dvakrát rozvedený a po 17 letech znovu žije se svou první manželkou Alenou, se kterou má 2 děti – dceru Alenu, která žije s manželem Filipem v Praze. Syn Ladislav žije v Curychu ve Švýcarsku. Ladislav je hrdým dědečkem vnuček Zuzanky (6 let) a Kačenky (4 roky).

Charakter:

Sám o sobě tvrdí, že je komunikativní, má rád lidi, ale zároveň oceňuje samotu. Je skromný, spořivý a pracovitý.

Zájmy:

Ladislavovým velkým koníčkem je pěší turistika a autoturistika. Rád cestuje po Česku a Evropě. Podařilo se mu navštívit všechny evropské země a na to je pyšný. Rád vylepšuje svoji chalupu, dělá různé řemeslné činnosti, přístavby apod. Dalším koníčkem je práce na zahrádce a fotografování. Je členem ochotnického divadla, které ho baví.

Vztah k vaření:

Vaří rád a často. Díky vaření si zmodernizoval svou chalupářskou kuchyni.Rád připravuje jídla z vlastních, doma vypěstovaných surovin. Peče vlastní švestková povidla, pěstuje brambory, zeleninu a ovoce. Vyrábí různé marmelády a zavařeniny.

Chutě:

Má rád vše, není vybíravý. Vyrostl nejen na domácí stravě, ale stravoval se v různých jídelnách a menzách. I když rád cestuje, tak v rámci úspory zahraniční speciality moc nezná.Má rád masová jídla a jídla s podílem brambor.

Nesnáší:

Ladislav moc nemusí aromatické sýry. Asi by nesnědl hmyz, který se připravuje v asijské kuchyni.U stolu mu vadí křik, nepořádek, různé formy rozmazlenosti a také neochotu ochutnat jídlo.

Motto:

Spoléhej hlavně sám na sebe. Je milé, když ti někdo pomůže, ale nespoléhej se na to, vyhneš se případnému zklamání.

Očekávání:

Těší se na vybočení z každodenního všedního života, další zkušenost v jednání s lidmi a možná i trochu recese.Pokud by vyhrál, peníze by použil na další cestování po Evropě.

Vaše názory

jezevec.
Příští týden žádné Prostřeno? 0 27.12.2014 00:57

Příští týden žádné Prostřeno? Mohli jste vybtat ty největší exoty a pustit to jako silvestrovký pořad, beztak nic kloudného vysílat nebudete a toto by mělo určitě úspěch. Čus.

HankaPú
Láďo, svým vystoupením v TV 0 25.12.2014 13:35

Láďo,

svým vystoupením v TV jste připomněl tradice našich babiček, prababiček .... Vaše vaření a komentáře k jednotlivých chodům hezky a mile přispěly k nastávajícím vánočním svátkům a pro mne osobně se staly velkým dárkem v čase předštědrovečerním.

Přeji Vám krásné vánoční svátky a v novém roce pevné zdraví a hodně štěstí.

broskev
Ahoj Láďo zasloužil jste si 0 24.12.2014 14:50

Ahoj Láďo zasloužil jste si vyhrát, bylo na vás vidět zklamání, když jste nevyhrál, tak moc jste se snažil , ale vyhrál jste u diváků , jste kabrňák. Kupodivu jsem čekala, že vám dá nejméně bodů ta , co vyhrála, ale kupodivu vám je dala ta od které jsem to nečekala - tlustá blondýna, asi si nakonec myslela, že to vyhraje.

vařič
Čus Láďo,měl jsi nejlepší 2 22.12.2014 07:33

Čus Láďo,měl jsi nejlepší večer a vůbec celý týden
byl vydařený,je vidět,že se asi sešli normální lidé,kteří chtějí ukázat své kulinářské schopnosti, akorát ta paní co Ti dal těch 6 bodů,tak ta to asi nerozdýchala, ale mi jsme Ti drželi palce, ale bohužel,jedna soutěžící by to asi nerozdýchala, že byl někdo lepší, Láďo díky!

Anonymous Maruš
Neměla jsem možnost poslední 22.12.2014 19:01

Neměla jsem možnost poslední večer sledovat.Prosím ,kdo vyhrál?

jezevec.
Gabriela. Vyhrála. 22.12.2014 20:35

Gabriela. Vyhrála.

divačka Iva
Tak jsem se chtěla zeptat 0 21.12.2014 22:30

Tak jsem se chtěla zeptat Martiny, ale má stoplou diskuzi.
Martina na chatu psala,na otázku Vlasty, že jí nejvíce chutnalo u Zdenky,Martina a Ládi. Na otázku Báry jí nejvíce chutnalo u Martina.Proč tedy Martina dala Zdence a Martinovi po 7 bodech a panu Láďovi jen 6?

Zdence nejvíce chutnalo u Martiny a Ládi, tak proč dala Martině 8 a Láďovi 7 bodů?

Nechápu to

EIFFELKA
Pane Ladislave,váš večer byl 1 21.12.2014 22:00

Pane Ladislave,váš večer byl moc pěkný,díky.Výhru jste si zasloužil ze všech nejvíc,škoda,že to neocenili i vaši hosté.Přeji krásné svátky.

reakce
Připojuji se k eiffelce! 21.12.2014 22:47

Připojuji se k eiffelce!

ocet
obézní závistivá bradáčová už 0 21.12.2014 21:14

obézní závistivá bradáčová už má opět uzavřenou diskuzi :-)

reklama