PO - PÁ v 17:50 na Primě

Ladislav Pokorný

Šikovný pan Ladislav je vyučený zámečník, dělal ale i jiné profese. Nyní se živí výrobou a prodejem upomínkových předmětů – především razí mince.Je rozvedený a má dospělé děti. Žije sám, předchozí vztahy mu nevyšly.

Před deseti lety si koupil historickou chaloupku v Desné v Jizerských horách, kam jezdil jen na rekreaci, ale před dvěma roky se zde usadil natrvalo. Z tohoto kraje pochází a je tu spokojený a svůj klid si užívá.Do pořadu ho přihlásili kamarádi, protože jim u Ládi chutná. Pokud by vyhrál, peníze by investoval do domu.

Charakter:

Upovídaný chlap, který se nebojí říct, co si opravdu myslí.

Zájmy:

Historie, rekonstrukce chaloupky.

Vztah k vaření:

Vaření má rád, vaří si každý den, je zvyklý se o sebe postarat. Jako správný chlap rád připravuje maso.

Chutě:

Nejvíce si pochutná na svíčkové.

Nesnáší:

Krémové polévky a „potvory, co se hýbou na talíři“.U stolování mu vadí nedojedené jídlo.

Motto:

Ono to nějak dopadne.

Očekávání:

Těší se na nové zážitky a dobré jídlo.

Vaše názory

agnesie
Musela jsem utřít sliny. 0 12.09.2014 16:53

Musela jsem utřít sliny. Bomba bomba bomba. Ten si to fakt zasloužil, žádnej z*rd a ještě to tam fakt vystřihl.

jakoja
Tenhle díl jsem si odívala až 1 31.05.2014 00:47

Tenhle díl jsem si odívala až dneska a na konci jsem zjistila, že jsem po celou dobu sledování měla úsměv na rtech.

Fanynka:-p
No asi tak nějak, on pan L. 10.08.2014 12:19

No asi tak nějak, on pan L. nepůsobí jako nějaký svatoušek či miloučké zlatíčko, ale mě prostě dostal:-)..svým zjevem i projevem, prostě ho "žeru"..a jeho bydlení má prostě duši..jak směšně proti němu pak vypadají takové ty moderní přeútulněné a přebarevněné bytečky. ..jo a jak tu někdo psal, "ať si zkusí v mraze vystrčit zadek"..já to zkoušela..a příjemný to moc není, ale dá se, klidně! Prostě pan L. mě osobně uchvátil:-D.

abrakavotever
Ládík vyhrál 2 23.05.2014 13:37

protože všechny čtyři neuvařily dohromady nic moc. Nicméně uvařil dobře, vypadalo to výborně a určitě to i tak chutnalo a jasně, výhru ať si užije.
Jásat nad nim jako nad chlapem fakt nelze, neb je zanedbanej, působí i celkem nepříjemně a nekompromisně a žít v roce 2014 bez koupelny a splachovacího záchodu je normální možná tak v v indický vesnici, ale ne ve střední Evropě.

abrakavotever
zanedbanej jakože neupravenej 23.05.2014 13:42

:-(

abrakavotever
ale v kuchyni se umí otáčet 23.05.2014 13:48

nejhorší je ta mladá špeková holka, tlustá jak prase, která má připomínky na množství sádla, který Ladislav spotřebuje :-D

Z.K. - Teplice
Naprosto úžasné! 2 18.05.2014 19:51

Je to opravdu úžasné, klobou dolu. Vařit takovým způsobem dnes už umí jen málokdo. Určitě je to poznat i na chuti jídla. Žádné glutamáty, Ečka, polotovary, kvalitní česká kuchyně vařená tradičně česky. Upéct takhle kachnu je opravdu umění, už na pohled byla velmi lákavá. A že nemá koupelnu a má suchý záchod? Kdyby chtěl žít jinak, tak si to jisto jistě zařídí. Je vidět, že je se svým životem spokojený, a na tom přeci záleží. Výhru jsem mu moc přála. Velká gratulace!!!

oléé
Jen se z něj neposerte. 18.05.2014 23:40

Jen se z něj neposerte. Takovýho chlapa bych nechtěla..... a kdo ví přoč mu žádný vztah nevyšel. FUJTAJBL-------------

VKá
Z.K.-Teplice 19.05.2014 10:15

Láďovi výhru přeju, vařit umí. Ale nesouhlasím s názorem, že takto dnes vařit už umí jen málokdo. Naopak, dobrých kuchařů-amatérů je hodně (bez ohledu na věk), jenom je nemůžete hledat v Prostřeno. Tam se nehlásí lidé se zájmem o gastronomii, ani lidé, pro které je vaření koníček, ale ti, kteří většinou s bídou zvládají základní úkony a spoléhají hlavně na to, že je jich jen pět a jeden výhru určitě shrábne...a kuchařské postupy, druhy surovin, mnohdy i slušné chování je jim úplně fuk.

anonyma
Láďa se těšil do soutěže na dobré 0 18.05.2014 13:15

jídlo,to si teda moc neužil,v pondělí ta královna polotovarů v úterý polévka z vody,čtvrtek ňufina taky nic moc a jedině v pátek to trochu napravily.

reklama