PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lenka Boštíková (repríza)

Prostřeno III - 18.5. 2011 Lenka Boštíková Foto: Prostřeno III - 18.5. 2011 Lenka BoštíkováFoto: Prima

Dnes invalidní důchodkyně se vyučila dámskou krejčovou, později pracovala na poště. Lenka je šťastně vdaná, má dvě dcery, rodina se nedávno přestěhovala do komfortního a vkusného domu v Janově, vybudovaného vlastními silami.

Charakter:

Snaží se být tolerantní, trpělivá, klidná a nekonfliktní.

Zájmy:

Nadchla se pro pohyb, věnuje se zumbě, aerobiku, cyklistice, tanci. Dost času jí zabere zahrádka.

Vztah k vaření:

Vaří ráda, ale ne každý den. Je to koníček pro radost.

Chutě:

Má ráda zeleninové saláty, není vybíravá.

Nesnáší:

Vyhýbá se olivám a mořským plodům.

Motto:

Smíchem ke štěstí.

Očekávání:

Proč to nezkusit? Těší se na nové lidi, neznámé chutě a zábavu.

Vaše názory

jak
ad Patrik: 0 26.08.2012 03:53

"Bylo to takový suchý, ale hlavně hodně mastný." Chlapec to má v hlavě trošku zamotané, asi jak ty provázky. Jinak musím říct, že takového křiváka potkat, to se nepodaří každý den. A měl by si trochu hlídat to, jak se projevuje, chová se víc žensky než přítomné ženy, takže dělat nějaké "tanečky" kolem soukromí je úplně zbytečné. Všichni mají jasno. :-)))

klikoun
Můj postřeh se nehodí do 2 23.08.2012 12:21

Můj postřeh se nehodí do diskuse o vaření, ale musím reagovat na paní Lenku, proč je v invalidním důchodu, když je tak aktivní, tančí, jezdí na kolem, má práci na zahrádce, atd.,atd.,to už by mohli mít invalidní důchod všichni.

střední čechy
souhlas 23.08.2012 15:02

To mě též napadlo.Ale paní není sama v tomto státě čilá invalidka.
spousty takových ted nepracuje a jen se válí.My jsme museli pracovat od rána dovečera i když jsme byli nemocní.Také žasnu.

takéanonym
nebuďte pichlavá 23.08.2012 16:55

Máte vůbec ponětí,kolik invalidních důchodů pobírá naše snědá menšina??!Asi ne.Člověk se někdy může jevit jako naprosto zdravý,ale výsledky a fakta mluví o něčem jiném.

Anonymousss
Vždycky mne mrzí, když 1 23.08.2012 09:59

Vždycky mne mrzí, když čtyřicetileté ženy vypadají na pětapadesát.. Stačí hodně zhubnout a změnit účes a bude to dobrý. Paní má hezký obličej, ale bohužel si ho zazdívá nadváhou. Méžná by to chtělo změnit ídelníček. Bůček,smetana atd. není to zrovna ideální.

takéanonym
proč soudíte 23.08.2012 16:59

A komentujete vzhled??!!V pořadu bylo několik tlouštíků a oplácanců,hodnotila bych spíše její vaření a to v jádru zvládala.Paní vypadá celkem aktivně,neválí se u TV a počítače.Kdo ví,jaký má problém,že váha nejde dolů.

reklama