PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lenka Koprivňanská

REPRÍZA POŘADU: Lenka studuje design na fakultě Umění a architektury v Liberci. Pochází z velké rodiny, otec je ze Slovenska, matka z Moravy. Má mladšího bratra, starší sestru, je šťastně zadaná.

Její přítel Víťa studuje poslední rok na VŠE v Praze, kde s ním přes týden Lenka pobývá. Společně podnikají, vyrábějí točenou zmrzlinu. Kdyby vyhrála, peníze by investovala do podnikání. Lenka toho stihne opravdu hodně, přesto si najde čas na chvíle s kamarády. Do pořadu ji přihlásil přítel. Uvaří v komfortním rodinném domě se zahradou a bazénem v Ostřešanech.

REPRÍZA POŘADU:

 

Charakter:

Společenská, kreativní, pozitivní, energická a cílevědomá.

Zájmy:

Design, cestování, fotografování. Má ráda zvířata. V zimě jezdí na snowboardu.

Vztah k vaření:

Kuchtí od dětství, kdy pomáhaly se sestrou mamince v kuchyni.

Chutě:

Nejraději si dá sushi nebo tatarák. Miluje experimenty a plody moře.

Nesnáší:

Kroupy a čínské nudle. Má problém s těžkými jídly, u stolu jí vadí nepořádek.

Motto:

Sny se plní, pokud v ně věříš.

Očekávání:

Těší se na nové zkušenosti, poznatky, ponaučení, a kdyby se zadařilo, samozřejmě i na výhru.

Vaše názory

Pavel_S.
"Když mi jde něco na nervy, 0 29.07.2015 21:08

"Když mi jde něco na nervy, tak předtím zavřu dveře" ... a co máme říkat my , co musíme absolvovat 5x reklamu na Elmex, abychom mohli Prostřeno dokoukat. Sorry, ale už jen kvůli tomuhle PR teroru si tuhle zubní pastu nikdy nekoupím. Tento způsob reklamy je alespoň v mém případě jasně kontraproduktivní..

janiusa
Kucharka a anonym 6 27.07.2015 08:21

Kucharka a anonym zdravim.
Takto plnene papriky znam z bulharska. Jsou moc dobre. Puvodni recept sice neznam. Tak jsem experimetovala a povedlo se.
Preji hezky tyden =)

Anonym
Dobrý den, prosila bych 27.07.2015 14:18

Dobrý den, prosila bych recept, abych zkusila zase jinou z mých 3 verzí. Děkuji a hezký den .

Kuchařka na dovolené
Janiuso,jaké máte verze,abych 27.07.2015 16:27

Janiuso,jaké máte verze,abych nepsala stejné.

Kuchařka na dovolené
To patřilo Anonymovi, jsem se 27.07.2015 16:29

To patřilo Anonymovi, jsem se překoukla.

Anonym 99
Jsme původem Maďaři, takže 28.07.2015 08:27

Jsme původem Maďaři, takže plněné papriky se ve všech jižních státech,na severu Afriky, na Blízkém Východě dělají takto:mleté maso se smíchá s rýží, podotýkám, ne uvařenou, jak jsem viděla v TV,osolí a dá se toho voda, tak, aby ta rýže jí nasákla, nechá se odležet,dobře promíchat směs,pak se plní papriky, zalejí se rajskou omáčkou,přidáváme ještě podle množství prasečí nožičky do pekáčku, přikryjeme a dáme do trouby, jí se s chlebem, ne s knedlíkem, což je český paskvil.

Kuchařka na dovolené
Místo rýže můžete dát 28.07.2015 09:50

Místo rýže můžete dát orestované houby,vymazat pekáček ,máslo, sádlo, vrstva nakrájené cibule na kolečka,vrstva rajčat. Trochu podlit, opravdu trochu, vše pustí šťávu, a dát péci. Příloha čerstvý chléb. V létě děláme poměrně často.

Kuchařka na dovolené
Ty naplněné papriky dát na 28.07.2015 10:34

Ty naplněné papriky dát na cibulí a rajčata.

vivat
Koukám, že se zde staré 5 26.07.2015 22:29

Koukám, že se zde staré soudružky srocují a píší nesmysly. Žijeme v demokratické společnosti, v naší republice je blaze. Dobrý sociální systém, bohužel často i pro nemakačenky. Na důchod si stěžovat nemohu. Je zde svoboda, žádné války, možná akorát ty od diskuzních soudružských nudících se štěken. Je u nás fajn. Nechtěla bych např. žít v Sýrii. Uprchlíkům fandím a pomáhám.

RE))) vivat
V Česku žiju ráda, i když 27.07.2015 09:45

V Česku žiju ráda, i když sociální systém za dobrý nepovažuji. Co se týká uprchlíků, nám smíšené pocity...vždyť oni od NÁS (ČR) ani pomoc nechtějí, sami prohlašují, že jsme chudá země, jsme pro ně jen přechod do Německa apod. A jestliže si někdo může takto vybírat, asi na tom tam zle nebude. Takže: nakrmit, poskytnout přístřeší k odpočinku - to vše zadarmo, a potom zase dál?!? Tomu tedy nefandím.

reklama