PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lenka Krejčí

Prostřeno III - 4.3.2011 Lenka Krejčí Foto: Prostřeno III - 4.3.2011 Lenka KrejčíFoto: Prima

Nomen omen: Lenka se vyučila dámskou a dětskou švadlenou. Naposledy pracovala jako lisařka, nyní je na mateřské dovolené s rok a půlletým synem. Má čtyři děti, mezi nejstarším Janem a nejmladším Staníčkem je skoro dvacetiletý rozdíl.

Otec je opustil, takže Lenka prodala usedlost, zažádala si o byt a bydlí přechodně u kamaráda v podkrovním bytě 3+1 v Bystrovanech u Olomouce. Samozřejmě by ráda vyhrála.

Charakter:

Veselá, upovídaná, normálně klidná, ale pod tlakem neurotická.

Zájmy:

Ruční práce – drátkování, vyšívání, šití, vaření, práce na zahrádce, ježdění na kole, plavání, pěší túry. Chce tančit zumbu.

Vztah k vaření:

Vaří s láskou od dvanácti, není líná uvařit si jen sama pro sebe. Vařívala až pro šest lidí denně, také na oslavách. Dělá minutky, českou a italskou kuchyní, čínu.

Chutě:

Má ráda polévky, omáčky, minutky, zeleninu, maso, přílohy, filety. Zbožňuje gratinovaná jídla se sýrem.

Nesnáší:

Mořské příšerky, houby, zabijačku, tučné maso a kapra. Chrchlání u stolu.

Motto:

Hlad je nejlepší kuchař.

Očekávání:

Nové zkušenosti a známí, zvýšené sebevědomí v případě výhry.

Vaše názory

anonym šestý
paní Lenko,váš moučník nazvaný tunel 0 26.02.2012 00:20

je dosud jeden z nejlepších moučníků předváděných v téhle soutěži,chtělo to kus odvahy pustit se do tak složitého moučníku a já myslím ,že se vám povedl a byl naprosto úžasný.Ještě jsem ho nezkoušela,ale určitě to brzy udělám.

Petra Šarmírová
Pre pani Lenku 0 03.02.2012 11:11

Milá Lenka, dnes som na Prime sledovala reprízu Prestrene, kde ste účinkovala. Chcela som Vám povedať, že sa mi Vaše menu veľmi páčilo, jedlá boli zaujímavé a určite by som ich chcela vyskúšať uvariť. Myslím si, že ste si zaslúžila omnoho viac bodov. Vaše jedlá boli zložité, žial Vaši súperi boli príliš neskúsení, aby to dokázali oceniť. A z trémy si nič nerobte, z vlastnej skúsenosti viem, že keď sa človek najviac snaží, všetko sa ako naschvál práve vtedy pokazí :)

Kamila.K
Tak vypočítavé Elišce její 0 15.03.2011 04:29

Tak vypočítavé Elišce její vypočítavost vyšla. Všechno pro ni bylo obyčejné a všední, aby ne, málo kdo vaří hlavní chod jako ona - tvrdý jako kámen spečený fuj.

Lenka Krejčí
Poděkování 1 13.03.2011 14:32

Dobrý den.Děkuji všem - rodině,přátelům,známým a lidem,kteří mě drželi pěstí..přeji do života toho NEJLEPŠÍÍÍHO :o))) .

E.F 1987
Pro Lenku 14.03.2011 08:25

Ahoj Lenko,nevím jestli jsi četla muj příspěvek do této diskuze.Poznaly jsme tě,že jsi naše spolužačka ze střední školy,ale nemáme na tebe žádny kontakt.Byly by jsme rády,aby jsi se zaregistrovala na naše spolužáky ŠV3 (švadlenky Loana), rok ukončení 1987, SPŠE, Školní 1610 (1975 - 2006), Rožnov pod Radhoštěm
Heslo pro vstup je příjmení třídní učitelky.Ahoj měj se hezky Eva.

AD
Lenka měla velice chutná 0 13.03.2011 10:30

Lenka měla velice chutná jídla.a Eliška nebyla lepší.ta vyhrála protože rejpala.

Jedlík
Souhlasím, že Lenka vařila 1 11.03.2011 12:58

Souhlasím, že Lenka vařila pracná jídla a nikdo to neocenil. To může ocenit jen dobrý kuchař a to ostatní nebyli. Škoda, že je Lenka taková trémistka, ale mně se její meníčko líbilo. Škoda, že nevyhrála, má skvělou povahu, je milá a působí sympatickým dojmem. Ono je to asi také o tom, co Prima sestříhá do dvaceti minut. Celé odpoledne člověk vaří a to by bylo, aby Vám něco neupadlo apod. No a pokud to sestříhají tak, že Vám tam 3x něco upadne, tak člověk pak vypadá jako neumětel a nešika i když to asi není pravda.

dentista
milá lenko 12.03.2011 11:32

jestli ještě čtete tyto stránky chci vám napsat, že včera jsem dle vašeho receptu vařil šubu a bylo to výborné,

L.K.
odpověd: dentista 03.04.2011 00:09

Ano,někdy ještě nahlídnu do techto stránek.Jsem ráda,že Vám to chutnalo.Je to rodinný recept Krejčích.Nikde jsem se s ním nesetkala až u nich tak proto jsem to zvolila do pořadu,by lidé si mohli uvařit.Jen jsem se chtěla o něj podělit.Potěšil jste mě,děkuji Vám.

delia.n
Jídla co vařila byla hodně 0 11.03.2011 10:05

Jídla co vařila byla hodně pracná a myslím, že to nikdo neocenil. Zákusek vypadal fantasticky a podle postupu a surovin musel být výborny, tak málo bodů si určitě nezasloužila. Všichni jen zdůraznovali že je nervozní, ale neocenili pracnost jídla. Pouze se zmínili, že hlavní chod byl dobrý. Určité bylo menu složitější než u Elišky, která vyhrála jen díky svému taktizování a nepřejícnosti a dala na syrové maso zapíct tvrdý sýr, z kterého se stala podešev a přesto vyhrála. Ta má tak co kritizovat.

reklama