PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lenka Prokopová

Vitální paní Lenka z Jablonce nad Nisou se v pořadu ocitla, protože ji přihlásil její přítel, který už soutěžil a vyhrál. Je zvědavý, jak dopadne jeho partnerka. Lenka je rozvedená, z předchozího manželství má děti i vnouče, nyní je šťastně zadaná.

S přítelem mají stejné zájmy – grilování a country. Lenka dlouho pracovala v oděvním průmyslu a už pět let je v expedici firmy, která se zabývá zařízením pro polovodičový průmysl. Čtvrtá hostitelka je komunikativní, má ráda společnost, v kuchyni si věří. Pokud by vyhrála, tak by jela k moři, protože u něj ještě nikdy nebyla. Za zbytek peněz by připravila malou oslavu.

Charakter:

Pohodová, se smyslem pro humor a kladným vztahem k jídlu.

Zájmy:

Pejsek Lumpík, zahrádka, grilování, ráda šije, spí a jí. Ráda poslouchá country a bluegrass. S dětmi a přítelem se účastní grilovacích soutěží.

Vztah k vaření:

Vztah k vaření má velmi kladný a ještě lepší vztah má k samotné konzumaci jídla. Nejradši griluje, udí a peče sladké dezerty i slané pochoutky.

Chutě:

Jí vše, ale nejraději má ovoce, zeleninu a maso. Miluje krvavý hovězí steak.

Nesnáší:

Cereálie (protože jsou moc zdravé). Nikdy by nesnědla psa nebo kočku. U stolu jí vadí mlaskání.

Očekávání:

Těší se na trochu legrace, trochu napětí, ráda ochutná dobré jídlo a pozná příjemné lidi.

Vaše názory

Anonymous1
Kulajda a kopr 0 10.11.2014 01:51

Nechápu co za chytré hlavy, že paní inžinýrová, tu přispívá.... Do kulajdy kopr patří a když to neumíte nebo nechcete? nají, tak doporučuji podívat se např. na to jak ji dělá Zdeněk Pohlreich. O něm snad nebudete tvrdit, že neumí vařit. Odkaz zde -http://www.zdenekpohlreich.cz/soutezici/11

komicka
ad zabava 0 15.09.2014 17:12

tohle nikdy nepochopim, ne ja tohle ne ja tamto, a ja se stydim a jeeee a jeeee, a pneumatiky to ukazuje na potkani vic nez je unosne

komicka
me vzdycky nejvic fascinuje, 0 15.09.2014 17:08

me vzdycky nejvic fascinuje, ze ty nejtlustsi rozhodne nikdy neji tlusty a vetsinou i sladky, u nas se asi pribira ze vzduchu :))))

petras jhj
větší svini jsme v prostřenu 1 07.09.2014 08:02

větší svini jsme v prostřenu neviděli jako je ta romálos cigános morgolíno

klikoroh
Morgolíno? Ve slovníku je 07.09.2014 14:13

Morgolíno? Ve slovníku je slovo morgoš.
Význam slova se různí - vyjadřuje různý stupeň expresivity.
1.Sloenský zdroj."morgoš == občan rómskej národnosti s bohatou kriminálnou minulosťou/vrah,zlodej a brutálny násilník/, totálne skazený, väčšinou ho odvrhne aj jeho rodina a rómska komunita."
http://www.cas.sk/…
2.Ostravsko-český slovník - "morgoš = občan romský (bez příhany)".
3. SNČ uvádí v brněném hantecu - morgoš = "xenofobní název pro Róma".

janiusa
Koukam ze se tu po me nekdo shanel =) 0 07.09.2014 07:58

Ale je to v pohode. Misto me tu je Ing Musilova a debata o kulajde s koprem nebo bez =)
Co se tyce vareni u Lenky tak bych si urcite pochutnala vice nez ve stredu u Evi.
Preju vsem hezkou nedelu =)

Janička,.,
MUSILOVÁ 1 06.09.2014 19:02

ONA TA TRUBKA JE JEŠTĚ TADY? ŽÁDNÁ INŽENÝRKA TO NENÍ, JE TO JEN UBOHÁ SLEPICE, KTERÁ SE NUDÍ A PRUDÍ TADY. KOPR NEKOPR, JDI RADĚJI UKLÍZET A VAŘIT A NESTRAŠ TADY, JE TO JEN UBOHÁ, OSAMOCENÁ BLBKA, KTERÁ MOŽNÁ MYJE NĚKDE TOALETY A CHCE TADY POUČOVAT. ALE I TA UKLÍZEČKA WC JE URČITĚ INTELEKTUÁLNĚ NA VYŠŠÍM STUPNI, NEŽ MUSILKA

chchchc
je tady pořád 06.09.2014 19:09

a oblažuje nás svými dogmaty, je to nejspíš chudák holka, berte ji tak, je mi ji líto, nemá asi jinou možnost, jak si zvýšit sebevědomí, navíc tím prudí zcela normální lidičky, kteří na rozdíl od ní píší solidní příspěvky bez vulgarismů. Tahle "dámy-vysokoškolačka" mě osobně dost baví.

Soumynona
Běžte už do prdele s tou 1 06.09.2014 17:40

Běžte už do prdele s tou kulajdou, nad žádným jídlem se tady tak dlouho nediskutovalo...že jste Lenko radši neuvařila vývar, byl by klid

Annonymous
Jo,pro mnoho lidí tady je to 06.09.2014 19:00

Jo,pro mnoho lidí tady je to asi jejich životní problém.

reklama