PO - PÁ v 17:50 na Primě

Lenka Tyrpeklová

Prostřeno - 1.11. Lenka Tyrpeklová Foto: Prostřeno - 1.11. Lenka TyrpeklováFoto: Prima

Lenka pracovala jako recepční v hotelu a působila v cestovním ruchu rovněž jako průvodkyně a delegátka. Nyní nezaměstnaná svobodná maminka pětiletého syna Adama žije v chatě v Říčanech u Prahy. Bydlení si chválí zejména pro výhodné spojení s Prahou a příznivé životní prostředí.

Nedaleko dokonce sídlí dětská léčebna respiračních chorob! Hostitelka oceňuje možnost pobývat na čerstvém vzduchu. Interiér jejího domu je promyšleně zařízený. Má hezkou červenou kuchyňku, v létě se bydlí na zastřešené dvanáctimetrové terase, kde se večeří i v průběhu soutěže. Hostům nabídne výhled na les, „grilovačku“, která k jejímu domu neodmyslitelně patří, a koláč podle vlastního receptu. Energická bruneta, které by její věk nikdo nehádal, je samostatná a šikovná, umí si poradit. Je soutěživá a nestydí se. Zahraje na kytaru a zazpívá před kamerou. Pokud by vyhrála, zařídila by synovi pokojíček.

Charakter:

Energická, společenská, veselá, kritická.

Zájmy:

Vaření, zpěv, houbaření, četba.

Vztah k vaření:

Lenka má vaření jako hlavní koníček. Inspiruje se z různých zdrojů, např. maso na grilování nakládá podle receptu Karla Gotta. Vaří na kamnech!

Chutě:

Má ráda ryby, maso, zeleninu, exotická jídla.

Nesnáší:

Nemusí českou klasiku, např. svíčkovou či koprovou omáčku s knedlíky nebo španělského ptáčka. Také neocení mátu. Dává si pozor na tvrdý alkohol. Nikdy by nevypila slivovici, vodku apod. Nesnáší mlaskání u stolu.

Motto:

Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek.

Očekávání:

Výhra je určitě Lenčiným nejsilnějším motivem. Také ráda pozná nové lidi a lákají ji kulinářské zážitky. Zajímá ji zákulisí televizní práce.

Vaše názory

Gryllus campestris
Já se vůbec nedivím, že ta 0 19.11.2010 15:57

Já se vůbec nedivím, že ta ženská žije sama na chatě u lesa a ještě je nezaměstnaná...:D

jak
dost mi vadilo, když se Lenka 0 14.11.2010 00:31

dost mi vadilo, když se Lenka dost často tvářila, jako by čichla k něčemu hodně nechutnému - i v reakci např. na zábavu u Michala. Trocha úsměvu by jí neublížila, a pak ještě ty její komenty typu "já do toho nedávám citron". No a? Každý své jídlo vaří podle svých zvyklostí, že ona něco dělá jinak, neznamená, že to podle ní musí dělat všichni také tak. Na můj vkus poměrně nepříjemná společnice ke stolu, nemůžu si pomoct.

jak
To je ale podoba!!! 0 14.11.2010 00:11
janicka1234
Přijde mi jako negativní 0 13.11.2010 00:58

Přijde mi jako negativní člověk, který všechno zná, všude byl a vaří asi nejlépe na světě. Za celých pět dní se snad ani jednou neusmála. A grilované maso?? To zvládne i má 10letá dcera.

maruna62
pro paní Lenku 0 10.11.2010 19:56

Moc se mi líbilo Vaše věcné hodnocení jídla. Nikoho jste neurážela, hodnotila jistě podle chuti.O tom tento pořad je. Moc jsem Vám přála výhru a to už i z důvodu že Vás znám, sice jako holčičku, ale jste velmi podobná své mamince před X léty, po zhlédnutí upoutávky jsem si Vaši maminku vybavila a dokonce si vybavila i jméno. Přeji Vám hodně štěstí a radosti z malého. Zdraví Vás Marie Ž.B.

ibolia
Marketa 0 08.11.2010 16:15

Vobec som si nevsimla,zeby bola Lenka neprijemna.Marketa bola ta,co kazdeho ohovarala.Take hrnce som uz pred dvadsiatimi rokami vyhodila.Aspon ich mohla poriadne vycistit.

anonym
Přeji Vám Lenko hodně štěstí 1 08.11.2010 09:20

a zdaru. Vy jediná jste pochopila, že je to pořad o vaření a obdivuji s jakým nadhledem jste zvládla Markétu.

Andrisb
A co na tom pochopila, ze je 08.11.2010 19:24

A co na tom pochopila, ze je to porad o vareni??? Grilovany maso, to dela kazdej na zahrade to neni zadnej kulinarskej zazitek!!!

Maju
Lenko, děkuji, že jste byla 2 06.11.2010 17:28

Lenko, děkuji, že jste byla celý týden velmi milá a nenechala se vyprovokovat spolusoutěžící Markétou, která se to to velmi snažila. Byla jste ze všech soutěžících nejobjektivnější. Přeju vše nejlepší.

Jojo
Markétko, děkuji, že jste 06.11.2010 18:41

Markétko, děkuji, že jste byla celý týden tak milá, nenechala se vyprovokovat Lenkou, která všechno ví nejlépe, i když vaření tomu neodpovídalo. Uvařila jste skvěle, jste příjemná mladá dáma. Bravo.

reklama